Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 na darmową siłkę poszedł Janusz bo karnet za drogi
1
@marcin62 to niech chodzą z gołymi pipami i zasłoniętymi łbami, w czym problem
0
@Kinginiesta pewnie, Władek pod żabką mu za darmo się podpisze
3
@Kinginiesta szkic na tatuaż
1
@paweldunajecfcb bodego nie przeskoczy
0
@kamiVeB najgorszy*
4
@Rust_Cohle chyba jak mu siostra kupi replike
1
@koksik2700 gameplay dno
2
@Pawci023x po tym co zobaczyłem w tej fifie to najlepiej wcale
0
@marcin62 w ramach oszczędności sra do zlewu?
3
@imbram terrorysta z rosario kręcił z szajkirą
5
Jak trwoga to do amigosów
0
@Rl9k1nG sex cam 3
23
@Colon zw
0
@Oskar00 Haaland drożeje bo jest Haalandem, zaraz będzie miał potma i pewnie będzie tam wymagany do przepalenia, w tej chwili jest cienki i ma fejkowe tempo, doganiają go jakieś startowe nonamy bez jakichkolwiek statystyk, no i to tragiczne 3/3
0
@wpwelement ja to mam ich w styrcie, powiadomień i tak nie sprawdzam więc mogą sobie pisać, ale widzę że ciągnie się to już od dłuższego czasu i sobie nie radzicie
9
@wpwelement ostatni raz się tak uśmiałem jak pisałeś oświadczenie z przeprosinami, nie oczekuje od ciebie zaglądania nikomu w metrykę tylko jak ktoś ustawi nick typu "nakurfiatorkataloniarzy3000" to jego konto nie zostanie dopuszczone do aktywności, takich chyba umiesz odróżnić, a jak będą musieli czekać ze 2 dni na akcepta to nie będzie się czub powtarzał po 5x jednego wieczora
2
@wpwelement ty lepiej zablokuj możliwość pisania nowym użytkownikom aż do weryfikacji, którą będziesz przeprowadzał w takim samym tempie jak odpisujesz na odwołania, to ten czub z wieczora przynajmniej nie będzie się popisywał inwencją twórczą przy nickach
0
@BoreekxD de paul
0
@MesQueUnClub_87 w 22 był ok
0
@BulaKG gówniany gameplay, ja już żałuję
3
@pikass14 na kolanach kurłła wrócisz
1
@Pawel13sz mars
https://admin.czytamyetykiety.pl/wp-content/uploads/2016/12/5900951134982-1.png
1
@PatrychoO strasznie gówniany gameplay, dla takich kotwic jak @IronSanHybrid
0
@Culestranger93 ea play już pozwala grać
3
@LaRoja bo mam to gunwo i jedyny pozytyw z nimi związany to fakt że dzieli mnie od nich ulica, więc jestem u nich w 5 sekund jak bagieta i już jest po nich
2
@Kondziubarca już widzę jak kopyto wita siwego bajeranta który poszedł po rozum do głowy, dokonał rachunku sumienia, rozliczył się ze swoich przewinień
2
@LaRoja niech cię ręka boska broni od vectry
2
@Rust_Cohle fajny tatuaż @Luciano99
1
@ArterkHD do pobrania to już jest od x dni