0

Ta najnowsza Mou jest bardzo fajna :)

4

To jest Żiruuuuu !

0

Nie pamietam meczu zeby tyle Bledow w obronie bylo

2

A to ciekawa sprawa nigdy bym Nie pomyslal:)

0

Fabule poboczne a potem baw sie online :)

0

Do Milanu z nim :) !

0

uważaj bo Cię zawieszą !

0

Jak oni to przesrają to juz tego nie ogladam to zakonczenia ME

0

Sama stacja :)

1

wyłącz i włącz tablet, miałem kiedyś podobnie

0

Jeżeli miałbym do dyspozycji dajmy na to 3000zł. To przypuszczalnie w jakich parametrach bym się zmieścił ?

0

Czy budowanie PC na własną rękę jest bardziej opłacalne niż kupienie w sklepie ? Czy dużo można zaoszczędzić ? Mógłby ktoś wymienić wszystko co można kupić do zbudowania PC razem lub osobno (obudowa,procesor), żebym wiedział ile tego będzie. Pozdrawiam

0

Komentarz usunięty

0

Jak Szpila to przegra to niestety kariera mu sie nie otworzy lecz zamknie

0

Zastanawiało mnie zawsze jak to jest z tymi złotymi piłkami bo w muzeum Barcy na stadionie znajdują sie one w gablocie. Czyli w momencie jakiejś prezentacji czy robienia zdjeć są one wyciągane czy w gablocie są po prostu jakieś repliki?

0

Hahaha wygrałeś tym :D

2

Wiecie może gdzie mogę kupić koszulke z okazji zdobycia 3 tytułów? Ta co z tylu miala nadrukowany cały skład Barcelony.

0

Nie, bo co za dużo to nie zdrowo. :-) Jestem obiektywnym kibicem.

0

Normalnie bym się nie wku*wił, ale jak słucham tych komentatorów to mnie szlag trafia. Ze wzwodem na 100% wyjdą z tego ich studia komentatorskiego....

1

W razie pytań tattootymoteusz@gmail.com
Bo aktualnie nie ma mnie na mieszkaniu. Wieczorem będę odpisywał na wszystkie maile.

0

bilety będą dostępne w późniejszym terminie.

0

Nie ma najmniejszego problemu :-) Robię zawsze 3-4 projekty, a ty wybierzesz ten który najbardziej będzie Ci się podobał.

0

Coś kojarzę gdzie to jest

2

7 rok już leci. Bielsko-Biała. Zawsze można dojechać. :)
Ja nie robię dziar z neta, zawsze można do mnie przynieść pomysł a ja nie "podrobię" tylko dodam coś od siebie, pokaże i ewentualnie coś zmienię. Nie lubię po prostu brać czyiś pomysłów.

2

Sam jestem tatuażystą i widzę jak niektórzy lecą na pieniądze i nie przykładają się do tego co robią. Nie mówię, że tatuowanie piłkarzy jest głupie. Sam miałem jednego klienta, jednak powyższa dziara jest po prostu słaba ;)

1

Dobra? Daj spokój. Wygląda bardzo amatorsko, lub zrobiona za małe pieniądze. Sam pomysł fajny.

0

Na bank Neymar będzie. Nie widzę innej opcji.

0

3 liga polska, a o co chodzi ?

1

Ja stadiam Inieste

0

Na stadionie drozej o 15 euro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?