2

Jak Ronaldo ma pecha że jest Messi to Jasper ma pecha że jest Ter Stegen

0

Ter Stegen-Semedo Murillo Umtiti Alba-Vidal Raktic Alenia-Dembele Suarez Coutinho

0

Nie.
Coutinho bez formy jest lepszy niż Isco z formą

0

No teraz pytanie Lenglet czy Umtiti kto będzie pierwszym wyborem obok Pique

0

Kądzior.

0

A dlaczego nie?

2

Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Vermaelen
Roberto Busquets Vidal
Messi Suarez Malcom

1

Myślę że 4 4 2 z Rakiticiem i Busim było by najlepsze wtedy Dembele lub Malcom prawe skrzydło a lewe skrzydło Coutinho

2

Verma albo Lenglet mamy dużo stoperów więc myślę że dali by sobie radę na tej pozycji

2

O kurde nawet nie wiedziałem że dziś gra Real z Alaves a przyśnił mi się przypadkowy mecz i to był mecz tych drużyn i 4:1 dla Alaves

0

I jak Monaco?

2

Nie wiesz??????

3

Monaco musi wygrać

2

Cillessen-Semedo Pique Vermaelen Alba-Arthur Busquets Couthino-Messi Suarez Malcom

0

No bo jak jest więcej niż 25 piłkarzy to ktoś musi sobie wybrać inny numer

2

A mi się wydawało że strzelił już dla nas gola

11

Zobacz powołanych na mecz

0

Pomyśl.

1

2 rano.

0

Jak dadzą 400 mln można się zastanowić, jednak mam nadzieję że Coutinho zostanie u nas na lata

1

Ale takim tropem to nikt nie odejdzie

4

Nie ma szans na odejście Sergio, to nadal nasz kluczowy zawodnik i jeden z kapitanów. Myślę że jak odjedzie ktoś z obecnego składu to będzie to Vidal.

0

Piłkarz od którego możemy oczekiwać sporo, tak samo oczekiwaliśmy dużo od Andre Gomesa, zobaczymy czy pokaże na co go stać, oby strzelał dla nas gole

0

Na pewno nie Francuz.

7

Nic dziwnego, zostałbyś w pracy za którą nie dostajesz pieniędzy?

5

A zapomniałeś dodać że pracują może i nawet więcej, przygotowanie do sprawdzianiu, do nauki młodzieży, wywiadówki, zebrania czy też inne przygotowania do wycieczki

0

Nowy Mathieu tylko młodszy

0

A mogli pozyskać Maripana za kilka milionów to wypożyczyli Jeisona

0

Zapomniałem, przepraszam

2

Wiem to od dawna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?