Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO wyginaj do drawska
0
ea play(aktualnie 5zł za pierwszy miesiąc) + zakup z menu fify i macie fife ultimate 100 zeta taniej
1
@MesQueUnClub96 starego zakapowałeś i jeszcze się pytasz
18
@AmigoBlancos po tej wpadce jak dla mnie jesteś skreślony, nie pisz, nie dzwoń, nara
2
@macio_944 hamuj kurłła
https://preview.redd.it/5bn87vyruw871.png?width=1920&format=png&auto=webp&s=cd29a1792a31d216dbcde676c96ecded109bd683
7
Komentarz usunięty
1
@FC1899Barca bez edzia? owujałeś?!
7
@macio_944 phi
0
@Medium dobra dick już hard, co dalej?
2
@Kgorecki2500 jak zrobiła kreta na koniu to skisłem
10
@koziar przecież to pracownik xD
0
@FC1899Barca its a f disgrace!!!
2
@Kgorecki2500 no chyba że ferran ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
51
@wpwelement jak wam wysyłałem filmiki jak strona "skacze" to żeście mi odpisali kto nie skacze ten za pisem
0
@LS coś podobnego, a inne?
0
Kojarzy ktoś jak się nazywały takie gry na telefon/przeglądarkę co trzeba było poukładać jakieś skrzynie/pudła/boc i było wiele poziomów trudności? Z kategorii logiczne, nie Tetris
4
@Kondzix dzięki nim funkcjonują adbloki, a nie strona ;x
1
@mrboom Subway surfers, flappy bird
9
@AmigoBlancos trzymaj
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1W9LSTpcDe8VWSVzq9MQENQZ7nAOFLlg.jpg
0
@voetballer nie.
0
@voetballer nie.
1
@tomek8756 to chyba na zagranicznej gali lucka było
4
https://pbs.twimg.com/media/FcTYbpRXgAAABUl?format=jpg&name=large
co to ma być xD the disrespect
17
Powołany na ławkę
2
@P33ck to my mamy powody do narzekania bo zabrali tempo Lewemu i dali Benzemie, Araujo też powinien mieć tempo koło 90 a nie ma nawet 80 xD
38
@mientusek1407 typie, 21 bramek i 17 asyst zrobił w poprzednim sezonie
1
@Ojciec5tkidzieci stonoga pewnie już pisze pozew
1
@Oskar00 jak go nie trafię niewymiennego to go nie użyje ani razu, a stać mnie będzie ;)
4
@Kidd nie wstyd ci restreamować 4 gali @Luciano99!?
0
@FC1899Barca a ty ile razy pralkę puszczasz w tygodniu? xD