0

Sory, że powielę prośbę.
Ma ktoś jakąś dobrą transmisję?

1

z Rayo na Camp Nou;)
Myślę, że bez Neya w kolejnym meczu damy radę;)

0

ze względu na uraz zostałby w Barcelonie;)

2

Raul Garcia dostał żółtą kartkę, która eliminuje go z gry w następnym meczu. w tym meczu był zgłoszony do pierwszej 18stki, czyli był jego uczestnikiem;-)
moim zdaniem wszystko było prawidłowo:-)

0

A czy ja napisałem, że spalonego nie było? Był ale bardzo ciężko taki spalony odgwizdać.

0

Z tych dwóch zawodników jednym jest bramkarz a drugim obrońca:-)
jak to komentator powiedział, spalony był o długość paznokcia i chyba miał rację;-)

0

W tym sezonie na Ligę raczej nie wyjdzie. Bravo jest pewniakiem do zdobycia Trofeo Zamora, a jednym z warunków jest to, że może opuścić bardzo małą ilość meczy(dokładnie nie wiem).

0

Torres widnieje na zapowiedzi, bo stanowi ogromne zagrożenie dla naszych obrońców. Redaktor chciał nawiązać, że Torres odprawił Real z kwitkiem ;)

0

"Banda Simeone" - jak ich nazwałeś, gra bardzo zdyscyplinowaną piłkę. Czasami oglądam ich mecze i oczywiście można stwierdzić, że Atletico gra brutalnie. Gra tak tylko wtedy, gdy wynik dla nich jest niekorzystny. Gdy grają bez presji potrafią prezentować naprawdę dobrą piłkę.
I bardzo dobrze, chłopaki mają charakter a Cholo potrafi z nich wydobyć co najlepsze. Muszą grać twardo i zdecydowanie jak coś nie idzie aby pokazać, że gra przeciwko nim nie jest taka prosta.
Osobiście uważam, że nie powinni tego zmieniać, bo stracą swój świetny poziom.
Nie ma co ukrywać. Na ten moment Atleti jest jedną z najlepszych drużyn w Europie:) Pokazali to w poprzednim sezonie, a w tym na dzień dzisiejszy tylko to potwierdzają;)
Miejmy nadzieję, że nasze trio da radę świetnej obronie drużyny z Madrytu!
Pozdro^ VeB!

0

Pedro zadebiutował w Barcelonie w styczniu 2008 roku czyli za kadencji Franka Rijkaarda.

0

Messi nie miał asysty przy żadnej z bramek. Przy golu Suareza piłkę dotknął obrońca, co wyklucza asystę... Podobnie było w przypadku Rakiety na początku sezonu, jak obrońca"musnął" piłkę głową.
brak asysty oczywiście nie zabiera Messiemu znakomitego występu;-)
pozdro!

0

Będzie tak jak z Chelsea, która w połowie sezonu zatrudniła di Matteo. Wygramy ligę Mistrzów;-)
Mnie by odpowiadało:-D

1

Mylisz się, my kupiliśmy Suareza kiedy był jeszcze w formie;-) dopiero długa przerwa go trochę osłabiła... Natomiast to jest facet, który na pewno,zrobi różnicę w odpowiednim czasie;-)

0

Czy on zepsuł Barcę? Śmiem twierdzić, że to Barca, a raczej jej zarząd zepsuł jego karierę w tym klubie. Dla mnie niewytłumaczalne jest to, żeby Martino zmienił z własnej woli swój styl gry. Przypomnij sobie jak Duma Katalonii grała w pierwszej rundzie poprzedniego sezonu i co się nagle stało na wiosnę...
Dla mnie Barca jesienią grała pięknie(grała inaczej), wygrywała wszystko co popadnie, Fabregas szalał i nie było tak zaawansowanej tiki-taki(na szczęście). Na wiosnę wszystko poszło z pyłem bo najprawdopodobniej komuś się nie spodobało, że Barca zmienia styl i powoli odchodzi od tiki-taki. Każdy chciał zmian, rewolucji i według mnie Martino byłby w stanie zapewnić to klubowi... Tylko trzeba czasu.
Zmiana trenera co sezon źle wróży i nic nie wnosi...
Już któryś raz z kolei bronię Tatę i będę robił to dalej. Facet ma poukładane w głowie.
Pozdro^ VeB!

0

Dzisiaj o 20:30;)

1

Chelsea ma stadion na 40tys. miejsc, więc Twój komentarz nie był na miejscu:)

1

Jak Barcelona z Realem odskoczą Atletico to co się może dziać lepszego?
Wrócimy do tego samego, co niedawno się skończyło, czyli wyścig dwóch ekip o mistrza... Jak Atletico jest trzecią drużyną, która się liczy w walce o La Liga, to właśnie przez to może być więcej emocji:-)
Im więcej drużyn walczących o czołówkę tym lepiej. Na tą chwilę niestety w Hiszpanii nie ma takiej konkurencji.

0

Chęć zarobienia Juventus może mieć:-) ale już w styczniu każdy klub może negocjować z Lichtsteinerem kontrakt na nowy sezon i po zakończeniu tego sezonu mieć go za darmo:-)

2

Nawet z mistrzostwem Hiszpanii Tata pewnie by wyleciał... Jeszcze się sezon nie skończył a już były spekulacje na temat Lucho.
A szkoda, bo to Martino pokazał w pierwszej części sezonu jak powinno się grać w piłkę i to on potrafił wykorzystać potencjał Alexisa.

1

Luis Suarez przed tymi mistrzostwami świata też jeździł na wózku inwalidzkim. A o ile mnie pamięć nie myli to za Urusa zapłaciliśmy "trochę" więcej.

1

Liga Mistrzów jest o tej porze, żeby wszyscy mogli zdążyć wrócić z pracy, zjeść obiad i pójść na mecz;-)
A mecze na weekendzie o tak późnej porze też nie są za dobre, bo większość kibiców taki wieczór chce spędzić ze znajomymi.

1

Więcej klientów z Azji to i większe budżety klubów La Liga. Może to wyjść na dobre;-)

2

I to jeszcze nawet nie stracić punktów;o
Dzisiejsza gra była żenująca tak jak ostatnie spotkania. Nie rozumiem wypowiedzi LE, że Barca jest w trakcie przebudowy. Blaugrana gra tylko gorzej. Jakby nie indywidualności kilku piłkarzy to nie mielibyśmy co szukać w tej lidze. Niestety styl gry Barcy jest zastraszający, a nasz trener nie ma żadnego pomysłu na grę - przynajmniej według mnie tak to wygląda.
Zwykle nie oceniam ludzi po okładce ani po tym jak zaczynają ale martwi mnie to co dzieje się z naszą drużyną, przed którą kiedyś każdy rywal drżał w korytarzu przy wejściu na boisko, a teraz rzadko który przeciwnik nie wie jak grać na naszych.
Mam nadzieję, że Enrique wie co robi.
VeB!

0

Martino nie wykorzyształ potencjału Alexisa?
Miał go postawić na bramce?
Za czasów Martino Sanchez miał najwyższą formę w naszym klubie.

0

Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie na odwrót i pierwsza runda będzie kiepska a druga wyśmienita, tak jak pierwsza w ubiegłym sezonie.

0

Czyli piłkarz w wieku 24 lat jest stary?
To co robi Drogba na boisku?
Bojan 6 lat temu nie był młody, on był młodziutki a to duża różnica...

0

Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł i powiedz mi czy autor tego tekstu obwinia sędziego w kontekście wyniku czy przebiegu meczu?
Też jestem zdenerwowany, że przegraliśmy ale weźcie się ku*wa nauczcie czytać ze zrozumieniem. Wybrałem Twój wpis(chociaż wybór w tych durnych komentarzach miałem ogromny), ponieważ aż 8 osób poleca Twoją wypowiedź. Czyli kolejne 8 osób, które nie umie czytać ze zrozumieniem i popiera nieprawdę...
Barca wczoraj była słabsza i tyle. Być może Lucho ułożył 11-skę, która wczoraj nie wypaliła ale może wypalić w rewanżu. Tego nie wiemy:-)
Pozdro^ VeB!

0

To teraz powiedz mi na jakiej pozycji gra Jesus Navas, który był nominowany do tej nagrody w poprzedniej edycji...
Navas to urodzony skrzydłowy, więc tym bardziej brak Di Marii jest kompletnie nieuzasadniony:-)

0

Mówisz o tym meczu? Bo z relacji wynika, że raz goniliśmy wynik a Mallorca uczyniła to dwa razy...

6

Bojan nigdy się nie wyróżniał? Chyba nigdy nie widziałeś Go w akcji... To miało być złote dziecko z talentem porównywalnym do Messiego albo i większym. Przecież Krkić wygryzł ze składu samego Zlatana i strzelał bramki na zawołanie.
Pozdro^ VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?