0

Socjologia.
Jak dacie radę to wpisujcie wiek powyżej 20 roku życia.

0

Siema,

Mam prośbę, moja narzeczona pisze pracę licencjacką i ma do wypełnienia ankietę dotyczącą przyszłości po studiach i jakie mamy plany i oczekiwania.
Z mojej strony jest prośba o wypełnienie tej ankiety - trwa to kilka minut a bardzo nam pomoże.
Z góry dzięki.

https://docs.google.com/forms/d/1wF9mcpHrO9O2JDDcUXFQWdtq_Faj1E8W39x5IPWbnl0/edit#responses

0

na alltube sprawdzałem około 12:00 i nie było napisów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z tego co mi wiadomo to w każdej kadrze U-21 może grać max 3 zawodników powyżej tego wieku.
Dla przykładu: Olimpiada w poprzednim roku, gdzie grał Neymar i Rafinha.

0

sory za refleks.
Ja kupiłem xiaomi na allegro w Polskim sklepie z Wrocławia - serwis gwarancyjny realizowany jest też we Wrocławiu. Telefon miałem 2 dni po zamówieniu.
W lipcu 2016 kupiłem xiaomi redmi note 3 pro za 950 zł, moja narzeczona ma iphone 6s plus, który jest wart około 2500 zł. Jedyna różnica pomiędzy tymi telefonami jest taka, że iphone ma jabłko. Bateria w moim Xiaomi trzyma 2x dłużej, system w ogóle nie tnie. Jak dla mnie bomba.
Kumpel ma nowszy model - Xiaomi Redmi Note 4 - jest jeszcze bardziej zadowolony niż ja.

0

Z tego co pamiętam, Barca z Bayernem poszli na układ i Thiago poszedł za ponad 20 milionów euro. Powód? Gdyby Bayern wykupił pomocnika poprzez klauzulę to musiałby zapłacić podatek (albo jakieś inne gówno) i koniec końców wyszło by ich jeszcze drożej.

2

80 mln według kolegi nie będzie z transferu Ardy, tylko przydzielone z budżetu klubu na transfery.
Choć według mnie może to być mniej niż 80 mln.

0

Patrząc na dzisiejszy mecz to wystarczy jeden gol i linia obrony będzie ;)

0

ja polecam Xiaomi. Mam od lipca 2016 roku Xiaomi Red Mi Note 3 PRo - telefon rewelacja - sam fakt, że ma baterię 4000mah powoduje, że czasami ładuję go co drugi dzień. Telefon w tej samej cenie jak model htc podany wyżej

0

Lucho jeszcze powie na konferencji, że kobtrorowalismy mecz

0

Mokotów grał bardzo regularnie w pierwszej rundzie. Nie mógł narzekać na brak występów ale statystyki i przede wszystkim gra nie do końca za nim przemawiają

2

chłopak zrobił literówkę a Ty próbujesz zabłysnąć inteligencją. Sprawia Ci to radość?

0

A dzisiaj dostał bilet na trybuny ;/

0

on nawet nie został powołany

9

Z tego co mi się wydaje, to te artykuły wywodziły się z którejś z katalońskich gazet, a skoro na fcbarcam.com tego nie dodają to pewnie gazeta z tego tez zrezygnowała :c a szkoda

0

z taką grą Realowi nie będzie łatwo z Napoli.
Barca też nie gra rewelacyjnie i z PSG będzie miała ciężko, zwłaszcza, że obie drużyny mają kiepską formę w tym okresie, więc pewnie wystrzelą w lutym albo i wcześniej.

0

Nie mają łatwiej przed losowaniem, a co będzie po losowaniu to czas pokaże ;)

2

Boją się kar finansowych ale przy grze w La Liga bądź Pucharze Króla. W LM może grać - zresztą z Celticiem grał.

0

Atletico z Rostovem może się męczyć

14

Odłuczyć? :O

0

Pewnie od pierwszej minuty nie zagra - ale z ławki wejdzie ;)
Wszystko będzie zależało od postępów w leczeniu.

1

Trudno powiedzieć, żeby Bravo był rezerwowym w trakcie pobytu na Camp Nou.

2

"o manicie w pierwszym meczu Guardioli w Lidze Mistrzów w Manchesterze City" - gazecie chodziło o debiut w LM jako trener ManCity.

3

Sprzedadzą Munira z opcją pierwokupu, żeby mieć pieniądze na kolejnego napastnika (dzisiaj info o Paco Alcacer).
Moim zdaniem lepsze to niż wypożyczenie, ponieważ zarobimy na nim teraz.
Jeżeli wypali to odkupimy go za kilka milionów i tutaj chciałbym zaznaczyć, że to nie będą stracone pieniądze tylko inwestycja za rozwój gracza (patrz przykład D. Suareza). Jeżeli natomiast nawet w Celcie sobie nie poradzi, to pieniądze zostaną w klubowej kasie.
Jeśli pójdzie na wypożyczenie i nie wypali to wróci do nas i później oddamy go za darmo.

2

35 mln + 20 mln zmiennych. To ile dawne kluby Gomesa na nim zarobią jest zmartwieniem Valencii.

0

Jest jeszcze Denis Suarez

0

jaka kompromitacja?
Jeżeli Halilović wypali to za 2 lata wyjdzie nas za niego 7.5 mln euro - to będzie koszt wyszlifowania go przez HSV.
Dla mnie decyzja bardzo dobra - gdyby poszedł na wypożyczenie mógłby dostawać mniej minut a tak to jest graczem HSV, więc będzie im (bardziej) zależało na tym, żeby się rozwijał.
Niżej nie jedna osoba pisała, że z historii wypożyczeń wychodzimy na minus bo większość odchodzi za darmo.

0

z tego co mi się wydaje to się odwołali i kara została zawieszona - identyczny przypadek jak u nas.

0

liczy się bezpośrednie starcie - na ten moment Barca dalej na pierwszym miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?