Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle a ty jak tam w fplu? dalej top 200? xD
0
@Rust_Cohle mocne słowa jak na kogoś kto wchodzi na 8 miejsce tabeli tym winem xD
2
@taris a tam zaraz ugly, to że spocona nie znaczy że ugly
0
no ta, człowiek wywalił salaha na bruyna to tera zaczyna strzelać
0
@Encore tory były złe i szyny też
0
ale co was garcia nabrał to jego, "najlepszy obrońca" iksDe
0
garcia wyginaj do drawska
0
ferran na dobicie meczu
0
trzeba trochę podostrzyć, niech szawi wpuszcza pikeja
0
@Nano22 jakie z dupy? piłeczka im chodzi jak nam za guardioli
1
znowu w meczu nam nie wyszło
1
lewus się skończył, dla niemca to by to dupą strzelił
1
kolejny sędzie sprzedany, tamten sie w pedriego wpieprzył gdzie on zastawiał piłkę tylko i pretensje do pedriego
0
Roberto wyginaj do drawska
0
@LaSTeR ale o co się panu rozchodzi
0
@HighestInTheRoom cholerna inflacja
0
@Pewex dwie dupeczki
0
@HighestInTheRoom a jego mafia?
2
@tomek8756 wszystko by ci się udało gdyby nie ten wścibski podgląd edycji komentarza
1
@PatrychoO taa jasne, zacząłeś czochrać swoje włosy nad blatem i łupieżu naleciało, a teraz świrujesz pawiana że kosmos
2
@tomek8756 to niezłe setno
0
@Barca1992 o tak, trzeba się mentalnie naprawić po tych pierścieniach władzy ;x
2
@AllBundy będziesz żreć jak świnia?
0
@HavertzKai zacznijmy od Messiego i kontuzjowanych ;f
2
@Firestone mniej niż na tydzień się nie opłaca bo się nie da odwołać, z drugiej strony nawet jak się odwołasz to i tak ci nie odpiszą wcześniej niż po końcu banicji xD
24
@Firestone najgorszy to jest coutinho, dembele i griezmann, pjanić to był swap na pseudo cyferki
1
@Miracle_aligner nie zapomnij se korka w dupe wsadzić, podobno tak się terez w szachy gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bobo25 przyjechał odbijać tron, więc pojechał na wioskę której nikt nie napadł za jego czasów xD ładnie cię odkleiło
0
@Bobo25 tam nie ma ani realizmu, ani logiki, ani fabuły, wszyscy wszystko robią z dupy, nie mają celu, no ale trolluj dalej ;x
6
@Bobo25 nie ma chorych przeskoków w czasie - xD
Spoiler
wsiedli na 3 małe łodzie i tego samego odcinka dopłynęli, a potem cyk zaznaczyli questa na mapie i do wiochy na bitkę, oczywiście od samego brzegu galopem bo zmieścili tam jeszcze konie które musieli zajechać xD