Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho chyba jak @Luciano99 mu filmik zmontuje
14
@Rust_Cohle liverpool 10 miejsce, i prawidłowo
4
@Barca1992 faktycznie, powinno być lpg
1
@Emhyr w sensie pepsi? ;x
4
a więc to o to chodziło z tym kretem za mourinho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
Ale wy wiecie że nasi są w stanie z takiej grupy nie wyjść? Wiecie to, prawda? To zdolne chłopaki, mają smykałkę do coraz to większych kompromitacji
25
@okiemtypera_lucaxx95 tusk
0
@4drian0 tzn? Co z nimi
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ma ktoś myszkę HyperX Pulsefire Haste?
0
@Rewolucja123 i tak cię dupa boli że inni dostali a ty nie, bo oni tego nie zrekompensują innym tak jak w poprzedniej nie zrekompensowali wymiennych pele xD
0
@Rewolucja123 take the L
0
@kynio302 źródło dawaj, a nie firanka
1
@Luciano99 za 1000 to ja słuchawki kupuje a nie jakieś lafiryndy, ale to trzeba usiąść na spokojnie, tak ze 3 miesiące
0
@Rewolucja123 firmy to ja sobie też mogę wymienić
0
@Tom0VeB nauszne
0
najlepsze nauszne słuchawki do tysiaka?
0
@against_modern_football od szefa złodzieja z audicy trzeba będzie upuścić hehe
0
@Striker do tysiaka
26
@KrychaFCB to niech wczyta sejwa
1
są jakieś słuchawki lepsze od hyper x cloud aktualnie?
5
@jacobFCB kiedyś jak się starzy pytali gdzie idę to im mówiłem że jadę na wałbrzych złota szukać, i potem już nie pytali
1
@don'T.R.I.P.e nie licząc wytartych gąbek na uszy i głowę + spękanych plastików od regulacji to u mnie też chodzą bez problemu ;x
4
@Mario96w perm to jeszcze nie koniec, lepiej taki na 300 lat jak na fioletowej
5
@bartas97 a żeby mu elemelent bana dał
0
@Alan_fcbfan a co z kontrolą głośności, bo widzę że trzeba doczepić tą przedłużkę z pilotem, a bez przedłużki da się kontrolować?
0
które hyper x cloudy są teraz najlepsze? bo te pierwsze modele słuchawek widzę już wycofane, a może jakieś wgl inne?
4
@Kgorecki2500 a więc to byłeś ty
1
@pt9 no to co.. biurko?