0

Regres formy u Alenii? On dopiero uczy się łapać formę

6

Nie wiem dlaczego wszyscy skreślają Sevillę.

0

Teraz to chyba na ławce

8

Płakałbym po tym transferze.
Iniesta to ktoś więcej niż Gwiazda Barcy

3

Semedo leczy kontuzję

0

jutro będzie oficjalka

0

To już nikogo nie śmieszy ;)

13

Bellerin się nie nadaje do Barcy

1

Teo odpala sezon jak Griezmann. Pozornie kiepski a już ma na koncie 9 bramek w lidze i w takim tempie to może jeszcze walczyć o tytuł króla strzelców :d

18

Oblak, Godin, gimenez, Filipe Luis, Saul, koke, griezmann, costa.

Ja naliczyłem conajmniej 8 zawodników z topu

0

Na Atletico to było pewne, że nie będzie powołany

0

Na pewno obecna forma Atletico wskazuje na to, że jutro będzie świetny mecz! Już nie mogę się doczekać ;)

0

I na defensywnego pomocnika tylko paulinho?

10

Tak.

0

Podobno przez materiałowe dywaniki szyby mocniej parują - w zimie lepiej gumy

3

W tym sezonie w Realu to brak farta i przede wszystkim Moraty. Bo to on wchodził z ławki i wpychał ważne gole na wagę 3 pkt.

1

Najlepiej ładować jak baetria spadnie do 35-40 % i tak jak wcześniej napisałeś - ładować do około 90%. Wyraźnie przedłuża to żywotność baterii.
Skraca rozładowywanie jej poniżej 20%

1

Wyobraź sobie, że w grupie właśnie takie mecze były

0

gdzieś mi się przewinęło z tym warunkiem dotyczącym awansu do LM.
Wychodzi na to, że jestem w błędzie

1

To masz fajnie jak przychodzi taki etap, że nie rozumiesz co mówisz i możesz powiedzieć stop.
Ja zawsze mam etap - jeszcze trochę mogę wypić.
Ile bym nie wypił to na poważne tematy zawsze odpowiadam racjonalnie. Niestety następny dzień bywa okrutny :d

0

Jeżeli Inter załapie się do LM to ma obowiązek wykupu Rafy ;) trochę im do tego brakuje ale mają szanse

2

Mnie ta woda pomagała jak zacząłem smakować alkohol. Teraz już nic nie pomaga

0

moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie łatwiejszy niż pojedynek z Las Palmas, bo na wyjeździe ciężko się gra z LP

0

Różnie może być z Interem - ostatnio nic nie grają

1

Przy dobrym wyniku to lepiej zmienić Umtitiego, żeby się nie przemęczał. Colombiano nie zgra się z zespołem jak będzie grał 100 minut w miesiącu

0

Oglądałem pierwszy mecz Napoli - RB Lipsk. Włosi już u siebie oddali ten dwumecz. Niemcy grali konsekwentniej i lepiej. Wątpię, żeby Mertens i spółka wpakowali 3 bramki w Lipsku nie tracąc żadnej/lub jedną ;)

2

Xabi Alonso też nigdy nie był przereklamowany ;)

0

Ja postawiłbym na Villareal - Lyon. Żółta Łódź Podwodna musi się nieźle "napocić", żeby awansować i potrzebują na to dwóch bramek. Myślę, że jest realna szansa na dobre widowisko. Natomiast Napoli to już chyba pozamiatane, także emocji raczej nie będzie.

3

Przecież musiał się rozgrzać przed wejściem na murawę...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?