1

Też to na początku widziałem, fajna z niej laska

0

Chyba 6 pomocników

0

Mieszkam nie daleko

2

???????????????

0

Ja mam nadzieję że za Messiego zagra Rafinha, jak jest w formie Rafa to potrafi rozgrywać świetne mecze, lewa noga strzały czy też dryblingi

0

Mecz Barcy musi skomentować Szpakowski

6

Dla mnie dzisiaj najlepszy skład to byłby:
Ter Stegen-Semedo Pique Lenglet Alba-Vidal Busquets Rakitic-Dembele Messi Coutinho

0

Wiemy o co chodzi jednak na oko ciężko naprawić

0

Może mechanik uszkodził przy naprawie któryś przewód z powietrzem? Jakie masz auto?

1

Niech Cuenca dostanie szansę a będziemy mieli obrońcę za darmo na lata

1

Z tym Piątkiem to chyba na poważnie już

0

Mam nadzieję że to będzie szansa dla młodego Cuenci żeby zobaczyć czy jest w stanie wskoczyć na wysoki poziom bo jak nie teraz to kiedy

1

Według mnie równe siły ale jednak Luczo miał Alvesa na prawej obronie

1

Idę do pracy ale dopiero w listopadzie

1

We wrześniu zarejestrowałem się w urzędzie pracy, wiecie może czy mogę pobierać zasiłek jeśli mam ukończone tylko praktyki zawodowe? Bo zapomniałem się spytać

0

Mecz o nic.

0

Moim zdaniem taki skład wyjdzie na Seville i Real natomiast z Interem zagra Umtiti Roberto Vidal i Dembele

1

Pij, jak nie wypijesz nie dowiesz się

0

Już myślałem że Verma na LO

1

Chyba jednak Jędrzejczyk zagra na lewej obronie i myślę że Milik zamiast Piątka ewentualnie Makuszewski do pierwszego składu

3

Chyba chcą iść na rekord


Mocno im kibicuje żeby ustanowili w tym rekord

0

3-5-2 lub 4-2-3-1.

1


Takie pojedynki w FIFE to ja lubię

0

Zobaczymy.

0

ryzykuje

0

1

Super Polsat tvp sport

2

I będziemy przegrywać wszystko i będziemy bez stylu

1

No i tracimy Rakiticia w 433

0

Będziemy dziś mocni w powietrzu, mamy Pique Umtitiego Verme Rakiticia plus do tego Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?