0

@Transu96 podobno instruktor zapytał bandytę czy się dogadują czy dzwonią po policję

1

Ktoś tu ostatnio zdawał prawko, wyciekło nagranie


2

@Deviler (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

8

@Barwindg to znaczy że tyś go killym?

6

fifa wykończy każdego, nawet family friendly, powinna mieć ostrzeżenie jak na papierosach że wykańcza


0

@4drian0 robią zwykłe nadal

0

@4drian0 a są takie bez bocznych przycisków? ;d

4

@VegetaPolska pół nagiej? jak ty nawet pół dupy zza krzaka nie widziałeś

1

@hayek ta postać jest prehistoryczna, miała fryz w czasach gdy na fryz się klikało a on znikał a nie tak jak teraz że można zakładać i ściągać, potem była jakaś fuzja i trzeba było się zgłosić żeby odzyskać fryza, ale ja wtedy nie grałem i zostałem z taką postacią xD

1

@Kidd nie, rust chodzi z 30 lv po m1 i pyta czy ktoś da coś na start

1

a ta postać to jest bezcenna xD

https://zapodaj.net/images/6425be9d56a6c.jpg

0

@Rust_Cohle ch1 m1 za dozo cwaniaku

1

@Pawel13sz głupiś? to rayman

1

@Kessie zmień pracę i weź kredyt, w czym problem

2

jest tu jakiś cwaniak? bo woj jeszcze stoi i nie zawaham się nim przyjść
https://zapodaj.net/images/0c9baebce3e41.jpg

0

@Rust_Cohle lepiej nie cwaniakuj bo woj jeszcze stoi
https://zapodaj.net/images/0c9baebce3e41.jpg

0

@Medium raz jednego typa wrobiłem że to taki bug i że nie widać 0 na handlu i kupiłem ribka +8 za 1kk zamiast 10kk xD

9

@Janiama gdzie jest krzyż

2

@Rust_Cohle tak, podaj passy to ci dodam do konta fmski +9

0

@MrShakira musiałby odejść Ferran
Dembele-Lewy-Messi + Raphinha i Fati
Bernardo-Frenkie-Pedri + Gavi i Kessie(o ile zostanie)
Balde-Christensen-Araujo-Kounde + Garcia i nowy boczny

6

@Janiama ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

@jacobFCB byłeś na otwarciu?
otwarciu czego?
parasola w twojej dupie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lj89 jaka ostrożność? Gość jest ociężały i kopie się po czole, to samo co Villa po kontuzji

2

@FC1899Barca i znowu fabregas na 9 bo nie ma kto strzelać

0

@MesQueUnClub96 no i dowiedziałeś się dlaczego ty?

2

@ptrx tap madyl

0

@Kessie no a nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?