0

@Medium xD

1

@Deviler jakoś pojutrze jak serwery wstaną

0

@Encore nawet jakby dopłacił to nie

1

@Image jak serwery naprawią, czyli jakoś pojutrze

1

@Rust_Cohle czyli najlepszą dostępną konsolę już ma

0

@NaFazieHitman a tak konkretnie to co oddałem do sklepu? no chyba że mówisz o złomku za 5k którego opchnąłem z zyskiem :)

0

@Janas11224 ja to bym to oddał w pieruny do sklepu bo średniawa ;x

2

@Danny Gaucho sportem to jest maraton Pottera na TVN a nie jakieś motorynki

3

@Deviler nie kupię bo już kupiłem

0

@draxidox w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

1

@Deviler szajs, cf nie ma zgrania na cam, cm na cdm itd

5

@konrad1661 siedział z nimi pewnie i teraz rozpowiada że to tylko żarty były bo pszypał

2

@AllBundy zostali wyprani w perwollu

6

@LionelM95 potwierdzam, a po wszystkim nie dałem im tych fajek więc wydymani 2x

1

@pluszek czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszo

0

Jakie pamiętacie gry na telefon? W co cioraliście na pszyrce? Pomijając banały typu snake ;d

1

@JimMorrisonFCB o to to, bo nie mam w co grać w robocie xD

0

Gra 2d na telefon, zręcznościowa na 2 przyciski, rysunkowa, jedziesz rowerem i pokonujesz przeszkody, utrzymujesz balans w powietrzu, jak ta gra się nazywała?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr jak to nieszczęsny

0

@Emhyr ale do kadry to nieszczęsnego żeby coś zawalił

0

@matirix20 jak się nie zesra jak pato

0

@ranger3120 do wołania stanoskiii pod biedrą

13

Komentarz usunięty

4

@DonMatteo901 a więc tu poszło tempo Messiego, Neymara, Cristiano, Lewego i Alvareza

17

a mogli wpuścić grieza w 63 to by to wyglądało jakoś, a tak chłop nieprzyzwyczajony do grania od 1 i nie wiedział co się dzieje

1

@Luciano99 ale ty zawsze jesteś po alkoholu

9

@jacobFCB Leo, głupie pytanie

0

@tomek8756 spokojnie, gryzak wejdzie w 60.. oh wait

8

podobno dorwali tego menela z krosna


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?