0

Na jakiej stronie można szukać streamów do sopcasta?

0

z tego co pamiętam to z Barcelony odszedł bo chciał więcej grać, chociaż oj tak grał dużo ;) pokazywał się ze świetnej strony. szkoda chłopaka

26

Serio?
Bojan grając w Barcelonie świetnie się spisywał a biorąc pod uwagę jego wiek, to ja byłem pod wrażeniem, że posadził na ławce wielkiego Zlatana.
Gdyby Był pokorny i dłużej czekał na pierwszy skład to obstawiam, że poziom Pedro osiągnąłby bez problemu.

0

Ja w grudniu kupiłem Ogińskiego na wesele za 21.64 zl sztuka w hurtowni

0

Tylko 30 mln dopłaty jak rabiota można zgarnąć za rok za darmo?

25

Chyba psyche ma lepszą, bo gomes przy akcji bramkowej wycofałby do Mirandy

0

Przed meczem ;)

1

I Malcoma.

3

Przypominam, że piłkarz też ma coś do powiedzenia w kwestii pozostania w klubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Paulinho już kopie w Chinach kolego ;p

0

Mbappe nie wygląda na takiego, co by się miał odbijać. Fizycznie jest bardzo dobrze przygotowany

0

Poprzedni sezon zagrał bez kontuzji, więc może to bardziej zależało od przygotowania fizycznego albo innego czynnika?

18

Moim zdaniem rozgrywają to dobrze. Na razie nie ma chętnych na Thiago, więc z biegiem czasu cena może spadać i wtedy Barca może pomyśleć o transferze.
Wreszcie używają głowy do kupna zawodnika

0

biorąc pod uwagę długość kontraktu, Deulofeu nie jest wart więcej niż 15 milionów.

0

Niestety takie są przepisy. Nie może dojść do sytuacji, że będzie 6 drużyn z jednego kraju grało w LM.

0

Gdyby Real miał 5 miejsce to za triumf w LM miałby zapewniony udział w następnym roku w LM kosztem czwartej drużyny la liga z tego sezonu

0

Oczywiście, że będzie mógł zagrać w LM ale koledze wyżej chodziło o to, że Arthur nie wzniesie się na poziom LM

0

Drużyna Liverpoolu już jest w Kijowie

0

Jeżeli masz AC to jak najbardziej otrzymasz odszkodowanie za uszkodzenia samochodu.

1

wydaje mi się że przed kontuzją zdążył zagrać w PL ale to nie zmienia faktu, że cały sezon stracił na rekonwalescencję a w tym czasie Digne grał w reprezentacji. Szkoda

3

W moim audi komputer zwykle delikatnie zawyża średnie spalanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

VW Jetta w wersji diesel to najczęściej 1.6 TDI (105 km) - trochę mało jak na tak duże auto. Jest mało dynamiczne.
Czasami pojawia się 1.9 TDI ale ma tylko 110 km.
Ja osobiście polecam Seata exeo - to takie audi A4 B7 ale dużo rzeczy jest w nim poprawione.

0

też na to liczę, zwłaszcza, że Ter Stegen raczej Trofeo Zamora nie wygra..

0

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć jaki procent należy się za taki uszczerbek na zdrowiu, ponieważ każdy zakład ubezpieczeń ma swoją tabelę uszczerbków na zdrowiu, gdzie mogą się różnić procenty za te same urazy.

2

Xiaomi mi band 2 - prosty smartwatch do biegania

0

Bayern ledwo poradził sobie z Sevillą.

6

I jeszcze gol Diego Milito ze spalonego w pierwszym meczu :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?