TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masip-Douglas,Pique,Mathieu,Adriano-Rafinha,Busquets,Iniesta-Pedro,Suarez,Munir
Suarez-Vidal,Bartra,Vermaelen,Alba-Roberto,Gombau,Rakitic-Halilovic,Sandro,Arda
Takie jutro chciałbym zobaczyć składy Barcy w pierwszej i drugiej połowie.
2
Kiedyś mówiono że u nas w ataku mają grać Deulofeu-Cuenca-Tello, wygląda na to ze żaden z nich już u nas nie zagra.
2
http://lodzkifutbol.pl/archives/125124/nabor-do-amatorow-zapolice/
Zapraszam wszystkich chętnych
0
Mamy 21 piłkarzy do stycznia, później 23 a może więcej, kadra jest kompletna choć chciałbym jeszcze Alcacera, Arda to będzie fajne wzmocnienie mocnego zespołu.
1
W nadchodzącym sezonie mecze ligi mistrzów będzie można obejrzeć wyłącznie w NC+. TVP i cyfrowy Polsat nie będą transmitować meczy LM.
2
Barcelona nadal jest zainteresowana Laporte i Marquinhosem, lecz Bilbao i PSG nie chcą sprzedać swoich graczy( md)
Barcelona interesuje się Emmanuelem Mammana, środkowym obrońcą.
1
TV3: Luis Enrique chce transferu Edinsona Cavaniego z PSG. Hiszpański trener uważa Urugwajskiego napastnika jako gracz który mógłby rywalizować z MSN.
0
Jevtic został wykupiony.
Jeśli wszyscy zawodnicy będą głodni gry mogą być to całkiem udane transfery.
2
Wszystkie mecze z udziałem Barcy w TVP w tym sezonie kończyły się zwycięstwem Blaugrany
0
Ter Stegen-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
0
Na Niebieskiej stronie dodali nam punkt, ich zdaniem mamy 94 punkty
0
Adriano na LO a w środku Verma i Mathieu-
0
A może zagra Bartra na PO
0
Jeśli nie zagra Suarez to powinien zamiast niego wystąpić Rafinha lub zagrać w środku Iniesta,Busquets,Mascherano,Rakitić, bo Atletico musi zaatakować, ponieważ mają nie wielką przewagę nad Valencią.
1
Possible line-up (vs Bayern): Ter Stegen - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
Z Realem, tak było w 2009 r.
0
Na Jakim kanale mecz?
1
Possible line-up (vs Bayern): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Busquets Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Xavi,Mascherano,Rakitić-Pedro,Messi,Neymar
0
Coś o Vermie
0
Possible line-up (vs PSG): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
Jak zrobili?!
0
Chodź idę do zawodówki muszę dobrze napisać
Noł stres ;-)
0
Ja zawsze myślałem że pisze się Vermalen a nie Vermaelen
1
Ter Stegen-Bartra,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
2
Bravo; Alves Bartra Pique Mathieu; Rafinha Busquets Rakitić; MSN
1
Masche pauzuje!
0
Co do transferów
Na obronę powinniśmy kupić: Savić, Smalling, Ricardo Rodriguez, Vertonghen
Do pomocy: Pogba, Felipe Anderson, Kramer
Do Ataku: Alcacer, Vietto, Depay, Bakkali
To są zawodnicy którzy powinni nas wzmocnić, nie wszyscy 3-5 mogło by przyjść.
0
Tylko i wyłącznie Fabinho się nadaje
0
Halilović będzie jego następcą, ma on klauzule że będzie od przyszłego sezonu w pierwszej drużynie.