Tusiek27
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema, Mam pytanko - Gdzie zakupić konto online do canal plus, żeby jutro sobie obejrzeć w spokoju mecz na laptopie?
Jeżeli nie da się kupić na canal plus to gdzie najlepiej?
0
Moim zdaniem zwycięstwo Juventus z Napoli wcale nie jest takie pewne ;)
0
Tyle że ostatnio zagrał 30 minut a nie 15
0
Może jeszcze nie czas, żeby przyrównywać go do Gomesa, bo Lo Celso dopiero wkracza do wielkiej piłki. Co nie zmienia faktu, że zamiast Cavaniego to Lo Celso powinien zejść...
1
Ciałko Tokio, charakter Nairobi ;)
0
Przy golu na 2:1 Ronaldo faulował Kimpembe - nie rozumiem dlaczego nikt tego nie zauważył...
0
Ja na razie jestem o niego spokojny. Zobaczymy co się wydarzy ;)
0
A jeszcze jak potrenuje z Piquenbauerem to załapię się to elity jednych z najlepszych na świecie :d
1
niepotrzebnie komentujesz, skoro nie przeczytałeś artykułu. Dla mnie post na plus - nie wiedziałem, jak się mają te statystyki.
0
Dembele w ostatnim meczu tego nie pokazał (bo się ślizgał) ale skubany ma taką koordynację ruchu i balans ciałem, że będzie wkręcał w ziemię obrońców.
1
Dembele będzie u nas brylował
4
Nie obwiniają tylko stwierdzają jaka jest przyczyna zastoju. Paulinho jest brany pod uwagę, bo wcześniej trafiał też bramki w ciężkich meczach - teraz tego zabrakło.
0
Marcelo, Casemiro, Navas. Wiadomo - murzynami nie są ale do białych latynosi też się nie zaliczają.
0
Siema,
mógłbym również prosić o drugi odcinek?
0
Tu nie chodzi o pieniądze tylko LM czeka na Ligę Europy, ponieważ, tam walka zaczyna się od 1/16. W trakcie całej 1/8 Ligi mistrzów w lidze Europy rozgrywają dwie rundy, a później już idą w tym samym czasie i te same rundy pucharowe są prowadzone w tym samym czasie
1
W sierpniu nie byliśmy w podobnej sytuacji. W sierpniu przegraliśmy dwa mecze z Realem i na tym się skończyło. Co jak co ale straciliśmy sporo po odejściu Neymara i nie miał go kto zastąpić - a Valverde bardzo szybko poradził sobie z tą stratą pomimo kontuzji Dembelele. Teraz Real przegrywa albo remisuje od dłuższego czasu. Oni mają kryzys, my mieliśmy zachwianie formy, bo w presezonie chłopaki też sprawiali dobre wrażenie na czele z Neyem
7
Rafinha na razie jest na wypożyczeniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na razie na Coutinho wydaliśmy 120 mln a na Dembelelele 105 mln, więc całą kasę za Neymara. Zmienne oczywiście na pewno będą płacone (na pewno większość bo nie są wymagające) ale odciągnie się to w czasie ;)
0
Gdyby przeszedł w lecie do Atletico to mogliby go wypożyczyć albo mógłby trenować w Atletico cały czas. Sprawa wyglądała tak, że Conte Go nie chciał, nikt też nie chciał spełnić żądań finansowych Chelsea w trakcie okienka transferowego i Costa został w Londynie. Atletico porozumiało się z CFC już po zakończeniu okienka transferowego.
1
Po co od razu wystawiać na Real?
Przecież na mecze z Betisami też są potrzebni zawodnicy.
1
Podpinam się do pytania. Gdzie najlepiej zakupić konto premium na jutrzejszy meczyk?
20
Robił u nas robotę ale nie żałuję ani trochę że odszedł. Może piłkarsko jest świetny ale mentalnie to dno... Nieraz mi było wstyd za niego
0
Rozwiążą wtedy kontrakt za porozumieniem stron. Aż takimi debilami nie są, żeby pchać się w dodatkowe kary
2
Pewnie odpoczywał po serii meczów
1
Też mi się zdarza obejrzeć mecze Srok i jak czytam Twoje komentarze to oczy mi z orbit wychodzą :o
Eriksen daje takie piły w każdym meczu, że głowa mała. Nie wiem kogo bym wytypował przy nim w TOP3 środkowych pomocników.
0
Drugą osobę można dopisać w każdej chwili (nie koniecznie przy zakupie pojazdu) i jest to bezpłatne - dopisują długopisem dane drugiego właściciela. Natomiast jeśli chciałbyś dopisać jeszcze jedną osobę, to ponosisz opłatę za zmiany w dowodzie rejestracyjnym - wpisują zamiast danych współwłaścicieli słowo "współwłasność'
0
to po części jest wina klubu, że zawodnik nie chce odejść, jak dostał za wysoki kontrakt...
0
Już nie przesadzaj. Rakitic nie raz pokazał, że umie gra w piłkę
0
Kolego, w lidze podkarpackiej pada wiele bramek ;d