TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jeszcze Mustafiego i mamy niezłą pake z Valencii
0
Mathieu ładnie zagrał w finale PK, oby dzisiaj było tak samo.
0
Albo gramy z 3 z tyłu i z Reberto i Turanem w pomocy a w ataku Messi i Suarez
0
Z Sieradza jesteś?
6
Wysokich piłkarzy mamy, jak wyjdziemy składem z Pique, Mathieu, Busim i Gomesem to możemy wygrywać wszystkie piłki w powietrzu
2
Może by tak zrobić wymianę Vermaelena za Florenziego z dopłatą kilku milionów, byśmy mieli PO a oni SO i każdy byłby zadowolony.
0
Adriano też jest lewo nożny a jak świetnie grał na prawej stronie, np. Jędrzejczyk jest prawo nożny a grał na euro na LO
0
A może Lucasa wypróbować na PO, kiedyś tam grywał
0
I on nie będzie chciał siedzieć na ławce
0
Pamiętam jego występ przeciwko Realowi, szkoda że nie strzelił w tedy gola, był na prawdę bliski, duży talent lecz też niewypał, musi ustabilizować formę na wyższym poziomie.
3
Może Milik?
5
Chyba nie patrzyłeś obiektywnie Pique jest lepszy niż Ramos
0
Świetnie gra obiema nogami, dobrze rozprowadza piłke
1
A Denis to nie transfer?
0
Alessio Romangoli za Vermaelena i Mathieu, co sądzicie o tym?
12
TV3: Lucho chce aby Cristian Tello został w Barcelonie i był zmiennikiem dla MSN
3
To chyba już po Adriano
0
Grecja wygrała euro w portugali to Portugalia wygrała euro we francji
1
Śmiechłem..... Portugalia jak real na farcie wygrywa
0
Powodzenia Umtiti dzisiaj, pokaż że jesteś z Barcy
0
Douglas.
25
7 jest najlepsza
0
Ter stegen.
0
W tej chwili mamy 28 zawodników, przydało by się 6 pozbyć i do kupić jakiś 2 i mamy kadrę
0
Byliśmy dłużej niż Hiszpania na euro więc jest powód do dumy
0
Lipa, szkoda że się nie udało, zbudujmy drużynę na mś 2018 i wygrajmy
1
Krychowiak przechodzi do PSG, myślę że fajnie by było kupić Adriena Rabiot, duży talent, w paryskim klubie będzie dostawał mniej szans, więc można go kupić.
18
Chociaż kobitki krócej się ubierają
0
Myślę że Polacy właśnie dzisiaj powinni wykorzystać swoje warunki fizyczne przeciwko szwajcarom, ćwiczyli stałe fragmenty i oby dzisiaj je wykorzystali
0
Źle myślałeś