Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj jeszcze raz artykuł
2
Plusem jest to, że jednego nurka mniej. Wczoraj Net pokazał jak potrafi symulować. Jeszcze u Alby i Suareza wyplewić symulki i będzie spokój.
3
Liverpool dawał za Nabyego Keite 80 mln i Lipsk powiedział, że chłopak nie jest na sprzedaż. Za to w przyszłym roku jego klauzula będzie wynosić 50 mln euro
1
Bellerin przy nowym ustawieniu Arsenalu ledwo łapie się do składu. Oglądam często Arsenal i na prawdę chłopak nie robi szału
1
Szkoda chłopa jeszcze bardziej jak przekonałeś się na własnej skórze co to znaczy zerwane więzadło krzyżowe :/
0
Nie ma sensu, jeżeli trener przed wyjazdem jest pewien co do 18stki meczowej. Na ławce rezerwowych może usiąść 7 graczy, więc każdy kolejny usiadłby na trybunach
0
Ale nikt nie wymaga od Semedo złotej piłki - Semedo ma grać solidnie/bardzo dobrze ;) myślę że sobie poradzi
0
Popieram Ramzi. W tamtym roku za tą kasę bralibyśmy Pogbę, który trzymał Juventus w ryzach. Teraz za 100 mln można kupić jedynie zawodników którzy mają taką klauzulę...
2
Jak zacząłeś kibicować dopiero za czasów Neymara to jeszcze nic straconego, żebyś przerzucił się na białych ;p
Barcelona to klub z piękną historią, osiągnięciami i wielka duszą.
Większość klubów ma jakiś kryzys spowodowany działaniami zarządu czy czegoś innego.
Barca to przetrwa, a jak masz wzdychać do pucharów Realu to daruj sobie
6
Ile razy jeszcze trzeba napisać, że Dembele w tamtym roku powiedział, że nie chce grzać ławy w Barcelonie i przyjdzie jak wskoczy na wyższy poziom?
0
obywatele z państw z poza UE muszą przebywać na terenie Włoch min. 10 lat... i nie mogą mieć tak długiej przerwy, jak np. 4 lata ;x
0
Cou w Liverpoolu gra od 2013 roku, czyli 4 lata. Żeby otrzymać obywatelstwo brytyjskie trzeba mieszkać co najmniej 5 lat, więc dupa blada.
0
Ja ich broń Boże nie bronię. Zakup Paulinho ciężko mi jakkolwiek skomentować nie używając łaciny. Łudzę się, że wypali :D
1
Zarząd to partacze? Bo nie chcą dać 150 mln za dembele? Nie lubię tego zarządu ale nie popadajmy że skrajności w skrajność...
0
nie miałbym nic przeciwko jakby za rok przyszedł za darmo ;)
0
Akurat Alexis ma rok kontraktu, więc jeżeli teraz dalibyśmy 50 mln to pewnie by przyszedł, bo za rok możnaby go wziąć za darmo
0
Całego hajsu z transferu Neymara. A przed transferem Neymara jeszcze jakieś groszki były na transfery
1
jaka saga? o Coutinho pogłoski są od 2 może 3 tygodni.
Przypomnieć Ci ile trwała saga związana z transferem Cesca? trwała kilka okienek transferowych, dlatego dla mnie transfer zawodnika, który trwa miesiąc czy dwa to ekspresowa transakcja ;)
0
To dlaczego PSG będzie płacić dodatkowo prawie 50% z kwoty transferu Neymara jako podatek?
Bo musieli zdeponować pieniądze w siedzibie La Liga. Jeśli opłacimy klauzulę za Inigo, będziemy musieli zrobić to samo
0
Na raty tylko dlatego żeby ta transakcja nie została sfinalizowana na zasadzie opłacenia klauzuli i płacenia dodatkowego podatku...
2
A co z Aleixem Vidalem?
Nie był powołany na mecz z Nastic a w tym poście nie był uwzględniony. Coś przeoczyłem czy ma kontuzję?;/
0
W pierwszej drużynie
0
w sumie hajs na klauzulę za Paulinho już mamy ;D
0
dlatego napisałem, jak to możliwe, że takie klauzule akceptują? Np. Ceballos (500 mln).
Klauzula ma pomagać w kupnie zawodnika bez negocjacji z klubem (przypadek Neymara). A jeżeli coś nie działa albo tego nie akceptują to po co w ogóle to funkcjonuje?
2
Wszystko co jest związane z funkcjonowaniem La Liga nie ma sensu. Jeżeli La Liga odmawia przyjęcia klauzuli to dlaczego akceptują ustanawianie klauzul na takim poziomie? - jedno wyklucza drugie.
1
nie 2 mln tylko 120 - jeżeli przedstawiliby nam taką ofertę (Veratti + 220 mln = Neymar) uniknęli by podatku w wysokości ok. 100 mln.
1
ja zacznę trochę później % - zdrowia!
0
Też byś brał odprawę (jakby Ci przysługiwała) od firmy, którą byś zrobił w CH*ja.
To tylko biznes
0
Nie martw się, ojciec Neymara na pewno zadbał żeby w tej umowie był zapis, który mówi, że premia zostanie wypłacona nawet wtedy gdy w międzyczasie Neymar Jr zmieni pracodawcę.
Ojciec Neymara nie jest taki głupi ;)
0
ja żadnego piłkarza nie wycenię, bo się okaże, że za te pieniądze co bym dał za Verattiego to możnaby było kupić Ardę ;P
Rynek oszalał i jeżeli w ciągu jednego roku za najdroższego piłkarza na świecie trzeba będzie dać dwa razy więcej niż za Pogbę to za 10 lat dobiją do miliarda.
Podsumowując: Po*ebało ich wszystkich.