Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 @Rust_Cohle nie to co mój gigachad team
https://zapodaj.net/images/1329a5665a713.jpg
I mój gigachad halandinho
https://zapodaj.net/images/69e0ecf510008.jpg
0
@Rust_Cohle ale bieda haha
1
@Kondziubarca znaczy po sezonie już kompletnie padnie bo busquets robi arrivederci
14
@Rust_Cohle kij z La Liga, byle żerard zagrał hehe
0
@arasz1819 jak zobaczy z okna że zajechało passeratti to nie zdąży świnia do drzwi dobiec żeby zamknąć
1
@Comfortable_ jakiego posta, dzieli mnie od nich ulica, niech się tylko jutro otworzą gnoje
0
@arasz1819 jaki opelek, te internetowe śmiecie, znowu neta nie ma
0
Jak ja tej vectry nienawidzę..
0
@Medium ładnie dała w piratach z karaibów if you know what i mean
2
@cules100pro no jak za free to nie
0
@msmsms zwykle gówno, a nie top kawałek
0
@Rust_Cohle pokaż składzik to się pośmiejemy
0
@Luciano99 pics or didnt happen
0
@Rust_Cohle ale bieda, nie to co mój keane
1
@Mario96w z tego samego powodu co baby shark
2
@Kgorecki2500 złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, nowy system zgrania jest git, spieprzyli tylko że śn nie ma zgrania na śpo itd.
8
@KrychaFCB był jak tommy lee jones w ściganym
2
@Rust_Cohle top 3 kasacji konta na rambli
1. @Janiama
2. @Transu96
3. @Rust_Cohle
w końcu na podium, a wy co przegrywy hehe
2
@PieN jak zrobi mś w tym roku to się doczeka bo staty ma chyba najlepsze w tej chwili obok haalanda i messiego ;x
0
@Deeespacito jak brazole wygrają to zobaczysz, neymar ma bodajże najlepsze staty na ten moment ;x neymar, messi, haaland i za nimi lewus się toczy
2
@Deeespacito lewus to już tej piłki nie powącha, messi i neymar faworyci w przypadku udanych mś
3
real tam gdzie ich miejsce, na trzecim hehe
0
@AlvaroHanso przestarzałe, teraz się gra na aferę
1
@wasacz dementuje
5
@Rust_Cohle potem rozwalony kawałek włożyłem z powrotem na miejsce żeby ktoś inny się oparł i było na niego xD
1
@Rust_Cohle no, a obudziłem się gdy ebnąłem łbem o ścianę, rozwaliłem wtedy kafelka zresztą xD
https://zapodaj.net/images/4fb596cf55a96.jpg
1
@Janiama nie wiemy
0
@Rust_Cohle chyba w psich latach ten miesiąc
0
@BorzyKrzys znaczy gangbang?
0
@Rust_Cohle yhym, "zapomniałem" ;x