0

Przeciez Mou wygrał w tym sezonie wszystko co mogl... i to Jemu najbardziej nalezy sie ta nagroda...

0

taa dostaje Bojan często szanse... to prawda, tyle ze srednio 5 minut

troche wiary goście bo mnie juz wkurzacie ;x

Bojan bedzie Wielki ;)

0

theadzio

no dobra popełnia błędy, ja nie zaprzeczam

ale po to Pep mu daje wiecej minut w pucharze, zeby sie ogral..

co Ty myslisz, ze wejdzie sobie chlopak i od razu zagra poezje ?

Najpierw musi sie ograc...

mowicie, ze Pedro lepszy od Bojana, ze z Bojana nic nie bedzie

tak naprawde Pedro wyskoczyl w wieku 22 lat.. Bojan ma 20

Ogarnijcie sie chlopaki... Wy jestescie kibicami FCB, wiec macie kibicowac każdemu zawodnikowi Barcy a nie na niego wrzucac... ja tam mam nadzieje i wiem, ze sie nie zawiode

pozdro ^^

0

brawo chlopaki ...

Bojan do zmiany

to jak on ma sie kur... ograc ? ;x chłopak ma srednio 10 min w meczu zeby cos zrobic... On sie jeszcze rozkreci ^

zamknac sie i ogladac!

0

ludzie, dlaczego sie tak dziwicie, ze nie ma Messiego czy Villi?

ja sie dziwie, ze nie ma Adriano, Thiago, czy Fontasa...

Przeciez to jest puchar, a Pep w pucharze zawsze ławke wpuszczal...

0

a gdzie Adriano ?

pytam sie... ;/

0

ee bez sensu...

po co nam trzeci def. pom. za 12 mln, jak mamy świetnego Busquets'a i nie gorszego Mascherano ;]

zwykła plota

0

0

na rojadirecta było dużo kanałów co zcinały, bo sam próbowałem tam znalezc ;)

a na tamtym pl jest ;)

0

fanthomas

http://astratv.pl/index.php?option= com_content&view=article&id=26:5&catid=2:kanal

0

No ciężko chłopakom idzie... dużo niecelnych podań ;x

a tak przy okazji, Affelay dzisiaj strzelil brameczke :))

0

galford

urwałeś się ;]

0

http://sportstream24.com/ spain_football/watch_online_3.php

;))

0

ee nieee ;d

Busi na ten moment lepszy od Fabregasa

a poza tym Fabregas ma wahania formy i teraz w Arsenalu nie gra za dobrze... osobiscie o stokroc wolalbym Nasriego jako OP niz Fabregasa.

a Busi, Busi też ostatnio nie grał za dobrze, ale to tylko jakies dwa mecze.. w GD udowodnil jakiej klasy zawodnikiem jest, a Fabregas jeszcze sie nie zdazyl rozkrecic...

0

w tym meczu Adriano pokazuje swoją klase ! :)

i jestem bardzo zadowolony ;) mam nadziele ze Pep bedzie czesciej stawial na niego ;)

0

Yea ! no wreszcie Adriano ;)

Mam nadzieje, że chłopak pokaże klase

0

no i pozdro widac ze Adriano sobie pogra w Barcie

wielki minus dla Guardioli... woli wpuscic keite ktory jest ograny zamiast chlopaka, ktory jakby sie wbil do skladu to bylby z niego wielki pozytek...

0

dobra dobra chlopaki... w tamtym sezonie tez nie lśnił. Dopiero pod koniec złapał formę i się nim podniecaliscie, a teraz na niego wrzucacie... jest młody, takze wahanie formy u niego, to nie jest nic strasznego...

Nie jest latwo co mecz wchodzac z ławki strzelic bramke. Jeszcze bedzie dobrze ;)

Pozdro ^^

0

ale to bylo bo 38 kolejkach ;x

a tutaj po 14 meczach 17 pkt. przewagi to to juz jest cos ;d

co Wy tam gadacie, Valdziu nie pusci zadnej bramki we wtorek :)

0

ktoś tam napisal, ze najgorsze to brak Thiago...

ludzie, Thiago to junior i nie bedzie gral w kazdym meczu... na ławce siedzi Adriano czy Mascherano lub Maxwell... To oni powinni miec teraz pierwszenstwo jezeli chodzi o zmiany ...

na thiago jeszcze przyjdzie czas ;)

0

Jeżeli Barca jest bez formy to ja jestem bardzo zadowolony z ich poziomu gry. To tylko mały kryzys a co bedzie jak sie skonczy, będą pogromy, przyjdą bramki Villi i bedzie wszystko ok.

a patrzenie na Real w taki sposob, ze jak jest mourinho to nic nie ugramy nie ma sensu. Tak naprawde Real nie mial jeszcze dobrego sprawdzianu (procz milanu). Zobaczymy co sie bedzie działo jak beda grali z Valencia, Athletico. Mnie sie najbardziej podoba to, ze potrafia Nasi potrafia sie zmotywowac na lepszego przeciwnika i zawsze daja z siebie wszystko by strzelic jedną bramkę wiecej.

Visca el Barca !

0

no brawo.. Villa udowodnil swoją klase ;] pozdro ...

0

Villa sie stara... prawda... no i co w zwiazku z tym ?

z samego starania bramki nie beda wpadac, a on juz sie "stara" caly sezon ... no ktos napisal, ze Masche powoli sie rozgrywa... a ile on pozniej przyszedl od villi i juz lepsza pilke gra ^^

0

rafal

to jak inaczej wytlumaczysz jego zachowanie na boisku ?

kiwanie kiwanie kiwanie, marnowanie setek, marnowanie setek, palenie, palenie, mnie to juz rozpier**la od poczatku sezonu ... soryy;|

0

tak Villa bedzie grał, tylko ciekawe kiedy... Najpierw sie jaracie ze Villa wbija do nas za 40 mln i bedzie krolem strzelców bo ogarnia w reprezentacji a Barca gra jak reprezentacja... a prawda jest taka, ze Villa nie potrafi strzelac juz bramek ani w Barcie, ani w Reprezentacji...

a jak strzela to dobitke z metra, albo z karnego i to ledwo ledwo... pozdro ^^

0

no bez wątpienia. David jest mistrzem świata w paleniu;] gratulacje ;|

juz mnie to zaczyna frustrowac ;x

0

wiem wiem, że na Camp Nou. Napisałem, że przed rokiem, zresztą nieważne

Ważne jest to, że wszyscy płakali, że Ibra marnuje sety, że strzela tylko z metra dobitki itd... a teraz spójrzcie na sytuacje Davida... marnuje setki strzela z metra i strzela mniej niż Ibra... miał się od razu zaaklimatyzować, bo w reprezentacji grają tak samo. A jak narazie to jedna wielka ściema.

0

Pyrzo

nie wiem, czy Barca lepsza będzie w dzisiejszym meczu niż przed rokiem, ponieważ Ibra zagrał tam dobry mecz i strzelił taką bramkę, o której Villa może sobie tylko pomarzyć...a Villa musi jeszcze trochę pograć, żeby polepszyć swoją skuteczność.

Pozdro ^

0

niesamowite to jest to jak on czerwo złapał ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?