Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB no przecież dalej tu jestem, zobaczę co da się zrobić ale niczego nie obiecuję
2
@szela1899 nie wiedział z której strony znaczka napluć
6
@szela1899 jak tajger bonzo
2
@Sulimo nieeeeeeeeeee
11
@LS segz odbywał się poprzez oko saurona
3
@Pawci023x SPOILER GOT i ROP
kto będzie szybszy, galadriela wpław czy gendry na wiośle?
0
crisztiano benchmando prawie udupił united, ale na szczęście wejście magłaja uratowało sytuację
1
od początku mówiłem że united robi comeback po majstra, to świrowaliście z tym 4rsenalem
16
no mówiłem że będą punkty po wejściu mentala xD
0
pojawiła się szansa na punkty dla arsenalu w fplu
0
@erix10 w oczekiwaniu na te miliardy co mi się należą rzuciłem już robotę i czekam na kasę
4
to niezły antony
https://zapodaj.net/images/2340c867ce4cf.jpg
0
kasiemiro in the mud, 3 mecz ława xD
4
szok, niedowierzanie, konsternacja
0
@zenoowity hmmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@msmsms chyba wyższa szkoła naiwności ;x
0
@LS jak? ;x
1
@LS sugerujesz że ktoś to oglądał legalnie, podobnie jak jakiekolwiek inne seriale? ;x
0
@LS bojkotować czyli co konkretnie
3
@Kessie wiedziałem co się wydarzy jeszcze zanim się wydarzyło ;x
0
@Emhyr zabierz christensena i masz sito w obronie
0
@KrwawiaceoczyVEB 2 mecze z rzędu nie podniósł się nawet z ławki przy możliwości 5 zmian
5
Szkoda Christensena, ale weź tu wybierz 2 typa do składu przy Kounde, Araujo, Christensenie i Garcii, a przecież jeszcze dziadek Pique kupony odcina xD
0
@AlexDark00 coraz lepsze te twoje argumenty widzę xD taki dostał kontrakt i taki mu się należy, poza tym gunwo go interesuje wasze zdanie o jego kontrakcie, nie odejdzie i nie obniży, proste
0
@AlexDark00 w zeszłym to Pedri był kontuzjowany pół sezonu więc grali obaj, a Frenkie wykręcił lepsze liczby od Gaviego, więc znowu nie pykło ;x
1
Przynajmniej wiemy kto zrobi Messiemu miejsce po sezonie, elo Ferran ;x
0
@AlexDark00 w dupe sobie wsadź te teksty o zarabianiu :) w tym sezonie frenkie>gavi, handluj z tym
0
@taris a la liga nie jest netflixem, amazonem ani innym gunwem
0
@AlexDark00 z pumasem? wszystkie mecze w tym sezonie nie licząc tego z sevillą frenkie>gavi, deal with it
4
3 czyste konto matsa, zamora nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)