Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daniel15
Coś tych Davidów pomnożyłeś :D
0
Adrian to słaba propozycja... Za dużo mamy tych "techników"
0
Sorka, że się czepiam, ale w ostatniej linijce przy opisie Llorente powinno być "wzrostem" zamiast "wyrostem" ;)
0
AdrianM11
no właśnie tu chodzi o wygrywanie. Jeśli by tak się stało jak napisałem, to Gomez wygrałby Puchar Niemiec, LM i króla strzelców LM i Bundesligi, a jak tam w PN to się nie orientuję. W takim przypadku, ja jako kibic Barcelony, zawiodę się, gdy Messi dostanie Złotą Piłkę.
Ras White Nigga
Zapamiętam sobie ;d
0
a Gomez strzeli dwie bramki w finale LM, które dadzą zwycięstwo Bayernowi. Zdobędzie zwycięskiego gola w finale Pucharu Niemiec i to on dostanie Złotą Piłkę. Będzie koniec głupiego gadania ;d
0
ehh... Ale widzę, że już niepotrzebne napinki i wyśmiewanie Realu... Śmiejecie się z Ronaldo, że karnego nie trafil, śmiejecie się z Realu, że odpadł, ale tego co było wczoraj to nie widzicie ;O Odstawcie Real dla kibiców Realu. Tutaj jest portal dla kibiców Barcy i z tego mamy się cieszyć !!
VeB
0
El Plutinio mnie roz***ał
0
FCBpipsiuu
Co prawda Alexis dostał wyższą ocenę od Thiago :D ale w perspektywie całego meczu nie można uznać Alexisa za najlepszego zawodnika w Barcelonie, ponieważ grał tylko 25 min :D
Tylko tak Tobie i sobie to tłumaczę:)
0
a ja się z jednej strony cieszę z tej porażki !
Wiecie ile sezonowców mniej ?! o_O
0
/R
Oooo tak, mam identyczny plan ;)
0
BossAdamos
Ty się pytasz o Alexisa ?! a gdzie jest ten Fabregas, który na początku sezonu czarował, a teraz to najsłabsze ogniwo ;x dlaczego akurat teraz nie ma formy ? :(
0
FCB-kat.,
zawalił czy nie... i co z tego ;O Adriano jest zawdonikiem na którego warto stawiać i bardzo się cieszę, że ostatnio gra coraz częściej :)
0
A Neymar oj tak się wypali ;]
0
o nie, nie :D Adriano musi zostać, bo chłopak sobie radzi :)
0
nie no, myślę, że Pedro będzie pykał w pierwszym :)
a wogóle nie rozumiem tego, że Muniesa od następnego sezonu ma grać z pierwszą ekipą. Ani on szans nie dostaje, jak np. Tello, a jak już dostanie to łapie czerwoną kartkę lub gra padakę. Wtf ?!
0
taa, patrze na skład i nie wierzę co widzę ! :D
0
kra:
zmień dilera ;]
0
agger
Puyolowi też się należała, a jak wiemy, nie zagrałby wtedy w rewanżu..
0
Ej, ej, ej wyluzujcie. To był mecz z Milanem na wyjeździe a wy płaczecie ;O
ale dlaczego skoro Milan ma taką ekipę, a nam na wyjazdach się nie klei...
haha :D już widzę, że ktoś żałuje odejścia Ibrahimovica ;]
0
barcafan_89
Keita + 35 mln = Thiago Silva ?! No chyba żartujesz
0
Z kolei zawodnik Barçy dominuje w lidze hiszpańskiej z 35 golami w 28 spotkaniach.
Jak może dominować, skoro ma tyle samo bramek co CR7 ? troche przesadzone
VeB
0
Fizzy Womack
a co ? zastanawiasz się komu kibicować ?
0
WiernyCules FCB
to rzuć na biurko 30 mln Rosellowi i napis "Qatar Fundation" zniknie ;)
0
fighter
Pique nie ma na ławce bo pauzuje za czerwoną kartkę. Widzę, że się orientujesz ;]
0
losowanie będzie ;)
0
Lossan
Wydaję mi się, że był to Mascherano ;) raczej na pewno ;d
0
rastafarianin.
Jak nie ma za co winić Pepa ? Przecież to tylko jego błąd. Jak można wystawić praktycznie 3 rezerwowych pomocników, jak dla Barcelony pomoc to fundament. Rozumiem, Mascherano, Thiago + Xavi - może by to jakoś wyglądalo. ale Sergi Roberto, który dzisiaj nie wie jak sie nazywa? Masakra !
0
Siema ;)
Mógłby mi ktoś napisać wynik meczu na numer 667 285 562 (36i6)?
Będę bardzo wdzięczny ;)
VeB
0
ajj, teraz będzie szybszy przede wszystkim ! ;d
0
joseph guardiola:
Dos Santos ? przecież on grał jakieś 10 min. i mówienie, że zagrał fatalnie to lekka przesada, z kolei nierozumiem Twojej oceny ws. Pinto. Popełnił jeden błąd ale na jego szczęście sędzia tego nie zauważył. A poza tym prezentował się bardzo solidnie ;O