Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle gołodupiec to ty jesteś, zresztą widać po składzie, prosi tacy jak ja mają full liste transferową zainwestowaną
0
@Rust_Cohle mów za siebie biedaku, krisztianu jest niegrywalny od fify 20
12
@Encore benchman is finished, za rok w fifce 82 rating i 70 tempa
0
@barcelonaLM and less goalscoring than everyone
0
@DaPidejpi co z tego jak ma 70 staminy gdzie na śpo najbardziej jest potrzebna stamina, po pierwszej połowie do wywalenia
38
niech mu dadzą pograć kilka meczów z rzędu na jednej pozycji a nie rzucają go raz na śp, raz na śo, raz na śpd.. mamy świetnego grajka, pora budować wokół niego, a nie wokół amigosów
0
a może ten Torre to nowy Puig? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
pique żeby trochę podostrzyć
4
no to jeszcze 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
no to jeszcze 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Faro own goala
0
@Kessie lepiej niech dzisiaj wygrajo bo jak nie to robisz out ze składu w fucie
3
@JimMorrisonFCB kobieta zmienną jest
2
@JimMorrisonFCB ale niezapomniane, a i z somsiadami nowe relacje nawiążesz
0
@JimMorrisonFCB nie bądź głupi, tylko fifa zapewni ci niezapomniane emocje których nie zapewni ci żadna inna gra
5
@Rewolucja123 nie patrzcie
0
@GeneralXavi sugerujesz że jego stary ma jakieś pieniądze?
6
@marcin62 po ea wszyscy jadą 24/7 więc nikt nie widzi różnicy
1
@PatrychoO krisztianu wygrane euro: 1
messi wygrane euro: 0
no i co hejterzy
0
@BorzyKrzys co wstawiła?
4
@Kessie hehe ostatnio się tak uśmiałem jak baba z wąsem na grabie nadepnęła hehe
1
@Deviler w końcu jakiś pozytyw z twojej strony, już straciliśmy nadzieję
0
@Getek za tyle to niech se kupi xboxa
4
@tristan87 przecież to od bi, a on nie czyta co wkleja, więc jego wysłannik również nie czyta
0
@Kessie
1
@Luciano99 a ty myślisz że ją wymiennymi gram? iksDe
pack King is here
0
@Kessie
0
@Kessie ty akurat jesteś pierwszy out placku, ale ktoś musiał dawać zgranie brazolowi
3
@Luciano99 @Rust_Cohle nie to co mój gigachad team
https://zapodaj.net/images/1329a5665a713.jpg
I mój gigachad halandinho
https://zapodaj.net/images/69e0ecf510008.jpg