TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całkiem niezłe wzmocnienie Lecha może być
0
Vectra 2 2 i 1 9 mają bardzo słabe silniki lepiej kupić Benzyne
0
Kilku by sie nam przydalo
0
Może to być wiele przyczyn ale jedź na komputer a dowiesz się dużo.
0
United przegra Leicester zremisuje
0
Komentarz usunięty
0
Rafinha z Deportivo
0
Za Saula Coutinho i może Paco na 9
0
Kręci normalnie? Czy w ogóle nie kręci rozrusznikiem?
0
Jaki to jest silnik?
4
Wystawiłbyś przeciwko Realowi tych zawodników z Barcy B? Bo ja nie
0
Moim zdaniem ich obu powinniśmy kupić, Goretzka w przyszłości może zastąpić Rakiticia i być lepszym od Chorwata piłkarzem a natomiast Arthur powinien zastąpić u nas Turana.Barca posprzedaje piłkarzy a później w razie kontuzji nie bedzie zamienników bo Barca B to jeszcze nie ten poziom.
1
Porownujesz Benzeme do Messiego?
6
Barcelona planuje w najbliższym oknie transferowym kupić Dendoncker a[TV3].
0
Daj go do prądu.
0
Na przegladsportowy pl jest.
1
Para nie do przejścia można powiedzieć, ale to duża zasługa Ter Stegena
11
Paulinho z buta wjeżdża zrobi Kavacicovi i padnie im plan krycia Messiego
2
Bezcenna jest.
0
Przecież on nie Symuluje
0
Napisałem o Busquetsie że jest wysoki a nie że u dobrze gra w powietrzu natomiast Rakitic potrafi strzelać głową
0
Myślę że jutro Barca może sporo zagrozić Realowi ze stałych fragmentów gry. Będziemy mieli w składzie dobrze grających w powietrzu Pique Verme Paulinho Rakiticia Suareza i wysokiego też Busquetsa a Real Verane Ramosa Ronaldo Casemiro i może Bale.
10
Padłem jak zobaczyłem xd.
0
Jest jeszcze trzecia opcja Semedo i Paulinho
0
Właśnie nie wiem czemu ale od kilki dni po mojej głowie chodzi ze De Vrij zastąpi Masche
0
Jak dla mnie Van Dijk, Holender mógłby zastąpić Masche.
0
Się okaże czy to jest bezsensowny transfer, z Paulinho się śmiano a gra bardzo dobrze, a ten napastnik może ma umiejętności by być kimś dobrym.
0
Jak 1 pkt?
0
Pique i Messi.
0
Moim zdaniem to będzie Vidal lub Denis