0

manyy6
nie ma sprawy ;)

0

zidan
tylko, że strzałem z przewrotki można kopnąć kogoś w głowę i może to być niebezpieczne. Lepiej zacznij myśleć a później dopiero pisz. Ciekawe co Ty byś zrobił jakby Ci tak twardziel jak Ramos wyskakiwał z przewrotką^^

0

Siema !
Mógłby mi ktoś napisać sms'a z wynikiem meczu i kto strzelił bramki ;>
Niestety nie mogę dziś obejrzeć tego meczu :(
667285562 --> z góry dzięki.

0

wszystko przez Pepa... posadził na trybunach Puyola i Cesca bo myślał, że będzie łatwe zwycięstwo... a teraz wpuszcza naszych "ofensywnych" zawodników: Keita, Mascherano.
Brawo Pep !

0

szymonek
transmitują Arsenal - Borussia, bo grają tam Polacy... a poza tym w naszej grupie już jest wszystko jasne, to jest jakiś tam mecz o pierwsze miejsce, a w grupie z Polakami drużyny grają o awans ^^

0

drugi fakt:
"Messi strzelił zdobył..." ? coś tu jest nie tak ;d

0

dobre było ;d emocje wielkie ! i szkoda ostatniej akcji :(

0

co jak co, ale dobry mecz; )

0

gówno !
co ten bramkarz sobie myślał :O

0

drybling Maxwella z 83 min ;O chyba zwariował ;d
chłopak dzisiaj radzi !

0

dzizaz
za te wasze składy powinny być bany ;|

0

pfff usunęli mi komentarz ;] jeżeli usuniecie połowę z tych komentarzy to uznam, że to było słuszne... ja przynajmniej z cenzurką ;]

0

pride
śmieszne Bilbao ? Zobacz sobie wyniki spotkań chociażby z tamtego sezonu obu tych drużyn... aha, zapomniałem, że Barcelonie kibicujesz od maja tego roku.

0

0

Alexis

0

ja tam się cieszę, że słabszy okres gry dopadł Barcelonę właśnie teraz co gramy z samymi ogórkami typu Victoria Pilzno ;) a forma przyjdzie, przyjdzie, akurat na mecz z Realem ! ;) Miejmy taką nadzieję !

0

Mike
i bardzo dobrze, że wczoraj zremisowali. Przynajmniej ta liga wydaję się być bardziej kolorowa i jak narazie nie ma takiej przepaści między Barcą, Realem i innymi. Wreszcie zespoły typu Valencia, Sevilla stawiają jakiś opór i są większe emocje. Szczerze mówiąc to nudziło mnie to ciągłe wygrywanie powyżej 3:0 :D

0

Ostatnio Messi strasznie mnie irytuje ;|
a Varas dzisiaj mega ! ;O

0

dlaczego w tabeli Barcelona jest za Levante ? Przecież bilans mamy dużo lepszy, a z nimi nie graliśmy, więc o bezpośrednim starciu nie może być mowy...

0

rzuci ktoś link z meczem ;> będę wdzięczny !

0

david_villa

no dzisiaj może na treningu coś ustrzeli.

Mecz jest jutro :)

0

oddawać Afellaya i zostawić jednego zmiennika na 3 pozycje ? to jakieś kpiny...

0

a tak poza tematem... Nolito zapakował kolejną bramkę w barwach Benfiki... radzi sobie chłopak radzi :)

0

no ale 5 mln?

Bez kitu...za 5 mln teraz mierzejewski chodzi.

0

tutaj macie bramki z meczu ;)

http://euro2008.blox.pl /2011/07/Piekny-gol-pilkarza-Barcelony-wideo.html

0

Leo Messi

taaa... wiedział, że nie załapie się do I drużyny Barcy do poszedł do słabszej drużyny czyli Chelsea ;] śmieszny jesteś. Myślę, że z racji tego, że jest on napastnikiem, to w Lidze Hiszpańskiej dużo łatwiej byłoby mu się rozwinąć niż w Lidze Angielskiej.

pozdro ;)

0

Barcelona92

Trzeci raz to Barcelona podnosiła 2 lata temu ten puchar, więc ja mam nadzieję, że 4 raz go podniosą ;p

0

Maxwell jest bardzo solidny ;)

Gdy Abidal mial kontuzje to godnie go zastepowal

jednak za maly ciag na bramke rywala ma niestety...

0

To Panowie złoty bucik jest, a nie piłeczka ;)

0

no i bardzo dobrze :)

Chlopak pokaze na co go stac !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?