6

13. Cillessen
3. Pique
4. Rakitic
9. L. Suarez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
21. Gomes
22. Vidal
23. Umtiti

18

W Valenci brał grę na siebie, a w Barcelonie wie że nie może brać na siebie gry, bo jest MSN, Busi, Iniesta, bez piłki gorzej gra

8

Gadałem z lucho

1

Ter Stegen- Vidal Pique Mathieu Digne Rakitic Denis Arda Messi Paco Neymar
Taki skład na jutro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Barcelona ma następcę Mascherano. Jeśli Argentyńczyk odejdzie do klubu trafi Javi Martinez. [MD]

3

13. Cillessen
3. Pique
4. Rakitic
6. D. Suarez
7. Arda
9. L. Suarez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
21. Gomes
23. Umtiti

0

Jest jeszcze Gomes, wysoki, Umtiti dobrze gra w powietrzu

0

Vidal teraz dostanie odpoczynek xd

0

Ter Stegen-Vidal Mascherano Mathieu Alba- Rakitić Gomes Iniesta- Messi Suarez Neymar

49

Ta na pewno xd.

0

Za trenera Martino

9

Zajebiście, nareszcie Rafa, oby pokazał klasę

1

Gramy Alba Pique i Masche z tyłu

0

Wg. Sportu zagramy takim samym składem jak w pierwszym meczu

8

Historia lubi sie powtarzać


Lecz z naszą grą to będzie cud

0

Ramsey lub Turek z Bayer

1

Astra, Audi a3, Skoda Fabia, Golf 3 i 4, Laguna

0

Ja dziś liczę na Arde i moze zagrać na 3 obrońców, ter Stegen-Masche,Pique,Umtiti,Rafinha,Sergio,Denis,Arda, Messi, Suarez, Neymar

6

Sport: Jutro w pierwszym składzie zagra Aleix Vidal który zastąpi Roberto

5

Teraz papryka w sklepach będzie droższa

0

Miałem nadzieję że będzie jeszcze lepszy od Messiego a teraz wyhamował jego talent

5

Samo jej przejdzie, mieszała alkohole to ma teraz, tylko niech nie pije wody bo będzie ją trzymało

9

Tylko Samper!

0

Jakie 250 mln? 500 mln dawać za niego xd

0

Wesołych

0

Brawo Paco.

0

Xd.

0

W lechu jest Kędziora który jest dużo lepszy od Beresia

0

Trzeci remis 1:1 z rzędu, co to ma być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?