0

@PatrychoO wyginaj do drawska

0

ea play(aktualnie 5zł za pierwszy miesiąc) + zakup z menu fify i macie fife ultimate 100 zeta taniej

1

@MesQueUnClub96 starego zakapowałeś i jeszcze się pytasz

18

@AmigoBlancos po tej wpadce jak dla mnie jesteś skreślony, nie pisz, nie dzwoń, nara

7

Komentarz usunięty

1

@FC1899Barca bez edzia? owujałeś?!

7

0

@Medium dobra dick już hard, co dalej?

2

@Kgorecki2500 jak zrobiła kreta na koniu to skisłem

10

@koziar przecież to pracownik xD

0

@FC1899Barca its a f disgrace!!!

2

@Kgorecki2500 no chyba że ferran ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

51

@wpwelement jak wam wysyłałem filmiki jak strona "skacze" to żeście mi odpisali kto nie skacze ten za pisem

0

@LS coś podobnego, a inne?

0

Kojarzy ktoś jak się nazywały takie gry na telefon/przeglądarkę co trzeba było poukładać jakieś skrzynie/pudła/boc i było wiele poziomów trudności? Z kategorii logiczne, nie Tetris

4

@Kondzix dzięki nim funkcjonują adbloki, a nie strona ;x

1

@mrboom Subway surfers, flappy bird

0

0

1

@tomek8756 to chyba na zagranicznej gali lucka było

4

17

Powołany na ławkę

2

@P33ck to my mamy powody do narzekania bo zabrali tempo Lewemu i dali Benzemie, Araujo też powinien mieć tempo koło 90 a nie ma nawet 80 xD

38

@mientusek1407 typie, 21 bramek i 17 asyst zrobił w poprzednim sezonie

1

@Ojciec5tkidzieci stonoga pewnie już pisze pozew

1

@Oskar00 jak go nie trafię niewymiennego to go nie użyje ani razu, a stać mnie będzie ;)

4

@Kidd nie wstyd ci restreamować 4 gali @Luciano99!?

0

@FC1899Barca a ty ile razy pralkę puszczasz w tygodniu? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?