3

@Antimadridista~ to zależy czy dostałeś wódkie

8

ale że ćwiąkała też?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kessie jakie trzęsienie, chłop ruszał kamerą w trakcie biegu

0

@Mario96w raz jednego wkręciłem że 0 się na handlu nie mieszczą i że dałem 10kk za ribka +8, a dałem 1kk i zaakceptował xD

1

@Mario96w stań trochę dalej ode mnie i wyrzuć na ziemie

0

@Mario96w u kowala w m1 możesz palić

1

@Mario96w może być na minusie, byle byś nie palił

2

@TR3YWAY ja tam w spodenkach dalej chodzę

0

@Mario96w pamiętaj że 19 stopni ma być

0

@Kessie tego nie wiem bo widziałem tylko 12 sek wersję ;x

0

@Khajio no właśnie podobno nie dostali ;x

0

@emjot to twój opis?

2

@zenoowity neymary wrócą rok później

0

@Janas11224 nie no dzisiaj to chyba zagra od 1 co ^^

0

@Essos a gdzie, na balkonie?

1

@masq u mnie, zaraz podam numer konta na pw

2

@Barca1922 on ma prosty proces myślowy, pedofilie wymyślili ludzie, a natura daje sprzęt w wieku takim i takim

10

@Katalonbar nie możesz tylko się mylisz

0

@Mistrzu888 zobacz sobie plecy i ręce, to jest ciężka

0

@marcin62 czyli skąd, link

0

@marcin62 skąd wgl masz te screeny

0

@Piotr,1985 hajs, pewnie mu high dosypał do skarbony bo jedna z głównych walk

0

@Piotr,1985 przecież naklepał tego ajtuja równo dopóki kolano nie poszło, szpilka już powiedział że kończy narazie z freakami bo na pyre dostał i tylko fart go uratował xD

1

@marcin62 ten napierśnik to bardziej jak zbroja rycerza z wiedźmina 3 wygląda, a nie jak ciężka zbroja strażnika z gothica, nie podoba mi się to

1

@Jakub1513 pikobelo, hejterzy in the mud

0

@marcin62 ale dupny napierśnik

0

A o e o e tyburski atencjusz

0

Olisadebe w klatce

0

@Corr 11 w spodniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?