TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo-Adriano,Pique,Mathieu,Alba-Rafinha,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
3
Właśnie ty przesiadujesz na tej stronie, a to jest strona polskich fanów Barcy.
0
Chyba jak gromi Barcelona rywala.
0
6:0 i 3 gole Suareza.
0
Fajnie by było żeby grał regularnie i wieżę w to.
1
Miki_Messi_Powraca wiesz że to jest strona dla polskich fanów Barcy? Więc co ty tutaj robisz? Z dywanu spadłeś?o tej porze dzieci w twoim wieku dawno śpią, ty też idź już lepiej spać.
1
Ty nic nie wiesz więc nie pytaj...
1
Weź wyjdź stąd!
1
Szczęścia i Wesołych, Bezpiecznych, zdrowych świąt.
0
Denis Suarez też by pasował ale nie jest z nami.
0
W Celcie kierował grą i to całkiem nie źle mu wychodziło, więc może w Barcelonie by udźwignął ciężar gry.
0
Rafinha umie odbierać dużo piłek, były takim łącznikiem pomiędzy defensywą a ofensywą żeby odciążyć Messiego,Neymar i Pedro by rozciągali rywali.
0
Myślałem długo nad składem Barcy i wymyśliłem taki skład:
Ter Stegen
Montoya Pique Bartra Alba
Mascherano Rafinha
Pedro Messi Neymar
Suarez
Co o tym składzie sądzicie?
0
Bojan też był mega talentem, a jak jest teraz z Bojanem?
0
Super by było gdyby już teraz do nas dołączył. Widać że ma talent, ale nie wiadomo co będzie z nim za 5/6 lat , być może dostanie ciężką kontuzję, albo nie wystrzeli jako piłkarz.
4
Dziewięciu wychowanków w pierwszym składzie, dawno tego u nas nie było.
1
Co myślicie o takim składzie ?
Ter Stegen
Bartra Pique Marquinhos
Samper
Cuardado Rafinha Reus
Messi Suarez Neymar
0
Kiedy będą mecze 1/8 Pucharu Króla ?
0
Koke do nas Rakieta do City i może być.
0
Ale Nie mogą grać zespoły które grały w jednej grupie.
2
Zrobiłem losowanie i mi wyszło że będzie mecz Barça-Man.City, a Real trafi na Arsenal.
0
Oni muszą poćwiczyć zgranie takim składem.
0
Moim zdaniem skład Barcy powinien wyglądać następująco:
Ter Stegen
Bartra Pique Mathieu
Mascherano
Rafinha Iniesta Alba
Messi Suarez Neymar
0
Iniesta razy dwa
3
Gdy Messi strzela pierwszego gola w sezonie, Barcelona wygrywa Ligę Mistrzów i Ligę Hiszpańską.
0
Ja mam 12,13,14 stycznia więc jeszcze mam czas na ściąganie odpowiedzi
0
Dasz odpowiedzi na priv?
0
Dobre pytanie, a ty zdawałeś?
0
Dla mnie mógłby zagrać Rafinha za Pedro.
0
Jeśli przegramy dziś to chciałabym żeby Barca traciła na Porto a jeśli wygra to na Sporting.