Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 xD
0
@Bartek22 nie łapie się do podstawowego składu? ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza że mamy 7 pomocników na 3 pozycje w klubie, z czego 4 w formie
0
@Bartek22 piszesz o nierównym de jongu, gdzie on błyszczy od początku sezonu ;x może nie jak pedri, ale jednak
0
@Bartek22 no no, niezłe wnioski po 1 słabszym meczu i kontuzjach kluczowych zawodników, nie wspominając o przerwie reprezentacyjnej
1
@kryhaa wyrazy spuczucia
0
takie brameczki z roga to w tej nowej fifce cały czas wchodzą ;f
0
no to co, kessie wali hattricka a ea i tak mu nie daje ifa w fifce bo ma otw xD
0
nóżka boli? a tak pokazywał nóżkę tarzano
1
@Emhyr to będzie mieć kilka tych hattricków
0
@Toretto w zadaniach?..
0
@Zacny tuska
1
20 winów sb nowicjusz/rivals z 5 zawodnikami 80+ = paczka 50k
1 gol kupionym, 1 gol i 1 asysta kupionym, 3 winy z 1 golem kupionym, 3 kupionych = paczka 100k
free paczki
0
@Anonymus0608 po tych jego wpisach strzelam że jakiś silver 2 ;x
0
@MaziFCB useless every fifa
3
@Deviler nikogo nie obchodzi fifa na pc, było mówione tysiąc razy, fifa tylko na konsoli
0
@Xpert77 w11
3
@urbipl 102 metry! proszę państwa, co to był za skok, mamy rekord skoczni!
4
@Deviler jak gunwo w przeręblu
1
@FCMichalo a kto ci zabroni ;f
0
@Kubsoleon a i też nie wszystkie ;x
0
@Gaz no przecież mówię o old genach xD
0
@robsoNele fizyczni mogą wyprzedzić, np. haaland ;f raphinha czy coman za to już nie xD
4
rings of power SPOILER
6 odcinek rings of pałah to takie xD, skąd oni się tam wzięli? Zaznaczyli questa na mapie? xDD
0
@Sau_Ron dokładnie
1
@BorzyKrzys nie słuchaj go, zupełnie inny gameplay
1
@LambiPL pewnie tak, xbox i pc to microsoft więc zgodność 100%
0
@MeS5i_99 jak masz problem z padem to czego chcesz od fify xD
0
@neymarjr_143 gier ze znajomymi nie zalicza bodajże
0
@xVENUMx fifa to jedyna gra gdzie konsola>pc ;x cała reszta pc>konsola
1
@Jakchcesz jakie wstępy jak to ewidentnie finish był, ktoś z góry szczelył