Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Antimadridista~ to zależy czy dostałeś wódkie
8
ale że ćwiąkała też?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kessie jakie trzęsienie, chłop ruszał kamerą w trakcie biegu
0
@Mario96w raz jednego wkręciłem że 0 się na handlu nie mieszczą i że dałem 10kk za ribka +8, a dałem 1kk i zaakceptował xD
1
@Mario96w stań trochę dalej ode mnie i wyrzuć na ziemie
0
@Mario96w u kowala w m1 możesz palić
1
@Mario96w może być na minusie, byle byś nie palił
2
@TR3YWAY ja tam w spodenkach dalej chodzę
0
@Mario96w pamiętaj że 19 stopni ma być
0
@Kessie tego nie wiem bo widziałem tylko 12 sek wersję ;x
0
@Khajio no właśnie podobno nie dostali ;x
0
@emjot to twój opis?
2
@zenoowity neymary wrócą rok później
0
@Janas11224 nie no dzisiaj to chyba zagra od 1 co ^^
0
@Essos a gdzie, na balkonie?
1
@masq u mnie, zaraz podam numer konta na pw
2
@Barca1922 on ma prosty proces myślowy, pedofilie wymyślili ludzie, a natura daje sprzęt w wieku takim i takim
10
@Katalonbar nie możesz tylko się mylisz
0
@Mistrzu888 zobacz sobie plecy i ręce, to jest ciężka
0
@marcin62 czyli skąd, link
0
@marcin62 skąd wgl masz te screeny
0
@Piotr,1985 hajs, pewnie mu high dosypał do skarbony bo jedna z głównych walk
0
@Piotr,1985 przecież naklepał tego ajtuja równo dopóki kolano nie poszło, szpilka już powiedział że kończy narazie z freakami bo na pyre dostał i tylko fart go uratował xD
1
@marcin62 ten napierśnik to bardziej jak zbroja rycerza z wiedźmina 3 wygląda, a nie jak ciężka zbroja strażnika z gothica, nie podoba mi się to
1
@Jakub1513 pikobelo, hejterzy in the mud
0
@marcin62 ale dupny napierśnik
0
A o e o e tyburski atencjusz
0
Olisadebe w klatce
0
@Corr 11 w spodniach