1

W niedziele im do śmiechu tak już nie będzie

1

13. Cillessen
3. Pique
5. Busquets
8. Iniesta
9. Suarez
10. Messi
17. Alcacer
18. Alba
19. Digne
21. Gomes
23. Umtiti

0

Ter Stegen- Pique Umtiti Alba- Denis Sergio Gomes Iniesta- Messi Suarez Paco

0

Tylko jak to zrobili że trumna była pusta

0

Luis Enrique ponownia podaje się do dymisji

0

Carlo powinien być u nas trenerem

1

No chyba nie, wczoraj tylko Messi u nas grał

2

Wygraliśmy 4:0 bez Messiego z realem to i poradzimy sobie bez Neymara

1

Mathieu się dzisiaj przyda ze względu na wzrost
On potrafi grać w wielkich meczach

0

Ter Stegen- Pique Umtiti Mathieu- Roberto Rakitic Masche Iniesta- Messi Suarez Neymar

0

Ter Stegen- Masche Pique Umtiti Alba- Rakitic Sergio Iniesta- Messi Suarez Neymar

7

Ciekawostka
Ja o tym wiem

2

Co jest z Aliez?

66

Nie wylosuje jutro bo losowanie jest w piątek

2

Rakieta za Roberto

4

Znowu 3:0, tylko Lech

8

Ja bym odebrał jak do mnie zadzwonił

0

Nwm co ten Lucho wyprawia ze składem, ale oby yo przyniosło efekt

2

Ja bym wystawił taki skład:
Ter Stegen
Pique Umtiti Mathieu
Rafinha Busquets Iniesta Alba
Messi Suarez Neymar
No ale Lucho zagra swoim ustawieniem i mam nadzieje że po meczu każdy go będzie chwalił za taki skład jaki wystawi.

0

Zagramy tak:
Ter Stegen
Roberto Pique Alba
Rafinha Busquets Iniesta
Messi Paco Suarez Neymar
Będziemy od początku atakować, Pique zostanie sam w obronie wspomagany przez Busiego
Messi i Iniesta będą grać jako środkowi pomocnicy
Paco i Luis w środku ataku
Roberto jako prawy Napastni
A po lewo w ataku Ney i Alba

1

1. Ter Stegen
3. Pique
4. Rakitic
6. D.Suarez
10. Messi
11. Neymar
12. Rafinha
17. Alcacer
18. Alba
19. Digne
24. Mathieu

0

Gerard Lopez na trenera pierwszego zespołu!

0

Dzień przed osiemnastką hehehe

1

Wygramy rewanż.

2

Każdy zagrał tragicznie, Iniesta co to było? Roberto to był na boisku?

1

Barca wyszła na mecz w 85 minucie

0

Adriano grał u nas na PO i całkiem dobrze mu to wychodziło, De Sciglo gra w Milanie na LO a jest prawo nożny, Digne już chyba kiedyś grał na PO więc na pewno dałby radę

1

Pewnie Lucho po meczu wybierze kto z dwójki Gomes Rakitic zagra z PSG

0

Cały Lucho.

0

Vescal el Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?