0

87 bramek w 100 meczach LA liga to niezły wynik patrząc na to, że często był pod formą

0

Tak na szybko proponuje takie:
Siedem
Prestiż
Labirynt
Bogowie ulicy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

jak gadacie o tych perłach to mam sucharka.
Spotyka się dwóch kumpli w robocie (Rysiek (R) i Zenek (Z)):
R: Zenek, słyszałem, że wczoraj Twoja żona miała urodziny, co jej kupiłeś?
Z: aaa perły
R: ooo to zaszalałeś
Z: no skubana 4 wypiła.

0

Ja obstawiam 2:1 dla RSSS ;)

2

Pomyłka pomyłka, wczoraj zszedł na jedną akcję z Albą do środka i od razu miał okazję i oddał strzał. To typowa 9 a nie skrzydłowy.

1

Messi Messi Messi - też cieszę się, ze żyje w czasach, gdy Messi robi rozpierduchę - w dzisiejszym meczu oczami wyobraźni nosiłem Messiego na rękach po jego bramkach... Ale chyba jest coś ze mną nie tak... Bo to nie w Messim a Inieście się zakochałem i cieszę się, że dzisiaj zakręcił kilka kółek i pokazał, że jeszcze będzie się liczył w tym klubie. Trzymam kciuki za jego formę.
Z pozdrowieniami nie tam jakaś popierdółka tylko kibic od 2005 roku

2

Digne jest na liście obrońców ale też odrzuconych przez trenera co się wyklucza, natomiast Roberto w ogóle na liście nie ma. Poprawcie ;)

0

Jak zremisujemy z Juve i wygramy z Getafe to też będę zadowolony ;)

1

Zresztą Ramos wczoraj wywalczył główkę opierając się o zawodnika levante, bramkarz wybronił a Lucas Vasquez dobił - też nie powinno być bramki, a to była bramka na 1:1

0

Morata nie przeszedł czasem za 80 mln?

2

Nie klub a wypłatę kocha ;)

0

o 12:00 zaczęła się konferencja kolego - news z relacji pewnie będzie po konferencji ;OO

0

Brutto.

0

Tutaj jest podana kwota brutto, więc netto to około 6mln

0

Nie może dojść do rządnej wymiany z tego względu, że w Premier League nie można już rejestrować zawodników. Dopiero od 1 stycznia wspomniany przez Ciebie Roberto mógłby grać dla CFC.

0

w jednym się zgadzamy ;) ale koniec końców mam przeczucie (ale też nadzieję), że to Dembelele zrobi większą karierę jak Mbappe. Dembele na wysokim poziomie gra jeden sezon, a Mbappe to petarda tego roku i nie wiadomo czy to utrzyma, chociaż bardzo bym chciał, bo chłopaka doceniam.

0

Dembele już w Rennes był prze gościem i z roku na rok czyni progres. Mbappe wystrzelił z nikąd. Często tacy goście szybko gasną

1

czyli cena za Mbappe jest jak najbardziej w porządku?

0

Niech się uczą od Liverpoolu - Wypożyczyli Divocka Origiego do Wolfsburga za 6 mln euro. My Gomesa wypożyczymy za darmo i zaoszczędzimy na pensji.

0

W pierwszych newsach o przyjściu Dembele była informacja, że będzie zarabiał 7 mln netto

0

Tylko że Keita od przyszłego sezonu.

0

Ale Liverpool przez to zaproponował ofertę nie do odrzucenia. Arsenal chciał wykupić Lemara to zatrzymał się na 50mln i się nie udało. 72+8 to oferta która da Monaco do myślenia

1

Poza tym kolego to dopiero początek sezonu. Ja osobiście jestem zadowolony, że nie straciliśmy żadnej bramki. O ile tych bramek Barca w ostatnich sezonach straciła po głupich kontrach i było po ptakach... Tutaj widzę więcej mądrości w grze ;) na plus dla Ernesto

0

Piłkarsko nie, marketingowo tak

0

Dokładnie. Ja podejrzewam, że pogra u nas do 5 sezonów i jak będzie gwiazdą, to będzie można jeszcze na nim sporo zarobić :D

0

Ja uważam, że LA Liga to najmocniejsza piłkarsko liga na świecie (przynajmniej czołówka), natomiast najlepsza pod względem jakości meczy i emocji to Premier League - przewagę mają ogromną w tym, że praktycznie co tydzień jest jakiś mecz gigantów

1

to właśnie wszyscy oprócz mnie posiłkują się fifą i chyba nie pamiętają, że Cou prawie całą karierę kopie na ŚPO... ale co ja tam wiem, liczy się tylko ostatni sezon.

2

Nominalnie to on jest ŚPO Mistrzu.
W ostatnim sezonie przekwalifikował się na LS dlatego jest jeszcze bardziej uniwersalny ;)

0

"Regulamin UEFA zezwala na występy w Lidze Mistrzów w barwach innego zespołu niż ten, z którym zawodnik rywalizował w eliminacjach do rozgrywek."
W tym artykule jest napisane, że Seri może grać w eliminacjach w jednym zespole a w fazie grupowej w innym - to się tyczy każdego zawodnika, także artykułu o Serim chyba nie przeczytałeś a odpowiadasz na komentarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?