TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pełna wersja, spełnia wymagania mój pc
0
Mam problem z fifa 17, gdy ją uruchamiam wyłącza się, ktoś coś wie?
3
Francja-Niemcy 2:0
Euro 2016
Wrzesień 2014 Polska 2 Niemcy 0
0
To ter stegen zarabia kilka milionów a nie ty .
0
To Ter Stegen zarabia kilka milionów a nie ty, więc może sobie ryzykować
0
Tydzień temu prawie taki sam był skład, zamiast Alby grał Digne
0
Według was kto jest najsłabszym piłkarzem Barcy?
1
Brawo Rafa.
0
Albo Masche na PO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby Roberto dzisiaj dostał kontuzji i nie mógłby grać dalej, kogo byście wpuścili na PO?
0
Iniesta na ławce
0
W takich meczach jak z Alaves nie powinniśmy tracić goli, a straciliśmy aż dwie bramki, Masche musi poprawić formę, z Vidala chyba już nic nie będzie, Mathieu jak to Mathieu, umie zaskoczyć i potrafi coś zepsuć, Digne jeden z słabszych zawodników, nie potrzebne dośrodkowania.
0
Z grupy I na razie każdy wychodzi, ależ się umówili
11
Będziemy Portugalią, zremisujemy wszystkie mecze i awansujemy
0
Nie będzie karnych...
0
Co daje się mechanikom i elektromechanikom na zaliczeniu zawodu?chodzi mi o praktyke
1
Ja: Messi jest taki dobry ze gra w reprezentacji nawet po skończeniu kariery.
0
Jaki wybralibyście pierwszy skład i ławke rezerwowych Barcy?
0
Czemu nie gra Boateng?
0
Wróci silniejszy, może stanie się najlepszym PO
5
Liczę że Bartra pokaże klasę przeciwko Realowi
0
Neymar czy Arda? Kto jest lepszy
0
Lucho znowu nie wykorzystał limitu zmian, ciekawe czy chce jeszcze jakieś transfery czy może nie liczy na kilku zawodników.
0
Wie ktoś ile zarabiają piłkarze w polskiej ekstraklasie futsalu?
1
Może ściągniemy Valdesa???
0
Stegen-Florenzi,Pique,Umtiti,Digne-Gomes,Busi,Denis-Messi,Dybala,Neymar
18
Jak Barca trafi na legie to będą mecze Barcelony na tvp
0
Umtiti w pierwszym składzie
0
Żebyśmy mieli dobrego ŚO