Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co się orientuję, to Vidal ma uraz. Co prawda nie zauważyłem osobnego newsa z taką informacją, ale w newsie dotyczącym powołań na dzisiejszy mecz było napisane, że Vidal nie powołany ze względu na kontuzję.
0
A Ty rozpisuj się uwzględniając polskie znaki - teraz spójrz na całą dyskusję i zastanów się czy był sens ją zaczynać. Oceniasz elokwencję innych w momencie, gdy sam robisz błędy.
0
Nie wiem czy właśnie Alves nie ma pierwszego miejsca.
Messiego ten ranking nie dotyczy, ponieważ obejmuje on zagranicznych piłkarzy, którzy nie są wychowankami Barcy ;-)
1
Kubala, Ramallets, Cesar - też na to zasługują.
5
Akurat Sevilli tego mleka nie brakuje.
Jestem za powtórką z Tbilisi, ważne żeby było widowisko. To jest finał, a tam pogromy nie powinny wchodzić w grę - dla dobra sportu ;-)
3
Real na przestrzeni ostatnich 5 lat wydał 164mln?
James i Bale kosztowali więcej. A gdzie Kroos, Kovacic, Danilo, illara? Reszta na ten moment nie przychodzi mi do głowy.
Zresztą Barca też wydała więcej...
0
4:00 a u nas przegląd sportowy? ;O
1
bodajże od 4 stycznia mogą grać ;)
0
i przy tych wynikach 4 miejsce w grupie :D
0
jedną :)
Bramka na 3:2 to samobój Coates'a
0
Gra w eliminacjach w Salzburgu nie eliminuje go z gry w fazie grupowej dla innej drużyny. Turniej tak naprawdę zaczyna się od fazy grupowej, dlatego spokojnie może zagrać przeciwko nam w koszulce Bayeru.
2
Adama Traore strzelił dzisiaj swoją pierwszą bramkę dla Aston Villi w meczu o puchar Carling Cup ;) Brawo! ;)
4
Stwierdzasz, że Arda jest chamem to podaj przykłady takiego zachowania w jego wykonaniu. Ja tylko widziałem popularne zagranie z butem. Nic więcej. Czyżby jedno złe zachowanie przesądzało o tym jaki jest człowiek?
0
O ile się nie mylę to Khedira przeszedł do Juventusu ;-)
0
Jak wypali do wróci do nas ;-)
0
Teraz już nie ma kontekstu.
Kolega wyżej dalej patrzy na tabelę ligi angielskiej z sezonu 2013/1014... ;-)
0
Podobno ta dwójka i Bravo mają oddać medale, bo ani sekundy nie przebywali na boisku w meczach LM
7
Mamy piękny wynik. Ten wynik odzwierciedla piękny spektakl w wykonaniu Barcy. Mówcie co chcecie, ja jestem pod wrażeniem gry Ivana - grał jak Russell Crowe w Gladiatorze - walczył o każdą piłkę jak nikt inny dzisiaj. A Messi? Messi okazał się lepszym snajperem od tego amerykańskiego, którego grał Bradley Cooper.
Osiągnięty wynik sprawia, że Barca przyjeżdżając do Monachium będzie niepodważalnym faworytem dwumeczu.
Teraz chcę przeprosić za niedocenie Lucho. Na początku sezonu byłem przekonany, że aktualny trener to nieporozumienie przez które wyniki Barcy będą kiepskie. Rzeczywiście, Barca pięknie nie grała od początku sezonu. Ale nasz reżyser zrobił z tej drużyny ekipę, która wie, że może wygrać z każdym. Lecimy po tryplet!
Dzięki!
3
Ostatnią kolejkę gramy u siebie z Depor;)
0
Nie do końca jest tak jak myślisz. Wypowiedź Walcotta dotyczy bowiem każdego europejskiego klubu piłkarskiego. Dotyczy też nas, bo Theo twierdzi, że Arsenal w tym roku jest lepszy również od Barcelony;-)
0
Te inne zajęcia można wykonać bardzo często wcześniej.
A wieczoru nie przełożysz. A sobotni wieczór przed kompem/tv nie jest atrakcyjny.
0
A najlepsze jest to, że Juventus drugi meczy rozgrywa też z Realem :P
0
Ktoś tam podał świetny link do meczu(niestety nie pamiętam kto).
Pozwolę sobie podzielić się elegancką transmisją. Komuś może przeszkadzać j. angielski, ale biorąc pod uwagę to, że jakość transmisji jest conajmniej 2x lepsza od drhtv i to, że od 15 min. meczu (bo od tego momentu korzystam z tej transmisji) nie miałem żadnej zcinki myślę, że będziecie zadowoleni.
http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=51
Pozdro!
0
2 bramki im nie wystarczą Kolego.
1
Czego Wy oczekujecie od chłopaka, który gra raz na dwa miesiące? Dodatkowo bez rytmu meczowego miał zagrać w ćwierćfinale LM z mocnym ofensywnie PSG. Moim zdaniem zagrał dobrze, nie popełniał błędów w obronie i zawsze grał do końca. Nie rozumiem zmiany tego zawodnika. Trzeba dać mu szansę!
0
ja jestem zadowolony z gry Martina. Więcej szans dla niego i na prawdę możemy być z niego zadowoleni. chłopak nie ma braków technicznych. Brakuje rytmu meczowego. Ja trzymam za niego kciuki;-)
0
Fatalnie to on broni karne:/
0
Moim zdaniem to niemożliwe. Jak Eto'o grał w Anży(2-3lata temu) zarabiał 20mln netto. Dla każdego to była stawka z kosmosu i żaden klub nie był w stanie zapewnić takiej gaży zawodnikowi. Wierzyć mi się nie chce, żeby Messi zgarniał teraz 30mln nett. A Iniesta 18... Jeżeli tak jest, to według mnie kompletna kpina i żaden z nich na takie pieniądze nie zasługuje. Obydwaj mają wielkie osiągnięcia i powinni mieć sowite wynagrodzenie. Ale 30mln? Za dwa sezony to się zgodzę.
z kolei nie pasują mi np. Zarobki Masche - 5.5mln musi mieć na rękę.
Zresztą, Messi niedawno miał podwyżkę i nie pamiętam, żeby była mowa o 30mln netto.
Mogę się mylić. Jeżeli tak jest, to przepraszam:-)
0
Jeżeli chodzi o podane zarobki to z tego co się orientuję, to w Hiszpanii jest ogromny podatek, przez co piłkarze "na rękę" dostają sporo mniej.
Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd ale z tego co pamiętam, podatek wynosi około 50% dlatego Alves na pewno nie zgarnia 11mln. Po przeliczeniu pewnie netto ma około 6 mln.
0
na rojadirecta szukałem, niestety bez skutku;/ ale dzięki;)