3

0

@Rust_Cohle ale bieda haha

1

@Kondziubarca znaczy po sezonie już kompletnie padnie bo busquets robi arrivederci

14

@Rust_Cohle kij z La Liga, byle żerard zagrał hehe

0

@arasz1819 jak zobaczy z okna że zajechało passeratti to nie zdąży świnia do drzwi dobiec żeby zamknąć

1

@Comfortable_ jakiego posta, dzieli mnie od nich ulica, niech się tylko jutro otworzą gnoje

0

@arasz1819 jaki opelek, te internetowe śmiecie, znowu neta nie ma

0

Jak ja tej vectry nienawidzę..

0

@Medium ładnie dała w piratach z karaibów if you know what i mean

2

@cules100pro no jak za free to nie

0

@msmsms zwykle gówno, a nie top kawałek

0

@Rust_Cohle pokaż składzik to się pośmiejemy

0

@Luciano99 pics or didnt happen

0

@Rust_Cohle ale bieda, nie to co mój keane

1

@Mario96w z tego samego powodu co baby shark

2

@Kgorecki2500 złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, nowy system zgrania jest git, spieprzyli tylko że śn nie ma zgrania na śpo itd.

8

@KrychaFCB był jak tommy lee jones w ściganym

2

@Rust_Cohle top 3 kasacji konta na rambli
1. @Janiama
2. @Transu96
3. @Rust_Cohle

w końcu na podium, a wy co przegrywy hehe

2

@PieN jak zrobi mś w tym roku to się doczeka bo staty ma chyba najlepsze w tej chwili obok haalanda i messiego ;x

0

@Deeespacito jak brazole wygrają to zobaczysz, neymar ma bodajże najlepsze staty na ten moment ;x neymar, messi, haaland i za nimi lewus się toczy

2

@Deeespacito lewus to już tej piłki nie powącha, messi i neymar faworyci w przypadku udanych mś

3

real tam gdzie ich miejsce, na trzecim hehe

0

@AlvaroHanso przestarzałe, teraz się gra na aferę

1

@wasacz dementuje

5

@Rust_Cohle potem rozwalony kawałek włożyłem z powrotem na miejsce żeby ktoś inny się oparł i było na niego xD

1

@Rust_Cohle no, a obudziłem się gdy ebnąłem łbem o ścianę, rozwaliłem wtedy kafelka zresztą xD
https://zapodaj.net/images/4fb596cf55a96.jpg

1

@Janiama nie wiemy

0

@Rust_Cohle chyba w psich latach ten miesiąc

0

@BorzyKrzys znaczy gangbang?

0

@Rust_Cohle yhym, "zapomniałem" ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?