TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pierwszy mecz Valdesa po kontuzji
2
Ależ mamy bramkarz : Ter Stegen , Masip , Bravo i Valdes xd .
0
Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Rafinha,Mascherano,Iniesta-Pedro,Messi,Munir
0
Skład wg. MD:Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Xavi,Busquets,Rakitić-Pedro,Messi,Neymar
0
Co byście mówili o Pedro jakby jutro strzelił 3 gole?
0
Jest Puchar Gampera, będzie Puchar Sampera
0
Laporte ma 20 lat i może Barcelona chce żeby był przyszłością, za wielu młodych i dobrych stoperów nie ma na świecie.
0
Messi rok temu po kontuzji i przerwie dwumiesięcznej wrócił od razu na Atletico więc może Suarez za gra od pierwszej minuty z Realem
0
Oby twoje przeczucie było prawdziwe.
0
Alba,Pique,Bartra,Alves/Montoya
3
Przypomniał mi się Abidal
1
Wczoraj zagraliśmy trzema wysokimi stoperami a powinniśmy zagrać z PSG
0
Chciałabym żeby za rok/dwa lata do nas trafili Laporte i Muniain
0
Chciałabym zobaczyć taki skład: Bravo-Bartra,Pique,Mathieu-Rakitić,Mascherano,Iniesta-Pedro,Munir,Messi,Neymar. Można grać w ustawieniu 3-4-3 z Pedro i Mathieu na bokach, 3-3-4 z czwórką w ataku i 3-4-3 z Messim cofniętym do pomocy
0
Bravo-Alves,Bartra,Pique,Adriano-Rakitić,Mascherano,Xavi-Munir,Messi,Neymar
0
Ciekawe ile dostaliśmy kasy za tą porażkę :)
0
Mascherano na PO to jest pomysł dobry
0
Kiedy Mascherano strzeli gola dla Barcy?
0
Jest dwóch defensywnych pomocników
0
Wystawienie Busquetsa Mascherano może oznaczać grę 5 obrońców lub 3
0
PSG ma wielki kłopot jest ustawić drużynę taktycznie ze względu że nie wiedzą kto u nas ma zagrać.
2
To podaj przynajmniej 10
2
0
Mój skład : Bravo-Alves,Bartra,Vermalen,Adriano-Xavi,Mascherano,Iniesta-Munir/Sandro,Messi,Neymar
Busi , Pique , Mathieu i Rakitić niech odpoczną na PSG
0
W czym był lepszy od np Bojana który pokazał jakiś talent jak grał u nas i może gdyby nie zrzadzenie losu to byłby dziś naszym napastnikiem? Czym złoty Cherub zasłużył się Barcelonie?
0
W tym meczu brakowało mi wrzutek Alvesa
3
Gerard Deulofeu strzelił gola dla Sevilli
1
ale Ochoa pokazał na Mundialu jak potrafi bronić
2
Ochoa nie gra , jest
1
W tym meczu Mascherano musi zagrać jako pomocnik, mój skład :Bravo,Montoya,Bartra,Pique,Alba-Rakitić,Mascherano,Iniesta-Messi,Munir,Neymar