TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta najnowsza Mou jest bardzo fajna :)
4
To jest Żiruuuuu !
0
Nie pamietam meczu zeby tyle Bledow w obronie bylo
2
A to ciekawa sprawa nigdy bym Nie pomyslal:)
0
Fabule poboczne a potem baw sie online :)
0
Do Milanu z nim :) !
0
uważaj bo Cię zawieszą !
0
Jak oni to przesrają to juz tego nie ogladam to zakonczenia ME
0
Sama stacja :)
1
wyłącz i włącz tablet, miałem kiedyś podobnie
0
Jeżeli miałbym do dyspozycji dajmy na to 3000zł. To przypuszczalnie w jakich parametrach bym się zmieścił ?
0
Czy budowanie PC na własną rękę jest bardziej opłacalne niż kupienie w sklepie ? Czy dużo można zaoszczędzić ? Mógłby ktoś wymienić wszystko co można kupić do zbudowania PC razem lub osobno (obudowa,procesor), żebym wiedział ile tego będzie. Pozdrawiam
0
Komentarz usunięty
0
Jak Szpila to przegra to niestety kariera mu sie nie otworzy lecz zamknie
0
Zastanawiało mnie zawsze jak to jest z tymi złotymi piłkami bo w muzeum Barcy na stadionie znajdują sie one w gablocie. Czyli w momencie jakiejś prezentacji czy robienia zdjeć są one wyciągane czy w gablocie są po prostu jakieś repliki?
0
Hahaha wygrałeś tym :D
2
Wiecie może gdzie mogę kupić koszulke z okazji zdobycia 3 tytułów? Ta co z tylu miala nadrukowany cały skład Barcelony.
0
Nie, bo co za dużo to nie zdrowo. :-) Jestem obiektywnym kibicem.
0
Normalnie bym się nie wku*wił, ale jak słucham tych komentatorów to mnie szlag trafia. Ze wzwodem na 100% wyjdą z tego ich studia komentatorskiego....
1
W razie pytań tattootymoteusz@gmail.com
Bo aktualnie nie ma mnie na mieszkaniu. Wieczorem będę odpisywał na wszystkie maile.
0
bilety będą dostępne w późniejszym terminie.
0
Nie ma najmniejszego problemu :-) Robię zawsze 3-4 projekty, a ty wybierzesz ten który najbardziej będzie Ci się podobał.
0
Coś kojarzę gdzie to jest
2
7 rok już leci. Bielsko-Biała. Zawsze można dojechać. :)
Ja nie robię dziar z neta, zawsze można do mnie przynieść pomysł a ja nie "podrobię" tylko dodam coś od siebie, pokaże i ewentualnie coś zmienię. Nie lubię po prostu brać czyiś pomysłów.
2
Sam jestem tatuażystą i widzę jak niektórzy lecą na pieniądze i nie przykładają się do tego co robią. Nie mówię, że tatuowanie piłkarzy jest głupie. Sam miałem jednego klienta, jednak powyższa dziara jest po prostu słaba ;)
1
Dobra? Daj spokój. Wygląda bardzo amatorsko, lub zrobiona za małe pieniądze. Sam pomysł fajny.
0
Na bank Neymar będzie. Nie widzę innej opcji.
0
3 liga polska, a o co chodzi ?
1
Ja stadiam Inieste
0
Na stadionie drozej o 15 euro :)