0

W tych czasach to Ney zadzwoniłby na policję i zgłosił pobicie...

0

tak, nie będą płacić podatku z klauzuli.

0

Juventus jak wyda na jakiegoś zawodnika 100 mln to będzie nowa era transferowa.

0

Mówią tak, żeby inne kluby nie wiedziały ile rzeczywiście mają hajsu - a robią to po to by przy kupnie jakiegoś zawodnika inny klub(w którym gra ten zawodnik) nie wycisnął z nas ostatnich potów, które mogą przydać się na innego gracza.

2

Transakcji z Ibra nie zapomnisz nigdy (tak jak ja)

1

Za Naby Kwotę Liverpool proponował 70 mln € i odrzucili propozycję

2

Znów ponownie? Really?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kluivert jest skrzydłowym, a to już zalicza się do pozycji napastnika kolego.

0

Deulofeu drobna kontuzja mięśniowa ale na tournee ma lecieć :)

4

nie rotować a zdegradować - nie wiem czy tak się da ale to jedno z lepszych wyjść, jeżeli nie da się go gdzieś upchnąć.

4

Vidal też odpalił tylko miał pecha.

0

z większością się zgadzam ale Liverpool nigdy nie puściłby Coutinho za 60 mln ;)

0

Paco odejdzie i kto go zastąpi?
Obstawiam że Paco będzie ładował po 20 bramek na sezon

7

Pewnie mieli do wyboru teraz 6 mln i tyle albo teraz 4+1 i 50% kwoty od następnego transferu

0

Pierdzielicie pod każdym postem o tym jak Deulofeu jest cienki. Tak na prawdę nikt z nas nie wie, jakby się u nas sprawdził, gdyby go uruchamiał Messi czy Neymar.
Moim zdaniem wcale nie wypadnie gorzej niż Turan czy Rafinha.

0

W poście jest napisane, że jeżeli awansuje do pierwszego zespołu to przedłużą kontrakt o 2 lata i podniosą klauzulę do 75 milionów euro.

1

z tego co mi się wydaje to 80 mln...

0

Dani Ceballos jest niestety zagorzałym przeciwnikiem Barcy i nawet na Twitterze czy Instagramie jakiś czas temu opublikował posta z hasłami przeciwko Barcelonie (z tego co pamiętam).
Także raczej nie będzie zainteresowany grą na Camp Nou

2

Przypadek Griezzmana jest zupełnie odmienny.
Chłopak został w klubie przez to, że Atletico ma zakaz transferowy i w ramach podziękowania otrzymał podwyżkę. Wielki gest że strony Francuza został wynagrodzony, a Wy dalej pierdzielicie, że nagle kocha klub z Madrytu :)

0

Nie komentuje plotki tylko odpowiada na pytania.

2

Potrzeba nam klasowego piłkarza (Barca chce Verrattiego), na którego nas nie stać. Na koniec okienka okaże się, że Verratti nie do wyjęcia, Seri w Romie albo gdzieś indziej, a naszym transferem do wzmocnienia pomocy będzie Alena.
Chyba nie muszę mówić, że Coutinho też jest poza naszym zasięgiem

1

Przecież w ustawieniu, które koleś podał, gdzie z tyłu grałby Busi i Roberto jest 4 zawodników ofensywnych (MSN i Dembele), a Roberto jako cofnięty pomocnik.
Barca ma grać ofensywnie i zawsze tak grała. Za Pepa zawsze Barca grała ustawieniem 4-3-3, gdzie w pomocy grali Busi, Xavi i Iniesta - czy Xavi bądź Iniesta to defensywnie grający pomocnicy? W tamtym ustawieniu było 5 ofensywnych zawodników, więc nie mów, że ten skład był zbyt ofensywny. Przez ostatnie sezony nauczyliśmy się, że MSN wystarczy - ten sezon pokazał, że jednak nie.

1

Gomesa na razie kosztował z tego co pamiętam 35 mln

1

Panie i Panowie,

Mam prośbę do osób, które wyjechały za granicę w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy i po jakimś czasie wróciły do Polski na stałe, ponieważ stwierdziły, że nie chcą całe życie być na obczyźnie.

Moja narzeczona wykonała ankietę do pracy licencjackiej i potrzebuje jak najwięcej wypełnionych ankiet. Jeżeli na forum ktoś taki jest, będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.
Proszę tylko o rzetelne wypełnienie ankiety (trwa to max 5 minut) a nie wpisywanie głupot :)

Link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS78WpcyrlGrb30DIAXJ9O-7r-K6Db-_IU1OCwixzwPhs15A/viewform#response=ACYDBNgf1A7CW00yQ2IgiTfYgawmj__Wm0RIsN0UNdsMrTGRI4DtKUDs7ijzy1g

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

0

Gomes akurat przeszedł do nas z Valencii gdzie radził sobie dosyć dobrze ;)

36

Siema!
Wrzucę tutaj link, który być może przez chwilę pozwoli nie myśleć o naszych pasjach a o tym, jak nasze życie może wyglądać.
Kolega wystawił na aukcję koszulkę z podpisami naszych gwiazd, żeby uzbierać dodatkowe pieniądze na leczenie syna.
Proszę jedynie o wejście w aukcję i zobaczenie jak pech może prześladować życie każdego z nas.
Jak ktoś dołączy do licytacji, będzie mi jeszcze bardziej miło.
http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografami-pilkarzy-fc-barcelona-i4614707

Pozdro! VeB^

1

Jeszcze audi co roku dostaje ;)

0

Dostałby zawieszenie na jeden mecz za kartki i tyle.

1

El clasico grali na Santiago Bernabeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?