0

sexmasterka
xayoo
sarius
blonsky
tańcula(vs młody)
tańcula(vs stary)
stary muran(vs reporter)
franio
takefun

stawiajcie domy

1

@snupson ano jedziesz, na dno tabeli obok @MesQueUnClub96

3

@VegetaPolska a co za szaleniec ogląda db z dubbingiem

0

Wolę oglądać mecze z Interem i Bayernem niż z jakimś Dudelange, a jak chcemy coś wygrać to i tak musimy grać z najlepszymi. Brak wyjścia z grupy rok temu był smutną rzeczywistością, przy obecnym składzie w tym roku będzie kompromitacją, bez urazy dla Interu ;x

3

@Encore weno wyślij jeszcze raz, pies somsiada kolegi od strony stryjka babki jego pyta

0

@udarpawarotam iksDe, zupełnia inna Barca, zupełnie inny Bayern

1

@MarcinVeB10 królewna śnieżka

18

kuman odpadł w fazie grupowej, szawi odpadł w fazie losowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

no co tu dużo mówić, dalej ciągnie lewusa do niemca

0

a ten co ciągle jaja i jaja, uwzięli się na frenkiego

0

@qbuteq hejterzy in the mud

1

@Rothan1 nie wiem ile dokładnie bo mam w abonamencie, ale brałem ostatnio vivo y72 i jest ok

36

Gdzie strumyk płynie z wolna

0

a to dziady, łysy amigos z amiogosem kosiarką mecz sprzedali

0

frenkie znowu wyjaśnia hejterów

0

10 minut nie minęło, a garcia swoje

0

@AlphaNumeric z prawej

0

@Marcin91fcb został odstawiony bo za hajs z niego mogo kurde zarejestrować

0

@SinMistico to co reszta, zarabia pieniądze

0

@Sau_Ron to weźcie mi chipsy paprykowe

0

@parpe wreszcie

3

@Borry kogo napadamy

0

żul kurde

4

idealny następca matsa

0

@Sulimo ile razy go jeszcze odkopiesz dla zielonych xD
@KrzysiekM wuja znalazł, ode mnie podrąbał ;x

0

@agaFCB znaczy jego skrzynia biegów zarosła już? szkoda chłopa

1

@agaFCB jak człowiek dobrze radzi to nie, musi kupić nietrafiony prezent żeby się przekonać, a skrzynia biegów zawsze trafiona

5

@Criss18Barca a niech ich wydyma jakimś 2 letnim kontraktem i wraca

2

@juliacicha główna is finished

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?