Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
87 bramek w 100 meczach LA liga to niezły wynik patrząc na to, że często był pod formą
0
Tak na szybko proponuje takie:
Siedem
Prestiż
Labirynt
Bogowie ulicy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
jak gadacie o tych perłach to mam sucharka.
Spotyka się dwóch kumpli w robocie (Rysiek (R) i Zenek (Z)):
R: Zenek, słyszałem, że wczoraj Twoja żona miała urodziny, co jej kupiłeś?
Z: aaa perły
R: ooo to zaszalałeś
Z: no skubana 4 wypiła.
0
Ja obstawiam 2:1 dla RSSS ;)
2
Pomyłka pomyłka, wczoraj zszedł na jedną akcję z Albą do środka i od razu miał okazję i oddał strzał. To typowa 9 a nie skrzydłowy.
1
Messi Messi Messi - też cieszę się, ze żyje w czasach, gdy Messi robi rozpierduchę - w dzisiejszym meczu oczami wyobraźni nosiłem Messiego na rękach po jego bramkach... Ale chyba jest coś ze mną nie tak... Bo to nie w Messim a Inieście się zakochałem i cieszę się, że dzisiaj zakręcił kilka kółek i pokazał, że jeszcze będzie się liczył w tym klubie. Trzymam kciuki za jego formę.
Z pozdrowieniami nie tam jakaś popierdółka tylko kibic od 2005 roku
2
Digne jest na liście obrońców ale też odrzuconych przez trenera co się wyklucza, natomiast Roberto w ogóle na liście nie ma. Poprawcie ;)
0
Jak zremisujemy z Juve i wygramy z Getafe to też będę zadowolony ;)
1
Zresztą Ramos wczoraj wywalczył główkę opierając się o zawodnika levante, bramkarz wybronił a Lucas Vasquez dobił - też nie powinno być bramki, a to była bramka na 1:1
0
Morata nie przeszedł czasem za 80 mln?
2
Nie klub a wypłatę kocha ;)
0
o 12:00 zaczęła się konferencja kolego - news z relacji pewnie będzie po konferencji ;OO
0
Brutto.
0
Tutaj jest podana kwota brutto, więc netto to około 6mln
0
Nie może dojść do rządnej wymiany z tego względu, że w Premier League nie można już rejestrować zawodników. Dopiero od 1 stycznia wspomniany przez Ciebie Roberto mógłby grać dla CFC.
0
w jednym się zgadzamy ;) ale koniec końców mam przeczucie (ale też nadzieję), że to Dembelele zrobi większą karierę jak Mbappe. Dembele na wysokim poziomie gra jeden sezon, a Mbappe to petarda tego roku i nie wiadomo czy to utrzyma, chociaż bardzo bym chciał, bo chłopaka doceniam.
0
Dembele już w Rennes był prze gościem i z roku na rok czyni progres. Mbappe wystrzelił z nikąd. Często tacy goście szybko gasną
1
czyli cena za Mbappe jest jak najbardziej w porządku?
0
Niech się uczą od Liverpoolu - Wypożyczyli Divocka Origiego do Wolfsburga za 6 mln euro. My Gomesa wypożyczymy za darmo i zaoszczędzimy na pensji.
0
W pierwszych newsach o przyjściu Dembele była informacja, że będzie zarabiał 7 mln netto
0
Tylko że Keita od przyszłego sezonu.
0
Ale Liverpool przez to zaproponował ofertę nie do odrzucenia. Arsenal chciał wykupić Lemara to zatrzymał się na 50mln i się nie udało. 72+8 to oferta która da Monaco do myślenia
1
Poza tym kolego to dopiero początek sezonu. Ja osobiście jestem zadowolony, że nie straciliśmy żadnej bramki. O ile tych bramek Barca w ostatnich sezonach straciła po głupich kontrach i było po ptakach... Tutaj widzę więcej mądrości w grze ;) na plus dla Ernesto
0
Piłkarsko nie, marketingowo tak
0
Dokładnie. Ja podejrzewam, że pogra u nas do 5 sezonów i jak będzie gwiazdą, to będzie można jeszcze na nim sporo zarobić :D
0
Ja uważam, że LA Liga to najmocniejsza piłkarsko liga na świecie (przynajmniej czołówka), natomiast najlepsza pod względem jakości meczy i emocji to Premier League - przewagę mają ogromną w tym, że praktycznie co tydzień jest jakiś mecz gigantów
1
to właśnie wszyscy oprócz mnie posiłkują się fifą i chyba nie pamiętają, że Cou prawie całą karierę kopie na ŚPO... ale co ja tam wiem, liczy się tylko ostatni sezon.
2
Nominalnie to on jest ŚPO Mistrzu.
W ostatnim sezonie przekwalifikował się na LS dlatego jest jeszcze bardziej uniwersalny ;)
0
"Regulamin UEFA zezwala na występy w Lidze Mistrzów w barwach innego zespołu niż ten, z którym zawodnik rywalizował w eliminacjach do rozgrywek."
W tym artykule jest napisane, że Seri może grać w eliminacjach w jednym zespole a w fazie grupowej w innym - to się tyczy każdego zawodnika, także artykułu o Serim chyba nie przeczytałeś a odpowiadasz na komentarze.