Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jakchcesz hmm a co to za biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@talizmo można też się nachlać żeby odebrali prawa rodzicielskie xD
5
@tristan87 Messiemu zajebiście zrobili
81
@Uukasz_93 i to się szanuje, ludzie jakieś przeszczepy robią wuj wie po co, a ty specjalnie do Stambułu leciałeś żeby ci na łbie zakola zrobili, to jest właśnie ten mental
0
@Deviler i czego rżysz
1
@Bocheno1 ogól pytę to cię nie będzie ciągnął za włosy
2
@MrPGG
>17lat
>doświadczenie
wybierz jedno
2
@Danny Gaucho spokojnie, trzyma go
0
@eydeem lel, może coś w środku nie łączy, pizłeś łokciem i styknęło, a zara szturchniesz i znowu nie będzie stykać ;f
0
@Janas11224 dwa pisiont
3
@eydeem dołącz karteczkę że raz działa a raz nie ;f
4
@Kidd pamiętam jak wczoraj jak ridge spalił się w piecu ale przeżył, jak clarka udusił wąż ale przeżył, oraz jak taylor umarła ale przeżyła
17
@Kapitan hawk już ja widziałem wczoraj pod żabką jaka jest normalna ta twoja siostra
11
@Striker dać ci palec to rękę przy samej dupie urwiesz
3
500 bramek - paczka za 100k
500 asyst - paczka za 100k
100 finezji - paczka za 50k
Itd.
Można robić w squad battles na najniższym poziomie trudności (30-40 bramek na mecz)
Nie dziękujcie
1
@q1 ustawiona to jest ramblowska złota piłka, a to jest życie
9
@Kessie operacja się powiodła, ucięliśmy nogę przy samej dupie
3
@MesQueUnClub_87 norma to jest wychodzenie przy remisie jak idziesz sam na sam
2
@masq innos znaczy
7
@msmsms u nas też te baby pogięło, kto to słyszał cyce zasłaniać
0
@Criss18Barca ultimate od 27, a EA Play już 26
0
zostawiłem sobie jeden rivals do zagrania na rano i wuj, wyłączyli matchmaking xD
1
@KoderskiFCB mi tam do dzisiaj nie wzięli kasy za fife 22 ;f a za 23 już tak xD
0
@Rl9k1nG jak nie przejdziesz jak ja haalandem przechodzę całe boisko samą gałką ;x to samo prostopadła na pałe do przodu
0
@Pawci023x póki co gunwo, zobaczymy po patchach
0
@czółkovsky raphinha i coman nie potrafią uciec obrońcom, a haaland po straconej na pałe biegnie do przodu i dryblingiem mija wszystkich, po czym strzela obok bramki
3
@Sulimo ty jesteś pierdzący?
4
@Lokoo gówniany gameplay, tragiczna odsłona póki co
0
@xVENUMx matko bosko, weź to wyrzuć i podpal żeby nikt nie widział
0
@Rysiu bo te nowe to nie assasiny