42

Marca: Pique blisko Realu

0

Dom.

0

Salamon, dobry obrońca, powinien być w naszej kadrze

0

A Gomes to gdzie??

3

Wypłać 90, najwyżej jak Barcelona wygra to kupisz flaszkę i wypijesz

1

1.Ter Stegen
2.Semedo
3.Pique
4.Rakitic
5.Busquets
8.Iniesta
9.L.Suarez
10.Messi
14.Coutinho
18.Alba
23.Umtiti

0

To przegrasz te drobne

3

A ja bym nie chciał grać w 10

0

Insignia 1.8 polecam
Astra H odpada, jak już to Astra J

0

Denis na lewe skrzydło

0

Moja wiedza.

15

LIVERPOOL - 9 liter
KRÓLEWSCY - 9 liter
ZŁODZIEJE - 9 liter
Wszystko się zgadza

1

A oni grają z nami w lidze? Bo w tabeli ich nie widzę

0

Ale on teraz siedzi na trybunach

0

Jaki to samochód? Ja bym stawiał na cewke albo na aparat zapłonowy, może też filtr paliwa do wymiany

2

Legenda głosi że Bayern wciąż wrzuca w pole karne nie zważając na to że zakończył się mecz

1

Insignie 2.0 możesz kupić 220 km ale jeśli miałbym polecić to Insignie 2.8 V6, auto nie zniszczalne

0

Nie czuć po niej za ma tyle koni, a spalnie jest duże

0

Robie w serwisie Opla i polecam Insignie tylko z siknikiem 1,8 benzyna

19

A wiele osób widziało go w pierwszym zespole

13

Szkoda tego wolnego Messiego, co to by był za gol

0

Po polsku?

0

Szybko i dobrze.

1

No i fajnie.

0

Ma może ktoś skrót z finału PK z 2016 roku?

2

Gomes najbardziej się przykłada, teraz chyba wiem dlaczego trenerzy na niego stawiają

14

Fajnie masz, mocno Cię trzyma

0

Malaga dzisiaj rozwali Real

0

Trener Sevilli byłby dobry lub Valencii a jak już z topowych trenerów to tego z Tottenhamu

0

Ter Stegen-Roberto Pique Vermaelen Alba-Dembele Gomes Busquets Coutinho-Messi Alcacer
Albo 4 3 3
Ter Stegen-Semedo Pique Vermaelen Alba-Gomes Busquets Iniesta-Dembele Messi Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?