TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko żeby był tym następcą Sergio ale z drugiej strony mamy Oriola i to za darmo.
14
Nie wiem czy Masche jest takim pewniakiem, wraca po kontuzji, jego zamieszanie związane z transferem i od dawna jednak nie prezentuje wysokiej formy. Verma natomiast gra i póki nie ma kontuzji trzeba go wystawiać.
0
Za Roberto Paulinho i za Masche Vermaelen
1
I o to chodzi, nie grali przez długi okres więc nie można się spieszyć z ich powrotem
1
Co miał zrobić Gomes przez te kilka minut? Roberto słabo zagrał a Pique i Verma dobrze trzymali obronę
0
To mój skład jaki wyjdzie
4
1.Ter Stegen
3.Pique
4.Rakitic
5.Busquets
9.L.Suarez
10.Messi
15.Paulinho
17.Alcacer
18.Alba
20.Roberto
21.Gomes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda że Rafinha jest lewo nożny i miałby trochę kłopotu na PO
0
Meczosy.
0
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia Rafa, bądź jednym z liderów zespołu
1
Poważne źródło.
0
Wiadomo kiedy bedzie kolejne losowanie?
0
Ter Stegen/Cillesen-Semedo Pique Vermaelen Digne-Roberto Paulinho Gomes-Messi Paco Deulofeu
2
Ludzie z roboty się zwolnią xd
0
O 14:00 wtf?
0
Mi chodzi ciągle po głowie że trafimy dzisiaj na Kolumbie
0
No i dobrze że wraca, w tym sezonie daje drużynie więcej od Denisa i Deulofeu
0
Nie zauważyłem xd delofeu ale on i tak zagra z drużyną przeciwną a nie z nami
1
Ter Stegen też mógł więcej zdziałać, bronił niesamowite strzały a tu zle się ustawil do dośrodkowania
0
Chyba musisz dac jedengo rezerwowego bo maksymalnie może być 4 zawodników z rezerw
0
Ter Stegen-Semedo Vermaelen Umtiti Alba- Rakitic Busquets Paulinho-Messi Paco Suarez
Iniesta przyda się w 2 połowie
0
Bo nie tracimy goli i nie kierujemy grą w pomocy
0
Tylko ŁKS.
1
Szybki jesteś.
0
Przyklad pilkarza.
Ps. Nie dostal zadnej kontuzji na tym treningu
0
Messi nie gra.
1
Gratulacje. Miałem podbnie, 2 razy na łuku nie zdałem a za trzecim normalnie na luzie zdałem i w dodatku egzaminatorzy chwalili mnie że dobrze panuje nad kierownicą?
13
Barca Juve
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak
Prowadzący studio: Rafał Patyra
Goście w studiu: Marek Koźmiński, Adam Matysek
0
Może centralny szwankuje, a może odbiornik od pilota, najlepiej jedź do kogos na komputer diagnostyczny i się dowiesz