TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
5
Szczęśliwego radosnego i udanego 2016 roku dla Barcy i jej fanów
0
Gdzie Bravo i Busquets? Z całym szacunkiem ale Valdes nie był nigdy pewnym punktem Barcy, Sergio się należy miejsce w takim składzie
0
Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
Po przerwie widzę Bartrę, Mascherano i Sandro
0
Na tę chwilę skład dla mnie jest taki: Bravo-Alves,Pique,Vermaelen,Alba-Mascherano,Busquets,Iniesta-Roberto,Suarez,Neymar
Może warto by było przetestować Albę na skrzydle lub w pomocy, w tedy jego miejsce ny zajął Mathieu lub można zagrać na trzech stoperów z tyłu
Bravo-Mascherano,Pique,Vermaelen-Alves,Busquets,Iniesta,Alba-Roberto,Suarez,Neymar
0
1
Jak dla mnie:
Przychodzi dobry napastnik(Nolito, Jarmolenko, Alcacer)
Przychodzi ŚO
Przychodzi Pomocnik
Przychodzi lewy obrońca
Odchodzi:
Adriano, Douglas, Munir bądź Sandro na wypożyczenie
1
Oglądałeś wogóle mecz? Suarez został złapany na spalonym i sędzia cofnął akcję do faulu.
1
Ter Stegen/Bravo-Vidal,Pique,Mustafi,Rodriguez-Pogba,Busquets,Turan-Messi,Suarez,Neymar
4
Roberto przy Munirze to fenomen.
0
Barcelona line-up (official): TerStegen - S.Roberto Pique Bartra Adriano - Rakitic Mascherano Busquets - Messi Suarez Neymar
0
Barcelona widzi w Faouzi Ghoulam następce Adriano na lewej obronie w przyszłym sezonie, gdyby ten odszedł z zespołu Dumy Katalonii.[MD]
0
Alves na pomocy, a Roberto na obronie
chyba odwrotnie powinno być
0
Szczęsny, on potrafi grać wielkie mecze
0
Nic nie gra ostatnio, ja sądzę że na Lewej obronie gra Rybus a będzie go zabezpieczać Jodłowiec jako drugi defensywny pomocnik.
0
Ciekawe okazało się wchodzenie w pole karne przeciwnika przy naszych rzutach różnych, przepychał się, wprowadzał zamieszanie.
Dobrze potrafiliśmy wejść w pole karne Malagi, tylko brakowało skuteczności.
Sandro znów pojawił się na murawie a Munir nie zagrał ani minuty, Lucho chyba wystawia lepszego z wyżej napisanych napastników.
0
Bravo-Roberto,Mascherano,Vermaelen,Alba-Rakitić,Busquets,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
0
https://x.com/TuraVer
kilka typów co do dzisiejszego meczu
0
wiesz może ile mniej więcej mogą kosztować oba te kanały eleven?
0
czy eleven sport na necie będzie bezpłatnie ciągle czy nie? bo gdzieś wyczytałem że w październiku będzie płatne
0
0
Jak informuje kataloński "Sport", Barcelona poważnie szuka wzmocnień i rozpoczęła "operację Dortmund". W jej ramach do Barcelony trafić miałby piłkarz Borussii Dortmund. To Mats Hummels. Szef skautów Barcelony osobiście oglądał kilka ostatnich spotkań Borussii Dortmund. Zawodnik reprezentacji Niemiec od dłuższego czasu jest w kręgu zainteresowań mistrzów Hiszpanii.
0
i jeszcze 20 mln chcą za niego
0
mam szybki net a chodzi bardzo dobrze, raz mi się zaciął eleven jak laptop mi się zaciął
0
Neymar się wyróżnia w swoim rzędzie, jako jedyny ma krótsze skarpety
0
Jeśli przyjdzie do nas Yarmolenko to co z Munirem i Sandro? Na pewno jeden z nich ta to odejdzie na wypożyczenie, ale za to drugi z nich się zmarnuje siedząc na ławce lub trybunach
1
Yarmolenko na styczeń to jest dobra opcja, bo ma kontrakt ważny jeszcze rok więc jego obecny klub będzie chciał na nim zarobić, możemy również podpisać z nim kontrakt w styczniu aby dołączył do nas za darmo.
Yarmolenko obserwuje już od dwóch sezonów i zawsze wykonuje krok na przód, uważam że sprawdził by się w Barcelonie
0
Raczej nie bo do składu wracają Neymar i Mathieu i może Adriano z kolei wypadają Alves i Busquets
0
pierwszy krok w stronę obrony mistrzostwa wykonany
0
w poprzednim sezonie w pierwszym meczu byli Mathieu i Munir za Vermaelena i Suareza teraz w pierwszym meczu