Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Neip93 na tyle to ja dziennie buka robię
0
@HighestInTheRoom pewnie często to słyszysz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
0
@Kessie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kessie poczekaj aż monitor zamówię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@sonek boli was to, że mam pieniądze?
0
@Danny Gaucho ty no właśnie patrzę i jednak są z regulacją.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Joe_Pesci patrzyłem jeszcze takie
https://www.morele.net/biurko-ultradesk-cruiser-czarne-160-cmx70-cm-5949195/
ale podkładka nie przykrywa całego blatu ;f
8
@Rust_Cohle gówniany to jest ten twój liverpool w tym sezonie xD
1
@Kgorecki2500 jakie światełka? to podkładka ;x
2
@don'T.R.I.P.e https://www.morele.net/biurko-ultradesk-frag-zielone-160-cmx75-cm-8497648/
4
No i zamówiłem to biurko.. xD koniec sagi, now i can rest
1
@PanWaski Nagrody zdobyte w okresie przedsezonowym zostaną udostępnione w FUT 23 do 13 października 2022 r. Musisz je odebrać do 14 listopada 2022 r. poprzez zalogowanie się do FUT 23.
9
no to co, teraz idziemy na fioletową, zakładamy konto camavingasra, wstawiamy posta i będzie wisiał przez tydzień xD
4
widzę że jacyś ucieszeni jesteście no to włączam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
W juve milikan trafianu, w repce milikan chybianu
0
co tam madryciaki, skąd to zwątpienie
0
@Oskar00 to niezła fifka na rambli
8
@tbas może i nie pierwszy, ale za to nie ostatni.
2
@Freudysta musisz jeszcze zgłosić się do ministra magii i czarodziejstwa, nie wspominając już o tym, że brakuje jeszcze najważniejszego poświadczenia, że petent żyje, wydanego przez konsylium lekarskie z załącznikiem, że każdy członek tego konsylium ukończył szkołę podstawową, średnią, studia medyczne i odbył staż. No i jeszcze poświadczenie, że ich matki brały czynny udział w szkole rodzenia i że w czasie porodu nie doszło do jakichkolwiek komplikacji. Do tego jeszcze poświadczenie wszystkich zarządów cmentarzy z całego kraju, że petent nie spoczywa na żadnym z nich. Nie zapominajmy też o zezwoleniu na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny osiemnastej do szóstej rano, podbity przez Urząd Miar i Wiar, z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z okrągłą pieczęcią Zakonu Ojców Mołojców, i z kontrasygnatą dróżnika ze stacji Włoszczowa.
1
halandinho przyjacielu z fpla
1
@Firestone stawiam że zastąpi robercika jak ten już skończy u nas ;f
0
Gothic Remake
https://zapodaj.net/images/840aa072d5ca6.jpg
No ta pierwsza z lewej już wygląda lepiej, mam nadzieję że nie wpadną na jakiś durny pomysł żeby zrobić z niej exclusive dla thorusa..
wgl jak to jest że fani zawsze robią te remake lepiej..
nowy obóz
https://preview.redd.it/3d4foh3f8i071.png?auto=webp&s=10081b2e3065cbb235756c488b9a38f05b096364
stary obóz
https://i.redd.it/qvz9vkmhi9371.png
nawet takie bractwo
https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/012/240/786/large/yaroslav-lotsmanov-swamptamplierarmor.jpg?1533764183
vs remake/original
https://zapodaj.net/images/6e2b94f116f1f.jpg
1
@Sulimo ty zrozumiesz jak ogarniesz że link nie działa
0
@FCB_dimiC nie wiesz co tracisz, z osłem też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB_dimiC szukałem solucji do Raymana
Ps. a na animopron byłeś? ^^
1
@Sulimo to niezła postać
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 xD
0
@Bartek22 nie łapie się do podstawowego składu? ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza że mamy 7 pomocników na 3 pozycje w klubie, z czego 4 w formie
0
@Bartek22 piszesz o nierównym de jongu, gdzie on błyszczy od początku sezonu ;x może nie jak pedri, ale jednak