1

0

@Bartek22 nie łapie się do podstawowego składu? ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza że mamy 7 pomocników na 3 pozycje w klubie, z czego 4 w formie

0

@Bartek22 piszesz o nierównym de jongu, gdzie on błyszczy od początku sezonu ;x może nie jak pedri, ale jednak

0

@Bartek22 no no, niezłe wnioski po 1 słabszym meczu i kontuzjach kluczowych zawodników, nie wspominając o przerwie reprezentacyjnej

1

@kryhaa wyrazy spuczucia

0

takie brameczki z roga to w tej nowej fifce cały czas wchodzą ;f

0

no to co, kessie wali hattricka a ea i tak mu nie daje ifa w fifce bo ma otw xD

0

nóżka boli? a tak pokazywał nóżkę tarzano

1

@Emhyr to będzie mieć kilka tych hattricków

0

@Toretto w zadaniach?..

0

@Zacny tuska

1

20 winów sb nowicjusz/rivals z 5 zawodnikami 80+ = paczka 50k

1 gol kupionym, 1 gol i 1 asysta kupionym, 3 winy z 1 golem kupionym, 3 kupionych = paczka 100k

free paczki

0

@Anonymus0608 po tych jego wpisach strzelam że jakiś silver 2 ;x

0

@MaziFCB useless every fifa

3

@Deviler nikogo nie obchodzi fifa na pc, było mówione tysiąc razy, fifa tylko na konsoli

0

@Xpert77 w11

3

@urbipl 102 metry! proszę państwa, co to był za skok, mamy rekord skoczni!

4

@Deviler jak gunwo w przeręblu

1

@FCMichalo a kto ci zabroni ;f

0

@Kubsoleon a i też nie wszystkie ;x

0

@Gaz no przecież mówię o old genach xD

0

@robsoNele fizyczni mogą wyprzedzić, np. haaland ;f raphinha czy coman za to już nie xD

4

rings of power SPOILER


6 odcinek rings of pałah to takie xD, skąd oni się tam wzięli? Zaznaczyli questa na mapie? xDD

0

@Sau_Ron dokładnie

1

@BorzyKrzys nie słuchaj go, zupełnie inny gameplay

1

@LambiPL pewnie tak, xbox i pc to microsoft więc zgodność 100%

0

@MeS5i_99 jak masz problem z padem to czego chcesz od fify xD

0

@neymarjr_143 gier ze znajomymi nie zalicza bodajże

0

@xVENUMx fifa to jedyna gra gdzie konsola>pc ;x cała reszta pc>konsola

1

@Jakchcesz jakie wstępy jak to ewidentnie finish był, ktoś z góry szczelył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?