TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też to na początku widziałem, fajna z niej laska
0
Chyba 6 pomocników
0
Mieszkam nie daleko
2
???????????????
0
Ja mam nadzieję że za Messiego zagra Rafinha, jak jest w formie Rafa to potrafi rozgrywać świetne mecze, lewa noga strzały czy też dryblingi
0
Mecz Barcy musi skomentować Szpakowski
6
Dla mnie dzisiaj najlepszy skład to byłby:
Ter Stegen-Semedo Pique Lenglet Alba-Vidal Busquets Rakitic-Dembele Messi Coutinho
0
Wiemy o co chodzi jednak na oko ciężko naprawić
0
Może mechanik uszkodził przy naprawie któryś przewód z powietrzem? Jakie masz auto?
1
Niech Cuenca dostanie szansę a będziemy mieli obrońcę za darmo na lata
1
Z tym Piątkiem to chyba na poważnie już
0
Mam nadzieję że to będzie szansa dla młodego Cuenci żeby zobaczyć czy jest w stanie wskoczyć na wysoki poziom bo jak nie teraz to kiedy
1
Według mnie równe siły ale jednak Luczo miał Alvesa na prawej obronie
1
Idę do pracy ale dopiero w listopadzie
1
We wrześniu zarejestrowałem się w urzędzie pracy, wiecie może czy mogę pobierać zasiłek jeśli mam ukończone tylko praktyki zawodowe? Bo zapomniałem się spytać
0
Mecz o nic.
0
Moim zdaniem taki skład wyjdzie na Seville i Real natomiast z Interem zagra Umtiti Roberto Vidal i Dembele
1
Pij, jak nie wypijesz nie dowiesz się
0
Już myślałem że Verma na LO
1
Chyba jednak Jędrzejczyk zagra na lewej obronie i myślę że Milik zamiast Piątka ewentualnie Makuszewski do pierwszego składu
3
Chyba chcą iść na rekord
Mocno im kibicuje żeby ustanowili w tym rekord
0
3-5-2 lub 4-2-3-1.
1
Takie pojedynki w FIFE to ja lubię
0
Zobaczymy.
0
ryzykuje
0
https://screenshots.firefox.com/kO0cZy4TiK5lH6Dp/www.sts.pl
uda się?
1
Super Polsat tvp sport
2
I będziemy przegrywać wszystko i będziemy bez stylu
1
No i tracimy Rakiticia w 433
0
Będziemy dziś mocni w powietrzu, mamy Pique Umtitiego Verme Rakiticia plus do tego Busquetsa