Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sexmasterka
xayoo
sarius
blonsky
tańcula(vs młody)
tańcula(vs stary)
stary muran(vs reporter)
franio
takefun
stawiajcie domy
0
@Kessie na trzeciego? ;x
https://preview.redd.it/bzov5jlzv3b91.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=7a24322ca76c7cc78b9a87f60fe5fa123932b2ea
1
@snupson ano jedziesz, na dno tabeli obok @MesQueUnClub96
3
@VegetaPolska a co za szaleniec ogląda db z dubbingiem
0
Wolę oglądać mecze z Interem i Bayernem niż z jakimś Dudelange, a jak chcemy coś wygrać to i tak musimy grać z najlepszymi. Brak wyjścia z grupy rok temu był smutną rzeczywistością, przy obecnym składzie w tym roku będzie kompromitacją, bez urazy dla Interu ;x
3
@Encore weno wyślij jeszcze raz, pies somsiada kolegi od strony stryjka babki jego pyta
0
@udarpawarotam iksDe, zupełnia inna Barca, zupełnie inny Bayern
1
@MarcinVeB10 królewna śnieżka
18
kuman odpadł w fazie grupowej, szawi odpadł w fazie losowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
no co tu dużo mówić, dalej ciągnie lewusa do niemca
0
a ten co ciągle jaja i jaja, uwzięli się na frenkiego
0
@qbuteq hejterzy in the mud
1
@Rothan1 nie wiem ile dokładnie bo mam w abonamencie, ale brałem ostatnio vivo y72 i jest ok
36
Gdzie strumyk płynie z wolna
0
a to dziady, łysy amigos z amiogosem kosiarką mecz sprzedali
0
frenkie znowu wyjaśnia hejterów
0
10 minut nie minęło, a garcia swoje
0
@AlphaNumeric z prawej
0
@Marcin91fcb został odstawiony bo za hajs z niego mogo kurde zarejestrować
0
@SinMistico to co reszta, zarabia pieniądze
0
@Sau_Ron to weźcie mi chipsy paprykowe
0
@parpe wreszcie
3
@Borry kogo napadamy
0
żul kurde
4
idealny następca matsa
0
@Sulimo ile razy go jeszcze odkopiesz dla zielonych xD
@KrzysiekM wuja znalazł, ode mnie podrąbał ;x
0
@agaFCB znaczy jego skrzynia biegów zarosła już? szkoda chłopa
1
@agaFCB jak człowiek dobrze radzi to nie, musi kupić nietrafiony prezent żeby się przekonać, a skrzynia biegów zawsze trafiona
5
@Criss18Barca a niech ich wydyma jakimś 2 letnim kontraktem i wraca
2
@juliacicha główna is finished