0

konrado
Moze sie osmieszam, moze nie. Przeanalizowalem akcje jeszcze raz i widze, ze Alexis pilki nie dotknal w momencie strzalu Messiego. Nie wiem dlaczego mialby byc tutaj spalony. Multum takich samych bramek "wpadlo" i nikt nic nie mowil, nikt nic nie "plakal". Ja po prostu wyrazilem swoja opinie, ktora moze byc bledna. Jezeli tak, to przepraszam.
Pozdro^

0

przeciez Alexis nie byl na spalonym w momencie otrzymywania podania. A o spalonymo ktorym tutaj pisza nigdy nie slyszalem. absorbowal bramkarza? no sory, chyba nigdy takiego czegos nie bylo, a szukaja dziury w calym. nie wiem o co takie halo ;o jestem co prawda kibicem Barcelony, ale staram sie byc zawsze obiektywny. bramka jak najbardziej prawidlowa ;o no chyba, ze ogladalem inny mecz... Bramki Moraty nie komentuje, bo nie widzialem
Pozdro^

0

Nie placzcie teraz, ze Celtic postawil autobus na bramce. Defensywa to tez czesc gry w pilce noznej i chlopaki z Glasgow pokazali nam, jak potrafia swietnie to robic ;) Jestem kibicem Barcy od dawna i wiem, ze Celtic zawsze byl trudnym przeciwnikiem dla Barcy. Teraz trzeba spiac posladki, bo wyjazd do Moskwy sie szykuje.
Pozdro ^

0

a tak przy okazji klimatu pucharowego. Afellay strzelił kolejną brameczkę, tym razem w pucharze niemiec ! Brawo !

0

oj tam gadacie, gdyby Alba byl zdrowy... Gdyby nie bylo wczoraj Adriano, mecz moglby skonczyc sie bezbramkowym remisem...
Pozdro^ VeB !

0

ktos tam przed meczem z pelnym przekonaniem napisal, ze na tablicy wynikow po meczu bedzie widnialo 4:1 dla przyjezdnych... gdybym znalazl tego posta, natychmiast bym go splusowal :d obys dalej mial takie przeczucis co do wyniku :)
Pozdro^ VeB !

0

christo
zmien dilera... moze rzadziej robi takie wypady jak Alves, ale to dobrze, bo 4 skrzydlowych nam nie potrzeba. ale zwroc uwage na to, ze jak Adriano szaleje na skrzydle to bardzo czesto konczy to DOKLADNA wrzutka, co u Alvesa wychodzi ostatnio coraz rzadziej. Adriano jeszcze nie pokazal na co go stac, z kazdym meczem sie rozkreca coraz bardziej ;)
pozdro^

0

siema !
mam pytanie, czy w Krakowie bedzie ogladal mecz jakis fanklub Barcy ? :) jak tak to w jakim pubie i gdzie ? z gory dzieki :)

0

tusa85
Stary, zmien dilera ;o Busi popelnil jeden blad, a Ty jedziesz po nim jak kazdy po reprezentacji Polski po wystepach na Euro... zreszta, co ja Ci bede mowil... zobacz sobie ostatnie starcia Barcy z Osasuna na wyjezdzie i dowiesz sie jak tam jest ciezko wywalczyc punkty(przynajmniej Barcelonie). Cala druzyna zagrala dzisiaj slaby mecz, a obrazanie jednego zawodnika jest nie na miejscu.

Ja sie ciesze z tego, co wyprawia Pedro, chyba przypomnial sobie jak sie gra w pilke, natomiast Alexis i Fabs nie moga sie obudzic...
pozdro ! VeB !

0

kra
nie wymieniles Adriano, ktory zagral swietny mecz. praktycznie zero bledow, a i przy zadnej z bramek gosci nie zawinil. A swoja droga, to co robi Iniesta to sie w glowie nie miesci, dla mnie to jest nieludzkie... Jego technika moze byc porownywana do umiejetnosci Ronaldinho, tyle, ze ten drugi pokazywal to w troche inny sposob (jak dla mnie, nie bardziej widowiskowy niz Iniesta). Hmm, przed meczem bralbym ten wynik w ciemno i bylbym zadowolony, a teraz czuje niedosyt i lekki gniew na naszego Valdesa.
Pozdro, VeB !

0

Wszyscy się zamartwiacie jaki numer na koszulce zostanie dla Songa :O
A przecież kilka dni temu na owej stronie widniał news z informacją, że jeżeli ktoś zasili szeregi Barcy z zewnątrz, to sztab szkoleniowy zrezygnuje z jednego zawdonika z Barcy B. Tyle w temacie i zapraszam częściej na tą stronę. Wystarczy, że przeczytasz kilka nesw'ow dziennie i jesteś na bieżąco. Tak dużo nie trzeba.
Pozdro^^ VeB

0

Nareszcie Afellay zagra na środku !
I like it.

0

nuke,
Pique pogra z 5 sezonów? No stary, on ma dopiero 25 lat. Dalej mówisz, że Iniesta w sile wieku(28lat) a Alves się starzeje(29lat). Stary zdecyduj się bo na to wychodzi, że Iniesta za rok będzie się już starzał, a siła wieku to 28 lat ;O

0

"szmeto" ma racje...
boje sie, ze bedzie to strata pieniedzy. Wydaje mi sie, ze dla Neymara Barcelona moze stac sie "za wielka".
Chlopaka wyceniaja na 50 mln., a ja uwazam, ze powinien sie rozwinac w europejskim sredniaku i stawac sie krok po kroku gwiazda (przyklad Ronaldinho).

0

archero,
Owszem mamy Bartre, ale my potrzebujemy obronce, ktory jest przyzwyczajony do gry na wysokim poziomie... Bartra dopiero zaczyna przygode z profesjonalna pilka :) Narazie chlopak moze sie ogrywac w sparingach, czy w ostatnim meczu fazy grupowej lm, jakbysmy zdolali wywalczyc awans kolejke wczesniej.

0

patrykk11,
"jak chcecie to u mnie na cyfrowym polsacie", to znaczy, że mogę do Ciebie wbić na meczyk ? :O :D

0

ThiagoAmazing
Trudno powiedzieć, że go skosił ale to on go sfaulował.

0

Hubertusk
Oczywiscie masz racje... Ale niewiadomo czy tez wytrzyma psychicznie takie wyzwanie. Ma bajeczna technike i moze byc podobny do Ronaldinho, ale... No wlasnie, Neymara wysylaja do Realu, czy Barcy i to go moze zgubic... Natomiast ten drugi nie pchal sie od razu na pierwszy plan tylko poszedl do PSG...
Jeszcze raz powtorze, ze w mojej OPINII chlopak skonczy jak Ronaldinho tylko szybciej..

0

mielniczas
dobra, ok... Może i kręci tymi obrońcami w tej brazylii, ale przecież tam nawet na bramce gra napastnik ;O
Pójdzie do (np. Barcy) i w hiszpańskiej lidze nie da rady, a co dopiero LM, kiedy będzie musiał się zmierzyć z Terrym, czy Kompany...
Nie oszukujmy się, chłopak robi dużo szumu wokół siebie ale za długo czeka, żeby przeprowadzić się na Stary Kontynent...

0

a ja uważam, że Neymar będzie niewypałem jak trafi do Europy :)

0

banankuba
a co takiego zrobił Torres ? strzelił dwie bramki Irlandii, która nic nie grała i dobił Włochów, chociaż nie musiał, bo oj tak mecz był wygrany...

0

flaczek
Ty chyba EURO nie oglądałeś :)

0

Piquenbauer i Dedeckenbauer ? Brzmi nieźle :D

0

Nawet jakby miał wyśmienitą formę na EURO, to za 30 mln nikt go nie kupi. Ma rok kontraktu, więc Valencia nie jest głupia, by wymagać za niego taką kwotę. Po pierwsze, za 30 mln nikt go nie kupi, a już na pewno nie Barca, a po drugie: skutkiem tego będzie jego odejście za darmo w nast sezonie.
Nawet po EURO będzie kosztował max 15 mln ;)

0

a tam 3:1 dla Turcji...
Afellay dzisiaj 2 brameczki

0

Ludzie, przestańcie gadać, że Puyol jest lepszy. Spójrzcie prawdzie w oczy, Facet ma już swoje lata i na prawde w ostatnim sezonie nie błyszczał. Racja strzelał ważne bramki, ale co z tego, jak w obronie sobie nie radził.
A poza tym, Barca to nie taki klub, który ma czekać na formę Pique, czy Puyola, trzeba mieć jakieś alternatywy i najlepiej by było sprowadzić szybkiego stopera, bo my takowego nie mamy... Przykład bramki Pato w fazie grupowej LM. Wygląda to tak, jakby dwa "maluchy" ścigały Ferrari.

0

Barca009
Bo Copa del Rey to puchar Pinto ?
Myślałem, że po nieudanym sezonie liczba sezonowców zmniejszy się ...

0

senso
wszystko zrozumiałem ;O

0

bartekvisca.
wolałbyś, żeby wygrali tą LM i LaLiga i zostali z 1$ ? Niezbyt przyszłościowo ;) Byłyby to ostatnie puchary Barcy za Twojego życia :D

0

tak, sprzedajmy Afellaya, Adriano i kupmy Grosickiego i Wawrzyniaka !
Wtedy klub będzie miał potencjał na wygrywanie pucharów...
Wogóle sprzedaż Afellaya i Adriano ? wtf ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?