0

Skąd ta pewność? Może Busquets zagra świetny mecz.
Nigdy nic nie wiadomo.

0

Według MD jutro wyjdzie taki skład:
Ter Stegen-Bartra/Adriano,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar

0

Bartra gra regularnie, więc stawiam na niego.

0

Wracaj Verma do sprawności fizycznej jak najszybciej, oby to była ostatnia twoja przerwa w grze związana z kontuzją!

0

Sevilla dzisiaj nie będzie mieć dobrego humoru.

1

Skład Barcy:Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Xavi,Busquets,Rafinha-Messi,Suarez,Neymar

0

Jeśli będą mogli grać regularnie to niech pójdą na wypożyczenie.

9

Barcelona ma Denisa Suareza, Halilovicia, Rafinhe, Sampera, Adame,Deulofeu,Sandro,Munira,Grimaldo i wielu młodych talentów piłkarskich, a Real kogo ma????

0

Ja lubię wszystkich piłkarzy Barcy.

1

Ja bym spróbował ustawienie z Mascherano na prawej obronie. Ten pomysł według mnie byłby bardzo dobry dla Barcelony.

0

Oficjalny skład na dziś:Masip-Douglas,Bartra,Ie,Adriano-Rafinha,Samper,Roberto-Munir,Sandro,Pedro

0

Dzisiaj możemy się dowiedzieć kto jest najlepszy z trójki Munir,Sandro,Pedro

0

Mój skład na jutro:Masip-Douglas,Bartra,Ie,Adriano-Rafinha,Samper,Roberto-Pedro,Munir,Suarez

1

Messi,Neuer,Robben

0

Od dziś gramy na kontry :)

0

Zapewne trenowali ustawienie Busiego i Masche na treningach

0

Masche miał kilka razy taką kontuzję która nie pozwoliła mu zagrać ponad dwa tygodnie

1

Ja bym dał szansę gry komuś z Barcy B, np.Ie,Bagnack
Mamy mocną szkółkę, więc warto korzystać z piłkarzy młodego pokolenia, może któryś z młodych stoperów wbije się na poziom gry pierwszego zespołu.

0

A pomyśleć że w Lato mogliśmy kupić Laporte, który teraz grałby na CN

0

Mustafa byłby dobrą opcją, widać że się rozwija i może grać na dużo wyższym poziomie.

0

Van Buyten i Lugano są bez klubu, może warto rozpatrzyć te kandydatury na pozycje stopera nr.4

0

Wrócił do Barcelony żeby podpisać kontrakt z Espanyolem, hehe

Chciałabym go zobaczyć w Atletico/Interze

0

Nie chodzi Ci czasem o Skrtela

0

Laporte, San Jose, Martinez, Lugano

Jeśli miałby przyjść stoper, to któryś z nich

0

Messi zaczął grać dla drużyny nie wiem jak to zrobił LE, ale musi zrobić to samo z Pique i Busquetsem

11

RAC1 Barca zakontraktuje Laporte , Koke i Maticia.

0

W trzech meczach w których Barca traciła gole dwa przegrała. Lucho mówił że woli wygrywać i tracić gole. Moim zdaniem Barca nie powinna tracić goli a wtedy wygra mecz bo uda się coś strzelić,

0

A mi się wydawało że najszybszy gol w klasyku na SB należy do Benzemy z grudnia 2011 ROKU

0

Dwa lata temu w klasyku zremisowanym 2-2 był tylko jeden wyższy gracz Busquets lecz i tak on nie potrafi grać w powietrzu a i tak nie straciliśmy gola po stałym frangmęcie

0

Oto piłkarze którzy powinni zastąpić Busquetsa Krychowiak Kramer Javi Martinez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?