TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Są na to leki.
0
Kędziora.
A ty?
3
Dla mnie mógłby być taki składzik jutro
ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Arthur Busquets Coutinho
Messi Suarez Dembele
Jednak najważniejsze żebyśmy wygrali wysoko i w ładnym stylu
0
Po LM i PD.
0
No jest jego, przecież musi być gdzieś zameldowany jak wyjdzie z więzienia a jego ciuchy to jego rzeczy osobiste więc ruszać nie wolno
0
Mamy mocny skład że u nas każdy może się znaleźć w 18
1
Brawo Rafa oby tak dalej
0
Nie zagrał dobrze ale lepiej niż pozostali piłkarze
0
Tam był nuner 22.
0
Vidal nie dostanie dwóch numerów tylko jeden 22
0
Powodzenia!!!
0
Myślicie że Lenglet i Arthur mogą być w sezonie zawodnikami pierwszego składu?
1
Do odkręcania maszynek w kołach
1
Roberto nie może grać
1
Plus Rafinha Verma, Cucu i Denis
25
Semedo powinien grać
0
Będzie miał 7.
0
Neymar też miał 21 lat jak przychodził
0
Już dawno.
0
Nie Nie.
0
Ja to grałem 4-2-3-1 ale Vermaelen grał na PO i miał zadania defensywne a Iniesta wchodził u mnie z ławki
0
To już wiadomo czemu Lewy tak słabo grał
5
Ładna seria, trzymają poziom
0
Nie
Krótko i na temat
1
Tak na pewno do reprezentacji Hiszpanii
0
To ja bym kupił samochód na pilota na twoim miejscu
0
Zależy ile chcesz kasy przeznaczyć
Komputer albo zwykła piłka robi różnicę
7
Jak Puyol 8 lat temu
0
Semedo do pierwszego składu
0
Douglas gdyby grał to też nie byłby złym piłkarzem pamiętam jego występ w pierwszym składzie i mogę powiedzieć że niczym się nie różnił u nas od Sergiego Roberto na prawej obronie