0

Bravo-Adriano,Pique,Mathieu,Alba-Rafinha,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar

3

Właśnie ty przesiadujesz na tej stronie, a to jest strona polskich fanów Barcy.

0

Chyba jak gromi Barcelona rywala.

0

6:0 i 3 gole Suareza.

0

Fajnie by było żeby grał regularnie i wieżę w to.

1

Miki_Messi_Powraca wiesz że to jest strona dla polskich fanów Barcy? Więc co ty tutaj robisz? Z dywanu spadłeś?o tej porze dzieci w twoim wieku dawno śpią, ty też idź już lepiej spać.

1

Ty nic nie wiesz więc nie pytaj...

1

Weź wyjdź stąd!

1

Szczęścia i Wesołych, Bezpiecznych, zdrowych świąt.

0

Denis Suarez też by pasował ale nie jest z nami.

0

W Celcie kierował grą i to całkiem nie źle mu wychodziło, więc może w Barcelonie by udźwignął ciężar gry.

0

Rafinha umie odbierać dużo piłek, były takim łącznikiem pomiędzy defensywą a ofensywą żeby odciążyć Messiego,Neymar i Pedro by rozciągali rywali.

0

Myślałem długo nad składem Barcy i wymyśliłem taki skład:
Ter Stegen
Montoya Pique Bartra Alba
Mascherano Rafinha
Pedro Messi Neymar
Suarez
Co o tym składzie sądzicie?

0

Bojan też był mega talentem, a jak jest teraz z Bojanem?

0

Super by było gdyby już teraz do nas dołączył. Widać że ma talent, ale nie wiadomo co będzie z nim za 5/6 lat , być może dostanie ciężką kontuzję, albo nie wystrzeli jako piłkarz.

4

Dziewięciu wychowanków w pierwszym składzie, dawno tego u nas nie było.

1

Co myślicie o takim składzie ?
Ter Stegen
Bartra Pique Marquinhos
Samper
Cuardado Rafinha Reus
Messi Suarez Neymar

0

Kiedy będą mecze 1/8 Pucharu Króla ?

0

Koke do nas Rakieta do City i może być.

0

Ale Nie mogą grać zespoły które grały w jednej grupie.

2

Zrobiłem losowanie i mi wyszło że będzie mecz Barça-Man.City, a Real trafi na Arsenal.

0

Oni muszą poćwiczyć zgranie takim składem.

0

Moim zdaniem skład Barcy powinien wyglądać następująco:
Ter Stegen
Bartra Pique Mathieu
Mascherano
Rafinha Iniesta Alba
Messi Suarez Neymar

0

Iniesta razy dwa

3

Gdy Messi strzela pierwszego gola w sezonie, Barcelona wygrywa Ligę Mistrzów i Ligę Hiszpańską.

0

Ja mam 12,13,14 stycznia więc jeszcze mam czas na ściąganie odpowiedzi

0

Dasz odpowiedzi na priv?

0

Dobre pytanie, a ty zdawałeś?

0

Dla mnie mógłby zagrać Rafinha za Pedro.

0

Jeśli przegramy dziś to chciałabym żeby Barca traciła na Porto a jeśli wygra to na Sporting.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?