0

Daniel15
Coś tych Davidów pomnożyłeś :D

0

Adrian to słaba propozycja... Za dużo mamy tych "techników"

0

Sorka, że się czepiam, ale w ostatniej linijce przy opisie Llorente powinno być "wzrostem" zamiast "wyrostem" ;)

0

AdrianM11
no właśnie tu chodzi o wygrywanie. Jeśli by tak się stało jak napisałem, to Gomez wygrałby Puchar Niemiec, LM i króla strzelców LM i Bundesligi, a jak tam w PN to się nie orientuję. W takim przypadku, ja jako kibic Barcelony, zawiodę się, gdy Messi dostanie Złotą Piłkę.
Ras White Nigga
Zapamiętam sobie ;d

0

a Gomez strzeli dwie bramki w finale LM, które dadzą zwycięstwo Bayernowi. Zdobędzie zwycięskiego gola w finale Pucharu Niemiec i to on dostanie Złotą Piłkę. Będzie koniec głupiego gadania ;d

0

ehh... Ale widzę, że już niepotrzebne napinki i wyśmiewanie Realu... Śmiejecie się z Ronaldo, że karnego nie trafil, śmiejecie się z Realu, że odpadł, ale tego co było wczoraj to nie widzicie ;O Odstawcie Real dla kibiców Realu. Tutaj jest portal dla kibiców Barcy i z tego mamy się cieszyć !!
VeB

0

El Plutinio mnie roz***ał

0

FCBpipsiuu
Co prawda Alexis dostał wyższą ocenę od Thiago :D ale w perspektywie całego meczu nie można uznać Alexisa za najlepszego zawodnika w Barcelonie, ponieważ grał tylko 25 min :D
Tylko tak Tobie i sobie to tłumaczę:)

0

a ja się z jednej strony cieszę z tej porażki !
Wiecie ile sezonowców mniej ?! o_O

0

/R
Oooo tak, mam identyczny plan ;)

0

BossAdamos
Ty się pytasz o Alexisa ?! a gdzie jest ten Fabregas, który na początku sezonu czarował, a teraz to najsłabsze ogniwo ;x dlaczego akurat teraz nie ma formy ? :(

0

FCB-kat.,
zawalił czy nie... i co z tego ;O Adriano jest zawdonikiem na którego warto stawiać i bardzo się cieszę, że ostatnio gra coraz częściej :)

0

A Neymar oj tak się wypali ;]

0

o nie, nie :D Adriano musi zostać, bo chłopak sobie radzi :)

0

nie no, myślę, że Pedro będzie pykał w pierwszym :)
a wogóle nie rozumiem tego, że Muniesa od następnego sezonu ma grać z pierwszą ekipą. Ani on szans nie dostaje, jak np. Tello, a jak już dostanie to łapie czerwoną kartkę lub gra padakę. Wtf ?!

0

taa, patrze na skład i nie wierzę co widzę ! :D

0

kra:
zmień dilera ;]

0

agger
Puyolowi też się należała, a jak wiemy, nie zagrałby wtedy w rewanżu..

0

Ej, ej, ej wyluzujcie. To był mecz z Milanem na wyjeździe a wy płaczecie ;O
ale dlaczego skoro Milan ma taką ekipę, a nam na wyjazdach się nie klei...
haha :D już widzę, że ktoś żałuje odejścia Ibrahimovica ;]

0

barcafan_89
Keita + 35 mln = Thiago Silva ?! No chyba żartujesz

0

Z kolei zawodnik Barçy dominuje w lidze hiszpańskiej z 35 golami w 28 spotkaniach.
Jak może dominować, skoro ma tyle samo bramek co CR7 ? troche przesadzone
VeB

0

Fizzy Womack
a co ? zastanawiasz się komu kibicować ?

0

WiernyCules FCB
to rzuć na biurko 30 mln Rosellowi i napis "Qatar Fundation" zniknie ;)

0

fighter
Pique nie ma na ławce bo pauzuje za czerwoną kartkę. Widzę, że się orientujesz ;]

0

losowanie będzie ;)

0

Lossan
Wydaję mi się, że był to Mascherano ;) raczej na pewno ;d

0

rastafarianin.
Jak nie ma za co winić Pepa ? Przecież to tylko jego błąd. Jak można wystawić praktycznie 3 rezerwowych pomocników, jak dla Barcelony pomoc to fundament. Rozumiem, Mascherano, Thiago + Xavi - może by to jakoś wyglądalo. ale Sergi Roberto, który dzisiaj nie wie jak sie nazywa? Masakra !

0

Siema ;)
Mógłby mi ktoś napisać wynik meczu na numer 667 285 562 (36i6)?
Będę bardzo wdzięczny ;)
VeB

0

ajj, teraz będzie szybszy przede wszystkim ! ;d

0

joseph guardiola:
Dos Santos ? przecież on grał jakieś 10 min. i mówienie, że zagrał fatalnie to lekka przesada, z kolei nierozumiem Twojej oceny ws. Pinto. Popełnił jeden błąd ale na jego szczęście sędzia tego nie zauważył. A poza tym prezentował się bardzo solidnie ;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?