TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd ta pewność? Może Busquets zagra świetny mecz.
Nigdy nic nie wiadomo.
0
Według MD jutro wyjdzie taki skład:
Ter Stegen-Bartra/Adriano,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
0
Bartra gra regularnie, więc stawiam na niego.
0
Wracaj Verma do sprawności fizycznej jak najszybciej, oby to była ostatnia twoja przerwa w grze związana z kontuzją!
0
Sevilla dzisiaj nie będzie mieć dobrego humoru.
1
Skład Barcy:Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Xavi,Busquets,Rafinha-Messi,Suarez,Neymar
0
Jeśli będą mogli grać regularnie to niech pójdą na wypożyczenie.
9
Barcelona ma Denisa Suareza, Halilovicia, Rafinhe, Sampera, Adame,Deulofeu,Sandro,Munira,Grimaldo i wielu młodych talentów piłkarskich, a Real kogo ma????
0
Ja lubię wszystkich piłkarzy Barcy.
1
Ja bym spróbował ustawienie z Mascherano na prawej obronie. Ten pomysł według mnie byłby bardzo dobry dla Barcelony.
0
Oficjalny skład na dziś:Masip-Douglas,Bartra,Ie,Adriano-Rafinha,Samper,Roberto-Munir,Sandro,Pedro
0
Dzisiaj możemy się dowiedzieć kto jest najlepszy z trójki Munir,Sandro,Pedro
0
Mój skład na jutro:Masip-Douglas,Bartra,Ie,Adriano-Rafinha,Samper,Roberto-Pedro,Munir,Suarez
1
Messi,Neuer,Robben
0
Od dziś gramy na kontry :)
0
Zapewne trenowali ustawienie Busiego i Masche na treningach
0
Masche miał kilka razy taką kontuzję która nie pozwoliła mu zagrać ponad dwa tygodnie
1
Ja bym dał szansę gry komuś z Barcy B, np.Ie,Bagnack
Mamy mocną szkółkę, więc warto korzystać z piłkarzy młodego pokolenia, może któryś z młodych stoperów wbije się na poziom gry pierwszego zespołu.
0
A pomyśleć że w Lato mogliśmy kupić Laporte, który teraz grałby na CN
0
Mustafa byłby dobrą opcją, widać że się rozwija i może grać na dużo wyższym poziomie.
0
Van Buyten i Lugano są bez klubu, może warto rozpatrzyć te kandydatury na pozycje stopera nr.4
0
Wrócił do Barcelony żeby podpisać kontrakt z Espanyolem, hehe
Chciałabym go zobaczyć w Atletico/Interze
0
Nie chodzi Ci czasem o Skrtela
0
Laporte, San Jose, Martinez, Lugano
Jeśli miałby przyjść stoper, to któryś z nich
0
Messi zaczął grać dla drużyny nie wiem jak to zrobił LE, ale musi zrobić to samo z Pique i Busquetsem
11
RAC1 Barca zakontraktuje Laporte , Koke i Maticia.
0
W trzech meczach w których Barca traciła gole dwa przegrała. Lucho mówił że woli wygrywać i tracić gole. Moim zdaniem Barca nie powinna tracić goli a wtedy wygra mecz bo uda się coś strzelić,
0
A mi się wydawało że najszybszy gol w klasyku na SB należy do Benzemy z grudnia 2011 ROKU
0
Dwa lata temu w klasyku zremisowanym 2-2 był tylko jeden wyższy gracz Busquets lecz i tak on nie potrafi grać w powietrzu a i tak nie straciliśmy gola po stałym frangmęcie
0
Oto piłkarze którzy powinni zastąpić Busquetsa Krychowiak Kramer Javi Martinez