0

Digne kontuzjowany, a tylu rezerwowych jak zagra to znów polegniemy

2

Najgorsze dla mnie jest to że odpadliśmy po zremisowanym dwu meczu 4:4, gdyby były inne zasady typu większa ilość goli u siebie albo remis w dwu meczu to mogłoby by być różnie, przecież wiele klubów lepsze wyniki uzyskuje na terenie rywala

0

Co powiecie na taki skład:
Ter Stegen
Mina Pique Umtiti
Semedo Arthur Thiago Coutinho Alba
Messi Suarez


Ewentualnie za Semedo Dembele na skrzydło
Szkoda dla mnie że jednak nie zobaczę takiego składu

1

To mają swój odpoczynek, teraz Valverde nie musi rotować

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

4:3 dla Atletico

0

Digne kontuzjowany, wtedy Vermaelen za niego i Messi za Denisa

0

Gdy było 3:0 pomyślałem żeby Roma postrzelała na bramkę Marca, a ten się rozgrzał i tak było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Będzie 1 gol.

0

Dla Argentyny ćwierćfinał to nic

0

Może zagramy 4 2 3 1
Szczęsny-Piszczek Glik Pazdan Jędrzejczyk-Rybus Romanczuk Zieliński Mączynski Grosicki-Lewandowski

0

Chyba Piszczek zagra wyżej od Jędrzejczyka

1

Polska reprezentacja potrafi robić niespodzianki możemy ograć bardzo dobry zespół albo zagrać słaby mecz z byle kim, Nawałka zbuduje silny zespół na Mistrzostwa

0

Szczęsny-Piszczek Glik Kamiński-Frankowski Zieliński Krychowiak Rybus-Grosicki Milik Lewandowski
Wtedy też spokojnie moglibyśmy grać 4 4 2
Szczęsny-Piszczek Glik Kamiński Rybus-Frankowski Zieliński Krychowiak Grosicki-Milik Lewandowski

0

Koledzy wiecie może czy w sts jest ograniczona ilość typów w jednym kuponie w ilości goli na mecz?

1

Podpinam się pod odpowiedź

0

Robi postępy nie ma co

0

ekstraklasa.pl.

9

Oby jeszcze się pokazał z dobrej strony W naszym klubie

0

Ja bym jeszcze dodał. wypożyczenie Gomesa i Paco, jeśli się nie ograją to sprzedać ich wtedy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko skąd trener może wiedzieć że w danym meczu może być korzystny wyniki, bo mecz zaczyna się od 0:0, gdy przegrywamy to taki Alena co zrobi, za kogo wejdzie? Busquetsa? W meczu z Espanyolem pokazali się zmiennicy i co jaki był wynik?

3

Bo Ci młodzieżowcy nie są gotowi na grę w pierwszym zespole, ile taki Hakimi zawalił bramek w Realu? Sporo, co by było gdyby Valverde dał szansę młodym a mielibyśmy 4 miejsce w lidze? Katastrofa

0

Wybierz to które jest w najlepszym stanie technicznym

0

Mecz Barca Chelsea skomentują Dariusz Szpakowski i Mirosław Trzeciak

1

Marciniak talizman Juve

0

Szybki jesteś, brawo ty

0

a Milik?

7

Wyniki w sezonie pokazują coś innego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?