0

@danaj7 osobiście mogę polecić SEATa exeo - samochód w budzie audi a4 b7. Chciałem diesel więc tutaj mamy 2 litrowy silnik z mocą 120,143(taki mam) lub 170 km. Przy tych gabarytach raczej nie rozważałbym 120 konnego silnika. Jeżeli natomiast chciałbyś benzynę to odradzam, bo bodajże od 2010 roku były tam już tylko silniki TSI, które w tych latach były felerne. W benzynie jedyny słuszny silnik to 1.8t ale tam produkcja bodajże do 2010 roku.

0

@Sztosik jeżeli będzie wpisany zadatek, to w przypadku rezygnacji przez kupującego zadatek przepada. Za to zaliczkę kupujący otrzyma spowrotem, więc coś pokręciłeś.

0

@Ls0811 w przypadku darowizny gotówkowej (środki pieniężne) jedyną dopuszczalną opcją przekazania jest niestety przelew środków z konta na konto. Sama wpłata gotówki na swoje konto i zgłoszenie darowizny od rodziców nie będzie respektowane

1

@Kubsoleon Lenglet i Alba są gotowi na mecz. Alves oj tak by nie zagrał bo rejestracja piłkarzy działa od 3 stycznia.

0

@Kacperbarcade od wielu lat korzystam z rojadirecta.me

1

@Dankhog akurat Dest jest Amerykaninem :d

0

Dzisiejszy mecz na Canal + i w eleven też?

0

@ElKamil pali tyle ile mu się wleje :d

0

@xVENUMx weź sobie 14, strzelisz jak Thierry Henry!

0

@Ghotti
Potwierdzam, w tamtym roku płaciłem za więźbę dachową 700 zł/m3.
Przed wieloma podwyżkami uciekłem ale styropian teraz nie dość, że daje w kość ceną to jeszcze na zamówienia czeka się 2-4 tygodni...

0

@Ghotti akurat Lukaku za dziecka marzyl o grze dla The Blues...


Filmik sprzed 10 lat.

3

@LyFT moim zdaniem wielu wychowanków czy to młodych graczy z zewnątrz chce grać w Barcelonie ze względu na wielkość i historię klubu. Oczywiście Messi miał duży wpływ na motywację gry u jego boku ale też demotywację. Wielu piłkarzy nie Chciało Do nas przyjść by być w cieniu Messiego.

1

@MichalZZZ obydwa seriale top - moim zdaniem bardziej realnie akcja przedstawiona jest w Wentworth, przez co ten serial stawiam pozycję wyżej.
Wydaje mi się, że nie zyskał podobnej popularności tylko dlatego, że nie ma go na Netflix

0

@MatizxD ok, dzięki za info. U mnie to nie działa już dosyć długo ale jest to na tyle uciążliwe, że muszę to zmienić

1

Cześć,
Nie wyświetla mi filmików, które wrzucacie poprzez twitter. Dźwięk jest natomiast obraz się nie pojawia. Z filmikami z youtube nie ma problemu.
Mam Xiaomi i nie wiem z czym może być problem ;/

0

@Esio ubezpieczenia nie uwzględnią tylko wtedy gdy stan techniczny pojazdu w znacznym stopniu przyczyni się do spowodowania zdarzenia. Sam brak przeglądu w przypadku nienagannego stanu technicznego samochodu nie wyklucza ochrony ubezpieczeniowej.

1

@Lubelak19 wszystko fajnie pięknie, tylko nastukanie szybko kilku bramek w ostatnich latach niestety chłopakom nie wychodzi....

0

@barcowy1899 to zależy od warunków kredytu ale bardzo prawdopodobne zd splacisz 12 rat ale od tyłu i za miesiąc jest kolejna do zapłaty.

3

Nie wiem skąd dalej biorą się ludzie, którzy twierdzą, że Messi ciągnie ten zespół. Moim zdaniem Messi hamuje potencjał tego zespołu i upośledza każdego z zawodników naszego zespołu... Dałbym wiele żeby obejrzeć mecz bez Messiego, bo dzięki temu będziemy chociaż bardziej nieprzewidywalni...

0

@Kretok polecam Seata Exeo.

0

@msmsms jest niewidomy

0

@Coutinho007 tańszą opcją raczej nie jest, bo na Paulinho nie straciliśmy nawet 1 euro nie licząc pensji oczywiście ;)
Mimo wszystko i tak Vidal jest ogromnym wzmocnieniem kadry za niewielkie pieniądze

0

@tadzik447 nie w całych Chinach a w Wuhan nie ma nowych zachorowań od trzech dób

0

@Klaudix
W Rzeszowie na Orlenie 4.97 diesel :o

6

Witam wszystkich Ramblowiczów.
Mam ogromną prośbę - Żona kończy pracę magisterską i chcę Jej pomóc w wypełnianiu ankiety do pracy.
Jak ktoś ma wolne 5-10 minut to bardzo bym prosił o pomoc i wypełnienie.

Z góry dziękuję za pomoc!
Link poniżej:
https://forms.gle/U8uRkYQS3hczkz9z6

0

Również poproszę :)

2

Malcom powołany na mecz z Getafe

0

Został skreślony, bo powołano 19 piłkarzy

11

Malcom leczy kontuzję

0

Najgorsze?
Brak prawoskrzydłowego. Rozumiem zaufanie wszystkich do Messiego ale wystawianie go przez Ernesto na prawym skrzydle nie ma sensu. Między innymi dlatego, że Messi biega w środku pola a na skrzydle jest albo semedo albo Roberto.
Dzisiaj wszyscy sprzedają Nelsona, a moim zdaniem on nie miał z kim grać na boku.
Wrzucić kogoś na skrzydło a Messi niech gra za Suarezem albo za Suareza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?