TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Rok temu zaczynaliśmy bez Messiego a teraz bez Iniesty, oby wynik był taki sam
2
Masche na PO- zostaje jako trzeci stoper
Rafinha jako SPO wchodzi na skrzydło i zamienia się z Leo pozycją gdy mamy piłkę
0
Takim składem rozjechaliśmy City to z Realem też moze wygramy
0
Według mnie nasz skład na Real powinien wyglądać tak: TerStegen- Mascherano Pique Umtiti Alba Rakitić Busquets Iniesta/Gomes Messi Suarez Iniesta
Sergi trochę odpuszcza krycie w obronie dlatego powinien przeciwko Ronaldo zagrać twardy Masche
2
Strzelic szybko gola i kontrolować mecz
0
Cardona więcej strzela niż Neymar
1
Real ma jeszcze mecze z nami Sevilla Valencia więc może jeszcze wiele punktów zgubić
0
Cała kariera w Barcelonie?
0
Pewnie zależy od tego jaki trofea zdobędziemy na koniec sezonu, jeśli nic nie wygramy Lucho sam odejdzie
0
Do Robaka pasuje numer 11
0
Ale real miał farta
7
Wtedy wygraliśmy LM, historia lubi się powtarzać
0
Najniższa obrona, najwyższa pomoc
0
Gomes na podwyższenie wzrostu na pewno, jednak oby to był jego występ
1
To dziś Leo dogoni CR11
0
Ktoś wie jak kupić zawodnika w karierze Menadżer w Fifa 17?
0
Tylko Gomes, Andre ma wielki potencjał i jak dostanie minuty to jest w stanie wykorzystać swoją szanse, jednak każdy jest w stanie zastąpić Inieste, Iniesta był nie do zastąpienia 3-4 sezony temu a teraz słabiej mu idzie gra, nie gra zbyt dobrze w obronie, miał już przerwę w tym sezonie i poradziliśmy sobie bez niego.
14
Mamy odwrotny bilans bramek od legii
4
Jest czarny w dodatku
0
Pewnie zagram 4 3 3, Alba będzie grał w ataku i obronie natomiast po drugiej stronie będzie zostawał Masche i ta strona nie będzie istnieć, Messi będzie ciągle sam na skrzydle
4
Masip jest więcej razy w osiemnastce meczowej od Vidala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na jakiej stronie oglądacie mecz?
4
Liczę na występ Gomesa dzisiaj
0
Griezmann i Icardi
0
Dzisiaj ŁKS-Widzew, kto waszym zdaniem wygra?
0
A może Digne to nowy Adriano?
0
I pewnie Vidal tą wiadomość podał, mogliśmy ich zaskoczyć a oni się przygotują na to
0
Mam pytanie, na której płycie grać w fifa 17?
Bo jest ich 5 i nwm czy obojętnie można z nich korzystać
0
Gomes chyba w pierwszym meczu nie zagrał 90 minut