TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W niedziele im do śmiechu tak już nie będzie
1
13. Cillessen
3. Pique
5. Busquets
8. Iniesta
9. Suarez
10. Messi
17. Alcacer
18. Alba
19. Digne
21. Gomes
23. Umtiti
0
Ter Stegen- Pique Umtiti Alba- Denis Sergio Gomes Iniesta- Messi Suarez Paco
0
Tylko jak to zrobili że trumna była pusta
0
Luis Enrique ponownia podaje się do dymisji
0
Carlo powinien być u nas trenerem
1
No chyba nie, wczoraj tylko Messi u nas grał
2
Wygraliśmy 4:0 bez Messiego z realem to i poradzimy sobie bez Neymara
1
Mathieu się dzisiaj przyda ze względu na wzrost
On potrafi grać w wielkich meczach
0
Ter Stegen- Pique Umtiti Mathieu- Roberto Rakitic Masche Iniesta- Messi Suarez Neymar
0
Ter Stegen- Masche Pique Umtiti Alba- Rakitic Sergio Iniesta- Messi Suarez Neymar
7
Ciekawostka
Ja o tym wiem
2
Co jest z Aliez?
66
Nie wylosuje jutro bo losowanie jest w piątek
2
Rakieta za Roberto
4
Znowu 3:0, tylko Lech
8
Ja bym odebrał jak do mnie zadzwonił
0
Nwm co ten Lucho wyprawia ze składem, ale oby yo przyniosło efekt
2
Ja bym wystawił taki skład:
Ter Stegen
Pique Umtiti Mathieu
Rafinha Busquets Iniesta Alba
Messi Suarez Neymar
No ale Lucho zagra swoim ustawieniem i mam nadzieje że po meczu każdy go będzie chwalił za taki skład jaki wystawi.
0
Zagramy tak:
Ter Stegen
Roberto Pique Alba
Rafinha Busquets Iniesta
Messi Paco Suarez Neymar
Będziemy od początku atakować, Pique zostanie sam w obronie wspomagany przez Busiego
Messi i Iniesta będą grać jako środkowi pomocnicy
Paco i Luis w środku ataku
Roberto jako prawy Napastni
A po lewo w ataku Ney i Alba
1
1. Ter Stegen
3. Pique
4. Rakitic
6. D.Suarez
10. Messi
11. Neymar
12. Rafinha
17. Alcacer
18. Alba
19. Digne
24. Mathieu
0
Gerard Lopez na trenera pierwszego zespołu!
0
Dzień przed osiemnastką hehehe
1
Wygramy rewanż.
2
Każdy zagrał tragicznie, Iniesta co to było? Roberto to był na boisku?
1
Barca wyszła na mecz w 85 minucie
0
Adriano grał u nas na PO i całkiem dobrze mu to wychodziło, De Sciglo gra w Milanie na LO a jest prawo nożny, Digne już chyba kiedyś grał na PO więc na pewno dałby radę
1
Pewnie Lucho po meczu wybierze kto z dwójki Gomes Rakitic zagra z PSG
0
Cały Lucho.
0
Vescal el Barca!!!