3

@Pawel13sz nawet w fifie tyle nie można dać

0

0

@czółkovsky no chyba że tak, wtedy jest bez staminy nie w w pierwszej połowie, tylko w 50 minucie

1

@czółkovsky i 60 staminy na śpo xD

0

@msmsms zawsze tak małe przeskoki były w ratingach, nawet mbappe bodajże miał 84, potem 87, itd

0

@kowalzmc trza wypróbować tego grosa

0

@Colon nie dali Mane? No to musi iść do Olisadebe, Lewy mu da numer

0

@draxidox tak właśnie widzę arsenaloniarzy

0

@Fizzy Womack a może będzie grała w grę

0

@Uukasz_93 skąd wiesz ile był w pracy? Wolisz żeby na zmęczeniu jej coś spierdzielił?

4

@Janiama nie będzie ani Auby ani Depaya, i zgubiłeś bombelka

2

@Kidd zwycięskiego składu się nie zmienia, pozdro tam na dole tabeli

6

@Criss18Barca powiedział sędziemu że jest zły, bardzo zły

0

@sendesara Kounde już zarejestrowany, a Araujo wiecznie na PO grać nie będzie, w końcu kogoś ściągną

2

@MesQueUnClub96 wszystkie Barcy

1

@Kgorecki2500 jak nie masz kwalifikacji to na zmywaku ;x i te twoje grosze to nadal więcej niż tu masz

0

@Sulimo dalej jest 4 w kolejce na śo

6

ter statement 2 czyste konto, zamora nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kondziubarca kozaki chodzą po 222 ;x

0

@Rust_Cohle teraz to nawet na pustaka nie dobija

0

@messi564 w jednym strzale

1

@MrPGG teraz już nie wygląda

0

@xVENUMx zostańmy przy realiach, nie schodźmy na fantasy

1

no i macie swojego gaviego

4

@xVENUMx no przecież będzie, i jeszcze Messiego za plecami będą mieć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@monsterrize wywierał presję na tebasie

6

@Striker mieliśmy odmłodzić to odmłodziliśmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@halfnolife no to niech sobie elektrownie odpoczną, a my będziemy siedzieć po ciemku ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?