0

Pełna wersja, spełnia wymagania mój pc

0

Mam problem z fifa 17, gdy ją uruchamiam wyłącza się, ktoś coś wie?

3

Francja-Niemcy 2:0
Euro 2016
Wrzesień 2014 Polska 2 Niemcy 0

0

To ter stegen zarabia kilka milionów a nie ty .

0

To Ter Stegen zarabia kilka milionów a nie ty, więc może sobie ryzykować

0

Tydzień temu prawie taki sam był skład, zamiast Alby grał Digne

0

Według was kto jest najsłabszym piłkarzem Barcy?

1

Brawo Rafa.

0

Albo Masche na PO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby Roberto dzisiaj dostał kontuzji i nie mógłby grać dalej, kogo byście wpuścili na PO?

0

Iniesta na ławce

0

W takich meczach jak z Alaves nie powinniśmy tracić goli, a straciliśmy aż dwie bramki, Masche musi poprawić formę, z Vidala chyba już nic nie będzie, Mathieu jak to Mathieu, umie zaskoczyć i potrafi coś zepsuć, Digne jeden z słabszych zawodników, nie potrzebne dośrodkowania.

0

Z grupy I na razie każdy wychodzi, ależ się umówili

11

Będziemy Portugalią, zremisujemy wszystkie mecze i awansujemy

0

Nie będzie karnych...

0

Co daje się mechanikom i elektromechanikom na zaliczeniu zawodu?chodzi mi o praktyke

1

Ja: Messi jest taki dobry ze gra w reprezentacji nawet po skończeniu kariery.

0

Jaki wybralibyście pierwszy skład i ławke rezerwowych Barcy?

0

Czemu nie gra Boateng?

0

Wróci silniejszy, może stanie się najlepszym PO

5

Liczę że Bartra pokaże klasę przeciwko Realowi

0

Neymar czy Arda? Kto jest lepszy

0

Lucho znowu nie wykorzystał limitu zmian, ciekawe czy chce jeszcze jakieś transfery czy może nie liczy na kilku zawodników.

0

Wie ktoś ile zarabiają piłkarze w polskiej ekstraklasie futsalu?

1

Może ściągniemy Valdesa???

0

Stegen-Florenzi,Pique,Umtiti,Digne-Gomes,Busi,Denis-Messi,Dybala,Neymar

18

Jak Barca trafi na legie to będą mecze Barcelony na tvp

0

Umtiti w pierwszym składzie

0

Żebyśmy mieli dobrego ŚO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?