Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Regres formy u Alenii? On dopiero uczy się łapać formę
6
Nie wiem dlaczego wszyscy skreślają Sevillę.
0
Teraz to chyba na ławce
8
Płakałbym po tym transferze.
Iniesta to ktoś więcej niż Gwiazda Barcy
3
Semedo leczy kontuzję
0
jutro będzie oficjalka
0
To już nikogo nie śmieszy ;)
13
Bellerin się nie nadaje do Barcy
1
Teo odpala sezon jak Griezmann. Pozornie kiepski a już ma na koncie 9 bramek w lidze i w takim tempie to może jeszcze walczyć o tytuł króla strzelców :d
18
Oblak, Godin, gimenez, Filipe Luis, Saul, koke, griezmann, costa.
Ja naliczyłem conajmniej 8 zawodników z topu
0
Na Atletico to było pewne, że nie będzie powołany
0
Na pewno obecna forma Atletico wskazuje na to, że jutro będzie świetny mecz! Już nie mogę się doczekać ;)
0
I na defensywnego pomocnika tylko paulinho?
10
Tak.
0
Podobno przez materiałowe dywaniki szyby mocniej parują - w zimie lepiej gumy
3
W tym sezonie w Realu to brak farta i przede wszystkim Moraty. Bo to on wchodził z ławki i wpychał ważne gole na wagę 3 pkt.
1
Najlepiej ładować jak baetria spadnie do 35-40 % i tak jak wcześniej napisałeś - ładować do około 90%. Wyraźnie przedłuża to żywotność baterii.
Skraca rozładowywanie jej poniżej 20%
1
Wyobraź sobie, że w grupie właśnie takie mecze były
0
gdzieś mi się przewinęło z tym warunkiem dotyczącym awansu do LM.
Wychodzi na to, że jestem w błędzie
1
To masz fajnie jak przychodzi taki etap, że nie rozumiesz co mówisz i możesz powiedzieć stop.
Ja zawsze mam etap - jeszcze trochę mogę wypić.
Ile bym nie wypił to na poważne tematy zawsze odpowiadam racjonalnie. Niestety następny dzień bywa okrutny :d
0
Jeżeli Inter załapie się do LM to ma obowiązek wykupu Rafy ;) trochę im do tego brakuje ale mają szanse
2
Mnie ta woda pomagała jak zacząłem smakować alkohol. Teraz już nic nie pomaga
0
moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie łatwiejszy niż pojedynek z Las Palmas, bo na wyjeździe ciężko się gra z LP
0
Różnie może być z Interem - ostatnio nic nie grają
1
Przy dobrym wyniku to lepiej zmienić Umtitiego, żeby się nie przemęczał. Colombiano nie zgra się z zespołem jak będzie grał 100 minut w miesiącu
0
Oglądałem pierwszy mecz Napoli - RB Lipsk. Włosi już u siebie oddali ten dwumecz. Niemcy grali konsekwentniej i lepiej. Wątpię, żeby Mertens i spółka wpakowali 3 bramki w Lipsku nie tracąc żadnej/lub jedną ;)
2
Xabi Alonso też nigdy nie był przereklamowany ;)
0
Ja postawiłbym na Villareal - Lyon. Żółta Łódź Podwodna musi się nieźle "napocić", żeby awansować i potrzebują na to dwóch bramek. Myślę, że jest realna szansa na dobre widowisko. Natomiast Napoli to już chyba pozamiatane, także emocji raczej nie będzie.
3
Przecież musiał się rozgrzać przed wejściem na murawę...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika