TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że tak ale mogę się mylić
1
O mieszkam nie daleko w Widawie może wpadnę
3
Masz coś do Rudego???
0
RAC1:[ Barca na dziś Ter Stegen;Roberto Pique Umtiti Lenglet Alba;Busquets Arthur;Messi Dembele Suarez].
1
Szczerze gratuluję
0
Ter Stegen-Semedo Pique Lenglet Alba-Rafinha Busquets Vidal-Messi Munir Dembele
0
Moim zdaniem nie zagra Umtiti, Rakitic, Suarez. Więc za nich Lenglet, Athur i Dembele
0
Mam problem, pobrałem fifa 19 demo z origin i stanęło na 99% i stoi tak 10 min, co zrobić?
3
A kto powiedział że Pavard ma grać na PO? Moim zdaniem to byłby następca Pique
0
Przykro mi, ale musisz z tym żyć
0
Bramkarze pewnie dzisiaj zagrają po połowie więc się zgadza
1
Około tysiaka powinno być, ja za błotnik w astrze miałem 700 zł
1
Pavard marzenie, mógłby grać na Środku i na boku obrony
0
Brzęczek był szybszy
1
Kto to jest Pigue?
0
Polska wygra z Włochami 1:0
0
I co wytrzymałeś?
0
Za rok będzie grał u nas
0
Dzięki wam koledzy
0
Czy warto postawić na Danie jutro w meczu z Słowacją? Kurs na Danie to 9.00
0
Nie ten klub, gdyby był w innym zespole to by lepiej sobie poradził
11
Sam pewnie kiedyś miałeś 10 lat i nie wiedziałeś o takich zasadach
0
Jaką wódkę polecacie do 30 zł?
0
Ma być.
0
Kiedyś grał na skrzydle
3
Ja bym chciał z powołanych Polaków zobaczyć taki skład:
Szczęsny
Kędziora Bednarek Glik Rybus
Krychowiak Klich
Błaszczykowski Zieliński Milik
Lewandowski
0
Jak Denis ma kontuzje
Znasz się nie ma co
0
Pij za wszystkich tu obecnych na fcbarca.com
1
Też o tym myślę
Tylko taki wariant jest możliwy za 3 lata kiedy Dembele będzie silniejszym piłkarzem
0
Że jak?