5

Rok temu zaczynaliśmy bez Messiego a teraz bez Iniesty, oby wynik był taki sam

2

Masche na PO- zostaje jako trzeci stoper
Rafinha jako SPO wchodzi na skrzydło i zamienia się z Leo pozycją gdy mamy piłkę

0

Takim składem rozjechaliśmy City to z Realem też moze wygramy

0

Według mnie nasz skład na Real powinien wyglądać tak: TerStegen- Mascherano Pique Umtiti Alba Rakitić Busquets Iniesta/Gomes Messi Suarez Iniesta
Sergi trochę odpuszcza krycie w obronie dlatego powinien przeciwko Ronaldo zagrać twardy Masche

2

Strzelic szybko gola i kontrolować mecz

0

Cardona więcej strzela niż Neymar

1

Real ma jeszcze mecze z nami Sevilla Valencia więc może jeszcze wiele punktów zgubić

0

Cała kariera w Barcelonie?

0

Pewnie zależy od tego jaki trofea zdobędziemy na koniec sezonu, jeśli nic nie wygramy Lucho sam odejdzie

0

Do Robaka pasuje numer 11

0

Ale real miał farta

7

Wtedy wygraliśmy LM, historia lubi się powtarzać

0

Najniższa obrona, najwyższa pomoc

0

Gomes na podwyższenie wzrostu na pewno, jednak oby to był jego występ

1

To dziś Leo dogoni CR11

0

Ktoś wie jak kupić zawodnika w karierze Menadżer w Fifa 17?

0

Tylko Gomes, Andre ma wielki potencjał i jak dostanie minuty to jest w stanie wykorzystać swoją szanse, jednak każdy jest w stanie zastąpić Inieste, Iniesta był nie do zastąpienia 3-4 sezony temu a teraz słabiej mu idzie gra, nie gra zbyt dobrze w obronie, miał już przerwę w tym sezonie i poradziliśmy sobie bez niego.

14

Mamy odwrotny bilans bramek od legii

4

Jest czarny w dodatku

0

Pewnie zagram 4 3 3, Alba będzie grał w ataku i obronie natomiast po drugiej stronie będzie zostawał Masche i ta strona nie będzie istnieć, Messi będzie ciągle sam na skrzydle

4

Masip jest więcej razy w osiemnastce meczowej od Vidala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na jakiej stronie oglądacie mecz?

4

Liczę na występ Gomesa dzisiaj

0

Griezmann i Icardi

0

Dzisiaj ŁKS-Widzew, kto waszym zdaniem wygra?

0

A może Digne to nowy Adriano?

0

I pewnie Vidal tą wiadomość podał, mogliśmy ich zaskoczyć a oni się przygotują na to

0

Mam pytanie, na której płycie grać w fifa 17?
Bo jest ich 5 i nwm czy obojętnie można z nich korzystać

0

Gomes chyba w pierwszym meczu nie zagrał 90 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?