TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
14
Jedynym piłkarzem Barcy który za grał na swoim poziomie był Roberto
0
Pique bardzo nie równy mecz zagrał, kilka dobrych interwencji, głupie straty.
0
Oby szybko Vermalen wyleczył swoje urazy bo to jest obrońca który się nam bardzo przyda
1
Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi-Suarez,Neymar
0
Śląsk-Barça
Lechia-Real
Chciałabym wiedzieć taki wynik w GD
0
Bartra, Mascherano , Pedro mogą zagrać na pozycji Alvesa
0
Też chciałabym taki skład!!!
0
Czemu nie 8-0 dla nas było by super
0
Mamy trzech nowych napastników Suarez, Munir i Sandro
0
LA MANITA na SB? Fajnie by było pokazać kto rządzi w Europie i na Świecie.
0
Suarez musi zagrać, Messi będzie wchodzić z głębi pola więc przyda się ''9''
0
Pewnie Verane, Pepe lub Romos zagrają jako defensywny pomocnik, pamiętacie mecz z przed roku i grę tej trójki razem
0
Jeszcze Neymar i Iniesta dostali kontuzje i ich występ jest praktycznie nie możliwy
0
Coś myślę że skład będzie taki:Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Busquets-Iniesta,Xavi,Rakitić-Messi,Neymar
Skład bez Mascherano, Suareza, Pedro
0
Brak Ronaldo w jedenastce
3
Może Puyol by więcej zagrał niż Vermaelen
0
Ciekawy jestem jak by zagrał Mascherano na PO wzrost ma dobry na tą pozycję, świetny w obronie, silny fizycznie i ma dobre podania.
0
Messi będzie za to podczas meczu w lepszej formie!!!
0
Bravo-Alves,Pique,Bartra,Mathieu-Rakitić,Busquets/Mascherano,Iniesta-Messi-Suarez,Neymar
0
Rafinha musi wejść z ławki!!!
0
Oficjalny skład Barcy na dziś:Ter Stegen-Alves,Bartra,Mascherano,Alba-Rakitić,Samper,Iniesta-Messi,Neymar,Munir
0
Chciałabym zobaczyć taki skład: Ter Stegen-Alves,Pique,Bartra,Alba-Rakitić,Mascherano,Iniesta-Rafinha,Messi-Neymar
3
A jak nie wróci Vermaelen?
0
3:0 dla Barcy, strzelają Rakitić,Iniesta,Neymar, a Messi marnuje rzut karny.
0
Roberto robi postępy
0
V e B
1
Wchodzi Rafinha , Munir i ok
0
Bartra odpoczywa na GD?
0
Ostatnio Milito wszystko czyści więc może zamiast Pique zagra