0

@Rust_Cohle a ty jak tam w fplu? dalej top 200? xD

0

@Rust_Cohle mocne słowa jak na kogoś kto wchodzi na 8 miejsce tabeli tym winem xD

2

@taris a tam zaraz ugly, to że spocona nie znaczy że ugly

0

no ta, człowiek wywalił salaha na bruyna to tera zaczyna strzelać

0

@Encore tory były złe i szyny też

0

ale co was garcia nabrał to jego, "najlepszy obrońca" iksDe

0

garcia wyginaj do drawska

0

ferran na dobicie meczu

0

trzeba trochę podostrzyć, niech szawi wpuszcza pikeja

0

@Nano22 jakie z dupy? piłeczka im chodzi jak nam za guardioli

1

znowu w meczu nam nie wyszło

1

lewus się skończył, dla niemca to by to dupą strzelił

1

kolejny sędzie sprzedany, tamten sie w pedriego wpieprzył gdzie on zastawiał piłkę tylko i pretensje do pedriego

0

Roberto wyginaj do drawska

0

@LaSTeR ale o co się panu rozchodzi

0

@HighestInTheRoom cholerna inflacja

0

@Pewex dwie dupeczki

0

@HighestInTheRoom a jego mafia?

2

@tomek8756 wszystko by ci się udało gdyby nie ten wścibski podgląd edycji komentarza

1

@PatrychoO taa jasne, zacząłeś czochrać swoje włosy nad blatem i łupieżu naleciało, a teraz świrujesz pawiana że kosmos

2

@tomek8756 to niezłe setno

0

@Barca1992 o tak, trzeba się mentalnie naprawić po tych pierścieniach władzy ;x

2

@AllBundy będziesz żreć jak świnia?

0

@HavertzKai zacznijmy od Messiego i kontuzjowanych ;f

2

@Firestone mniej niż na tydzień się nie opłaca bo się nie da odwołać, z drugiej strony nawet jak się odwołasz to i tak ci nie odpiszą wcześniej niż po końcu banicji xD

24

@Firestone najgorszy to jest coutinho, dembele i griezmann, pjanić to był swap na pseudo cyferki

1

@Miracle_aligner nie zapomnij se korka w dupe wsadzić, podobno tak się terez w szachy gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bobo25 przyjechał odbijać tron, więc pojechał na wioskę której nikt nie napadł za jego czasów xD ładnie cię odkleiło

0

@Bobo25 tam nie ma ani realizmu, ani logiki, ani fabuły, wszyscy wszystko robią z dupy, nie mają celu, no ale trolluj dalej ;x

6

@Bobo25 nie ma chorych przeskoków w czasie - xD

Spoiler

wsiedli na 3 małe łodzie i tego samego odcinka dopłynęli, a potem cyk zaznaczyli questa na mapie i do wiochy na bitkę, oczywiście od samego brzegu galopem bo zmieścili tam jeszcze konie które musieli zajechać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?