1

Są na to leki.

0

Kędziora.
A ty?

3

Dla mnie mógłby być taki składzik jutro
ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Arthur Busquets Coutinho
Messi Suarez Dembele
Jednak najważniejsze żebyśmy wygrali wysoko i w ładnym stylu

0

Po LM i PD.

0

No jest jego, przecież musi być gdzieś zameldowany jak wyjdzie z więzienia a jego ciuchy to jego rzeczy osobiste więc ruszać nie wolno

0

Mamy mocny skład że u nas każdy może się znaleźć w 18

1

Brawo Rafa oby tak dalej

0

Nie zagrał dobrze ale lepiej niż pozostali piłkarze

0

Tam był nuner 22.

0

Vidal nie dostanie dwóch numerów tylko jeden 22

0

Powodzenia!!!

0

Myślicie że Lenglet i Arthur mogą być w sezonie zawodnikami pierwszego składu?

1

Do odkręcania maszynek w kołach

1

Roberto nie może grać

1

Plus Rafinha Verma, Cucu i Denis

25

Semedo powinien grać

0

Będzie miał 7.

0

Neymar też miał 21 lat jak przychodził

0

Już dawno.

0

Nie Nie.

0

Ja to grałem 4-2-3-1 ale Vermaelen grał na PO i miał zadania defensywne a Iniesta wchodził u mnie z ławki

0

To już wiadomo czemu Lewy tak słabo grał

5

Ładna seria, trzymają poziom

0

Nie
Krótko i na temat

1

Tak na pewno do reprezentacji Hiszpanii

0

To ja bym kupił samochód na pilota na twoim miejscu

0

Zależy ile chcesz kasy przeznaczyć
Komputer albo zwykła piłka robi różnicę

7

Jak Puyol 8 lat temu

0

Semedo do pierwszego składu

0

Douglas gdyby grał to też nie byłby złym piłkarzem pamiętam jego występ w pierwszym składzie i mogę powiedzieć że niczym się nie różnił u nas od Sergiego Roberto na prawej obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?