Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz nawet w fifie tyle nie można dać
0
@Kamiloza91 aha
0
@czółkovsky no chyba że tak, wtedy jest bez staminy nie w w pierwszej połowie, tylko w 50 minucie
1
@czółkovsky i 60 staminy na śpo xD
0
@msmsms zawsze tak małe przeskoki były w ratingach, nawet mbappe bodajże miał 84, potem 87, itd
0
@kowalzmc trza wypróbować tego grosa
0
@Colon nie dali Mane? No to musi iść do Olisadebe, Lewy mu da numer
0
@draxidox tak właśnie widzę arsenaloniarzy
0
@Fizzy Womack a może będzie grała w grę
0
@Uukasz_93 skąd wiesz ile był w pracy? Wolisz żeby na zmęczeniu jej coś spierdzielił?
4
@Janiama nie będzie ani Auby ani Depaya, i zgubiłeś bombelka
2
@Kidd zwycięskiego składu się nie zmienia, pozdro tam na dole tabeli
6
@Criss18Barca powiedział sędziemu że jest zły, bardzo zły
0
@sendesara Kounde już zarejestrowany, a Araujo wiecznie na PO grać nie będzie, w końcu kogoś ściągną
2
@MesQueUnClub96 wszystkie Barcy
1
@Kgorecki2500 jak nie masz kwalifikacji to na zmywaku ;x i te twoje grosze to nadal więcej niż tu masz
0
@Sulimo dalej jest 4 w kolejce na śo
6
ter statement 2 czyste konto, zamora nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kondziubarca kozaki chodzą po 222 ;x
0
@Rust_Cohle teraz to nawet na pustaka nie dobija
0
@messi564 w jednym strzale
1
@MrPGG teraz już nie wygląda
0
@xVENUMx zostańmy przy realiach, nie schodźmy na fantasy
1
no i macie swojego gaviego
4
@xVENUMx no przecież będzie, i jeszcze Messiego za plecami będą mieć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@monsterrize wywierał presję na tebasie
6
@Striker mieliśmy odmłodzić to odmłodziliśmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@halfnolife no to niech sobie elektrownie odpoczną, a my będziemy siedzieć po ciemku ;x