Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
manyy6
nie ma sprawy ;)
0
zidan
tylko, że strzałem z przewrotki można kopnąć kogoś w głowę i może to być niebezpieczne. Lepiej zacznij myśleć a później dopiero pisz. Ciekawe co Ty byś zrobił jakby Ci tak twardziel jak Ramos wyskakiwał z przewrotką^^
0
Siema !
Mógłby mi ktoś napisać sms'a z wynikiem meczu i kto strzelił bramki ;>
Niestety nie mogę dziś obejrzeć tego meczu :(
667285562 --> z góry dzięki.
0
wszystko przez Pepa... posadził na trybunach Puyola i Cesca bo myślał, że będzie łatwe zwycięstwo... a teraz wpuszcza naszych "ofensywnych" zawodników: Keita, Mascherano.
Brawo Pep !
0
szymonek
transmitują Arsenal - Borussia, bo grają tam Polacy... a poza tym w naszej grupie już jest wszystko jasne, to jest jakiś tam mecz o pierwsze miejsce, a w grupie z Polakami drużyny grają o awans ^^
0
drugi fakt:
"Messi strzelił zdobył..." ? coś tu jest nie tak ;d
0
dobre było ;d emocje wielkie ! i szkoda ostatniej akcji :(
0
co jak co, ale dobry mecz; )
0
gówno !
co ten bramkarz sobie myślał :O
0
drybling Maxwella z 83 min ;O chyba zwariował ;d
chłopak dzisiaj radzi !
0
dzizaz
za te wasze składy powinny być bany ;|
0
pfff usunęli mi komentarz ;] jeżeli usuniecie połowę z tych komentarzy to uznam, że to było słuszne... ja przynajmniej z cenzurką ;]
0
pride
śmieszne Bilbao ? Zobacz sobie wyniki spotkań chociażby z tamtego sezonu obu tych drużyn... aha, zapomniałem, że Barcelonie kibicujesz od maja tego roku.
0
0
Alexis
0
ja tam się cieszę, że słabszy okres gry dopadł Barcelonę właśnie teraz co gramy z samymi ogórkami typu Victoria Pilzno ;) a forma przyjdzie, przyjdzie, akurat na mecz z Realem ! ;) Miejmy taką nadzieję !
0
Mike
i bardzo dobrze, że wczoraj zremisowali. Przynajmniej ta liga wydaję się być bardziej kolorowa i jak narazie nie ma takiej przepaści między Barcą, Realem i innymi. Wreszcie zespoły typu Valencia, Sevilla stawiają jakiś opór i są większe emocje. Szczerze mówiąc to nudziło mnie to ciągłe wygrywanie powyżej 3:0 :D
0
Ostatnio Messi strasznie mnie irytuje ;|
a Varas dzisiaj mega ! ;O
0
dlaczego w tabeli Barcelona jest za Levante ? Przecież bilans mamy dużo lepszy, a z nimi nie graliśmy, więc o bezpośrednim starciu nie może być mowy...
0
rzuci ktoś link z meczem ;> będę wdzięczny !
0
david_villa
no dzisiaj może na treningu coś ustrzeli.
Mecz jest jutro :)
0
oddawać Afellaya i zostawić jednego zmiennika na 3 pozycje ? to jakieś kpiny...
0
a tak poza tematem... Nolito zapakował kolejną bramkę w barwach Benfiki... radzi sobie chłopak radzi :)
0
no ale 5 mln?
Bez kitu...za 5 mln teraz mierzejewski chodzi.
0
tutaj macie bramki z meczu ;)
http://euro2008.blox.pl /2011/07/Piekny-gol-pilkarza-Barcelony-wideo.html
0
Leo Messi
taaa... wiedział, że nie załapie się do I drużyny Barcy do poszedł do słabszej drużyny czyli Chelsea ;] śmieszny jesteś. Myślę, że z racji tego, że jest on napastnikiem, to w Lidze Hiszpańskiej dużo łatwiej byłoby mu się rozwinąć niż w Lidze Angielskiej.
pozdro ;)
0
Barcelona92
Trzeci raz to Barcelona podnosiła 2 lata temu ten puchar, więc ja mam nadzieję, że 4 raz go podniosą ;p
0
Maxwell jest bardzo solidny ;)
Gdy Abidal mial kontuzje to godnie go zastepowal
jednak za maly ciag na bramke rywala ma niestety...
0
To Panowie złoty bucik jest, a nie piłeczka ;)
0
no i bardzo dobrze :)
Chlopak pokaze na co go stac !