Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 podobno instruktor zapytał bandytę czy się dogadują czy dzwonią po policję
1
Ktoś tu ostatnio zdawał prawko, wyciekło nagranie
2
@Deviler (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
8
@Barwindg to znaczy że tyś go killym?
6
fifa wykończy każdego, nawet family friendly, powinna mieć ostrzeżenie jak na papierosach że wykańcza
0
@4drian0 robią zwykłe nadal
0
@4drian0 a są takie bez bocznych przycisków? ;d
0
korzystaliście z takich siatkowych myszy?
https://www.morele.net/mysz-spc-gear-lix-spg051-5941891/
https://www.morele.net/mysz-genesis-krypton-555-nmg-1839-9518534/
4
@VegetaPolska pół nagiej? jak ty nawet pół dupy zza krzaka nie widziałeś
1
@hayek ta postać jest prehistoryczna, miała fryz w czasach gdy na fryz się klikało a on znikał a nie tak jak teraz że można zakładać i ściągać, potem była jakaś fuzja i trzeba było się zgłosić żeby odzyskać fryza, ale ja wtedy nie grałem i zostałem z taką postacią xD
1
@Kidd nie, rust chodzi z 30 lv po m1 i pyta czy ktoś da coś na start
1
a ta postać to jest bezcenna xD
https://zapodaj.net/images/6425be9d56a6c.jpg
0
@Rust_Cohle ch1 m1 za dozo cwaniaku
1
@Pawel13sz głupiś? to rayman
1
@Kessie zmień pracę i weź kredyt, w czym problem
2
jest tu jakiś cwaniak? bo woj jeszcze stoi i nie zawaham się nim przyjść
https://zapodaj.net/images/0c9baebce3e41.jpg
0
@Rust_Cohle lepiej nie cwaniakuj bo woj jeszcze stoi
https://zapodaj.net/images/0c9baebce3e41.jpg
0
@Medium raz jednego typa wrobiłem że to taki bug i że nie widać 0 na handlu i kupiłem ribka +8 za 1kk zamiast 10kk xD
9
@Janiama gdzie jest krzyż
2
@Rust_Cohle tak, podaj passy to ci dodam do konta fmski +9
0
@MrShakira musiałby odejść Ferran
Dembele-Lewy-Messi + Raphinha i Fati
Bernardo-Frenkie-Pedri + Gavi i Kessie(o ile zostanie)
Balde-Christensen-Araujo-Kounde + Garcia i nowy boczny
6
@Janiama ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@jacobFCB byłeś na otwarciu?
otwarciu czego?
parasola w twojej dupie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Pawel13sz tymczasem statua
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-QrGa-7Z43-vfyq_david-beckham-i-jego-pomnik-664x442-nocrop.jpg
xD
0
@lj89 jaka ostrożność? Gość jest ociężały i kopie się po czole, to samo co Villa po kontuzji
2
@FC1899Barca i znowu fabregas na 9 bo nie ma kto strzelać
0
@MesQueUnClub96 no i dowiedziałeś się dlaczego ty?
2
@ptrx tap madyl
0
@Kessie no a nie