TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czyli wszystkie gazety pomyliły się co do składu
#Lucho
0
Komentarz usunięty
0
ale jaja Mascherano na ławce
0
Mam nadzieje że Bartra będzie teraz wznosił do zespołu jeszcze więcej niż w poprzednich sezonach.
2
Official line-up (vs Athletic): Bravo - Pique Vermaelen Mathieu - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Sandro Pedro
1
no jasne że nie tak
4
Barcelona-Bilbao 5:0
gole w minutach; 5, 42, 55, 61 90
Messi trzy gole, Jeden gole Suarez i jeden gol Rakitić
3
Napastnik Pedro w pomocy a za to pomocnik Rafinha w napadzie gdzie tu logika?
0
typ skład Barcy vs Bilbao
Bravo-Mascherano,Pique,Mathieu-Rafinha,Busquets,Rakitić,Iniesta-Messi,Suarez,Sandro
0
Vermaelen na lewej obronie
3
Aduriz vs Mascherano w powietrzu, Lepiej Mathieu za Masche
22
Wynik taki jak przeciwko realowi (5:0), zaangażowanie takie jak przeciwko Milanowi(4:0) skład podobny do meczu z Bayernem (3:0)
tak trzeba zagrać w rewanżu
0
Real przegrał na Camp Nou 5:0, Milan przegrał 4:0, Bayern przegrał 3:0 to czemu Bilbao ma nie przegrać wysoko z nami na naszym stadionie
0
kto na bramie ?
0
czy w internecie Eleven Sports się zacina jak leci transmisja na żywo?
0
nie wiem co w tej drużynie jeszcze robi Juste, chłopak już sporo lat i z niego żadnego grajka na poziom pierwszego zespołu nie będzie
0
Komentarz usunięty
0
FC Barcelona jest mocno zainteresowana kupnem obrońcy Borrusi Dortmund Matsem Hummelsem[Bild]
0
Komentarz usunięty
2
W styczniu taki skład czemu nie
0
Wg. mnie po obejrzeniu treningu będzie taki skład:
Ter Stegen-Alves,Pique,Vermaelen,Adriano-Rakitić,Busquets,Rafinha-Messi,Suarez,Pedro
0
AS Roma interesuje się Vermaelenem
1
Messi miał 19 kiedyś
1
oby wreszcie zaczął grać bez żadnych kontuzji
1
Bo Ardy i Aleixa nie możemy rejestrować jako graczy Barcy a Luisa mogliśmy zarejestrować jako piłkarza Barcelony
0
tak jak w poprzednim sezonie Cracitić
0
Chyba nie wiesz kto to jest Douglas
1
Co sądzicie o Gerardzie Gumbau?
2
A co z Albą? Nie jest bramkarzem, nie grał tym meczyku.
1
Polacy trafili do dość wyrównanej grupy, każda drużyna moim zdaniem ma szansę na awans.