0

Myślę że tak ale mogę się mylić

1

O mieszkam nie daleko w Widawie może wpadnę

3

Masz coś do Rudego???

0

RAC1:[ Barca na dziś Ter Stegen;Roberto Pique Umtiti Lenglet Alba;Busquets Arthur;Messi Dembele Suarez].

1

Szczerze gratuluję

0

Ter Stegen-Semedo Pique Lenglet Alba-Rafinha Busquets Vidal-Messi Munir Dembele

0

Moim zdaniem nie zagra Umtiti, Rakitic, Suarez. Więc za nich Lenglet, Athur i Dembele

0

Mam problem, pobrałem fifa 19 demo z origin i stanęło na 99% i stoi tak 10 min, co zrobić?

3

A kto powiedział że Pavard ma grać na PO? Moim zdaniem to byłby następca Pique

0

Przykro mi, ale musisz z tym żyć

0

Bramkarze pewnie dzisiaj zagrają po połowie więc się zgadza

1

Około tysiaka powinno być, ja za błotnik w astrze miałem 700 zł

1

Pavard marzenie, mógłby grać na Środku i na boku obrony

0

Brzęczek był szybszy

1

Kto to jest Pigue?

0

Polska wygra z Włochami 1:0

0

I co wytrzymałeś?

0

Za rok będzie grał u nas

0

Dzięki wam koledzy

0

Czy warto postawić na Danie jutro w meczu z Słowacją? Kurs na Danie to 9.00

0

Nie ten klub, gdyby był w innym zespole to by lepiej sobie poradził

11

Sam pewnie kiedyś miałeś 10 lat i nie wiedziałeś o takich zasadach

0

Jaką wódkę polecacie do 30 zł?

0

Ma być.

0

Kiedyś grał na skrzydle

3

Ja bym chciał z powołanych Polaków zobaczyć taki skład:
Szczęsny
Kędziora Bednarek Glik Rybus
Krychowiak Klich
Błaszczykowski Zieliński Milik
Lewandowski

0

Jak Denis ma kontuzje
Znasz się nie ma co

0

Pij za wszystkich tu obecnych na fcbarca.com

1

Też o tym myślę
Tylko taki wariant jest możliwy za 3 lata kiedy Dembele będzie silniejszym piłkarzem

0

Że jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?